Skocz do zawartości

[CCS] nie da sie wrzucic wstecznego....


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

> Dzis z nienacka padl mi wsteczny w CCS - nie da sie wrzucic - wszystkie linki dzialaja, i reszta

> biegow wchodzi bez problemu. dzwigienka na 5tek wchodzi, ale w druga strona na wsteczny sie

> blokuje - co sie moglo stac?

zerwała się linka od blokady wstecznego. Rozkręc ją przy wybieraku i zdemontuj tą część która wchodzi do niego. Nie będziesz miał blokady "na stałe" ale za to da się"R" włączyć bez problemu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zerwała się linka od blokady wstecznego. Rozkręc ją przy wybieraku i zdemontuj tą część która

> wchodzi do niego. Nie będziesz miał blokady "na stałe" ale za to da się"R" włączyć bez

> problemu/

wszystkie linki cale - 3 linka - ta od blokady po wcisnieciu drazka chowa taki bolec w tym plastiku co wchodzi do wybieraka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystkie linki cale - 3 linka - ta od blokady po wcisnieciu drazka chowa taki bolec w tym plastiku

> co wchodzi do wybieraka....

w takim razie się naciągła. Weś sciąg tą linke z gałki złap ręką pociągnij i wtedy spróbuj włożyć wsteczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w takim razie się naciągła. Weś sciąg tą linke z gałki złap ręką pociągnij i wtedy spróbuj włożyć

> wsteczny

linki sa ok, bo wszystkie biegi wchodza bez zadnego problemu, a wstecznego nie daje sie wrzucic nawet recznie przesuwajac na wybieraku... - czuc jakby sie o cos opieral....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> linki sa ok, bo wszystkie biegi wchodza bez zadnego problemu, a wstecznego nie daje sie wrzucic

> nawet recznie przesuwajac na wybieraku... - czuc jakby sie o cos opieral....

Dlatego aby wyeliminować wadę linki, odkręć ją od skrzyni i wtedy spróbuj zapiąć wsteka ręcznie na wybieraku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystkie biegi beda wchodzic, od wstecznego jest oddzielna, 3cia linka

jaka 3 linka?

przeciez biegi przod tyl zalacza ta dzwignia blizej grodzi a ustawienie przed odpowiednia para 1,2 ; 3,4; 5,R zapewnia dzwignia blizej przodu... AFAIR 3 linke mozna wyeliminowac zakladajac zaslepke...

i co niby ta linka ma robic? bo rusza sie bez problemu wciagajac bolec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak chcesz to jutro foto porobie bo mam linke luzem i skrzyni

dobra w zasadzie to juz sie dowiedzialem jak to dziala i rzeczywiscie 3 linka jest nie potrzebna do dzialania R

w skrzyni sa 4 przesowki, poatrzac na skrzynie tak ze sprzeglo jest z lewej to 1. od gory odpowiada za 1.(do sprzegla) i 2 (do dekla). bieg 2. odpowiada za 3. i 4. bieg, 3. za 5. a 4 za wsteczny wobec czego nalezy rozumiec, ze R nie jest w jednej lini z 5. a

ciut dalej...

mam racje?

czy przesowka R powinna byc luzna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wybierak rozebrałes?

> z tego co pamietam to masz racje

> 3cia linka nie jest potrzebna ale gorzej wrzucic 5 bieg

oszczedzilem sobie wybierania, udalo sie wrzucic wsteczny na skrzyni....

wobec czego winnym okazal sie kosz, a w zasadzie zaczep od oslony drazka, ktory raczyl sie zlamac i wpasc pod dzwignie w koszu.... sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oszczedzilem sobie wybierania, udalo sie wrzucic wsteczny na skrzyni....

> wobec czego winnym okazal sie kosz, a w zasadzie zaczep od oslony drazka, ktory raczyl sie zlamac i

> wpasc pod dzwignie w koszu....

Mi wpadł bezpiecznik od CB kiedyś w nocy i tak jeździłem i jeździłem, aż do wyjazdu nad morze, kiedy się wziąłem za gruntowne sprzątanie przed trasą. Zaglądam do kosza (nie mam mieszka) a tam ten bezpiecznik, zacząłem go wydłubywać i poleciał dalej tak, że go nie widziałem. Mówię ciul, ale próbuję wyjechać i to samo co u Ciebie nie mogę włączyć wsteka, myślę fajnie, ale poszedłem po długie śrubokręty do domu i udało mi się go w końcu wyjąć. zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> podczepie sie odgrzewajac kotleta

> pozbywajac sie 3 linki i blokady wstecznego, 5tka bedzie wchodzic ciezej ? inaczej ? trudniej w nia

> trafic ?

> przy redukcji z 5 na 4 jest szansa ze trafie wsteczny ?

wbija się sporo trudniej dla niewprawnego kierowcy, trzeba wbijać zawsze po skosie, bo inaczej nie wchodzi 5

przy redukcji nie miałem problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.