Skocz do zawartości

pobór prądu a wzmacniacz


Sylwo87

Rekomendowane odpowiedzi

witam. W radiu nie mam mozliwości wyłączenia suba i chce wpiąć przełacznik w kabel ktory daje sygnal do wzmaka, tylko jak to wyglada z poborem pradu. zalezy mi aby podczas dluzszego postoju na wyłaczonym silniku sluchac muzyki bez suba aby go zminimalizowac . Teraz pytanie czy taki przełącznik to dobry pomysl i czy spełni on swoja funkcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam. W radiu nie mam mozliwości wyłączenia suba i chce wpiąć przełacznik w kabel ktory daje

> sygnal do wzmaka, tylko jak to wyglada z poborem pradu. zalezy mi aby podczas dluzszego

> postoju na wyłaczonym silniku sluchac muzyki bez suba aby go zminimalizowac . Teraz pytanie

> czy taki przełącznik to dobry pomysl i czy spełni on swoja funkcje?

Dobry, to będzie takie "ręczne" remote smile.gif

Rozumiem, ze masz na myśli przewód remote a nie sygnałowy zakończony wtykami chinch?

Też tak to rozwiązałem z podobnego powodu, pobór prądu w moim przypadku nie przekracza kilku mA w stanie wyłączonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobry, to będzie takie "ręczne" remote

> Rozumiem, ze masz na myśli przewód remote a nie sygnałowy zakończony wtykami chinch?

> Też tak to rozwiązałem z podobnego powodu, pobór prądu w moim przypadku nie przekracza kilku mA w

> stanie wyłączonym.

nie chinch, ten cienki niebieski chyba remote. czyli grajac na postoju przy wylaczonaym silniku wzmak nic nie bedzie pobieral.

a jak to wyglada gdy radio jest wylaczone i samochod stoi dlugo nieruszany.. jakis minimalny pobor mocy jest czy brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak to wyglada gdy radio jest wylaczone i samochod stoi dlugo nieruszany.. jakis minimalny pobor

> mocy jest czy brak?

radio pobiera prad nawet gdy jest wylaczone,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie chinch, ten cienki niebieski chyba remote. czyli grajac na postoju przy wylaczonaym silniku

> wzmak nic nie bedzie pobieral.

> a jak to wyglada gdy radio jest wylaczone i samochod stoi dlugo nieruszany.. jakis minimalny pobor

> mocy jest czy brak?

Jeśli wzmacniacz nie ma +12V na przewodzie remote nie pobiera żadnego prądu lub prąd bardzo mały nie mający znaczenia przy normalnej eksploatacji auta.

W Twoim przypadku najlepszy będzie przełącznik rozwierający przewód remote między radiem i wzmacniaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jest podpiety to nie powinien brac pradu, dopiero jak mu podasz prad na remote to sie wlaczy.

Przynajmniej tak mialem w magnacie i w crunch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wzmacniacz nie jest dodatkowym odbiornikiem prądu podczas gdy auto i audio jest wyłączone.

Zawsze jest 270751858-jezyk.gif. Nigdy nie ma tak aby podczas spoczynku pobieral prad 0mA, no chyba, ze bedziesz odlaczal mu zasilanie przekaznikiem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam. W radiu nie mam mozliwości wyłączenia suba i chce wpiąć przełacznik w kabel ktory daje

> sygnal do wzmaka, tylko jak to wyglada z poborem pradu. zalezy mi aby podczas dluzszego

> postoju na wyłaczonym silniku sluchac muzyki bez suba aby go zminimalizowac . Teraz pytanie

> czy taki przełącznik to dobry pomysl i czy spełni on swoja funkcje?

wyciagaj se bezpiecznik xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.