Skocz do zawartości

Wycena uno 1.0


worms77

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam mam takie pytanie jeżeli wstawił bym fotki i opis mojego uniaka to byli byście w stanie mi go

> wycenić ?

Pokaż DOKŁADNE foto... podłoga, progi, komora silnika, wnętrze...

kielichy całe?

Vin cały?

rok prod, poj. silnika....

P.S

ODBLOKUJESZ TY PRIVY? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam takie pytanie jeżeli wstawił bym fotki i opis mojego uniaka to byli byście w stanie mi go

> wycenić ?

Ja Ci go zaraz wycenię:

850kg x 0.6zł x 80%=408 + to co jest w baku, więc ok. 5 stówek

hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pokaż DOKŁADNE foto... podłoga, progi, komora silnika, wnętrze...

> kielichy całe?

> Vin cały?

> rok prod, poj. silnika....

no to dzisiaj opisze a jutro wstawie jakieś foto Uno 1.0 94r. posiadam wszystkie papiery progi nie są zgniłe podłoga w dwoch miejscach chycona będzie widać na foto troche rdzy na błotnikach drzwi od dołu też( wersja 3 drzwiowa) zawory dzwonią tylne hamulce do wymiany troche hamują ale jak się ręczny zaciagnie maksymalnie. Teraz tak nowy akumulator z centry wymienione wahacze, pompka wody, ma przejechane 185 tys dorzuce do tego dwa komplety opon zimowych jedne na felgach i jeden komplet opon letnich + alternator rozrusznik gaźnik, świece no i narazie tyle ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. U mnie ruda jadła już progi od dołu na drzwiach prawie nic nie było, a progi ciuteńkę. Zrobiłem kielich czyli ćwiartka+koszt wspawania+rzeczoznawca+nowy vin=$ (€)... A sprzedałem za 500, a dodać jeszcze muszę, że to był 1.4 97'. No więc wystarczy się domyślić po tym co już napisałeś, że perełka bądź igła to nie jest i za więcej niż pincet będzie ciężko zlosnik.gif

Ale bez zdjęć się nie liczy, więc poka poka! food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem Ci tak. U mnie ruda jadła już progi od dołu na drzwiach prawie nic nie było, a progi

> ciuteńkę. Zrobiłem kielich czyli ćwiartka+koszt wspawania+rzeczoznawca+nowy vin=$

> (€)... A sprzedałem za 500, a dodać jeszcze muszę, że to był 1.4 97'. No więc

> wystarczy się domyślić po tym co już napisałeś, że perełka bądź igła to nie jest i za więcej

> niż pincet będzie ciężko

> Ale bez zdjęć się nie liczy, więc poka poka!

ja za swojego 1.0 tego srebrnego wziąłem 900zł zlosnik.gif

Do dziś nie wiem jak to się stało rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ja nie będę pisał ile dostałem w 2006r. za Uno 1.4 z 95 r

Napisz - to może się pochlastam, bo ja za ten rocznik 893goodvibes.gif wziąłem niecałe dwa patole spineyes.gif

Fakt, że sprzęcior był dowalony, ale blat zamykał na LPG palacz.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 jak się znajdzie chętny, 350 za kompletny samochód na złomie...

ps. tak się nie chwalcie ;p graty z mojego poszły za 1500; został jeszcze silnik ;p za całego nikt nie chciał dać nawet 300zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisz - to może się pochlastam,

co wybierasz żyletkę, nóż, brzytwę czy sierp ?? grinser006.gif

Auto kupił sąsiad z bloku za 7000 zł napiszę słownie siedem tysięcy złotych zero groszy devil.gifco najlepsze że ja nie chciałem sprzedać tylko sam przyszedł i marudził że jest zainteresowany więc zasadziłem cenę myśląc że się nie zgodzi i pomyśli że wariat jeden. Jakież było moje zdziwienie icon_eek.gif jak za dwa dni przyszedł z kasą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co wybierasz żyletkę, nóż, brzytwę czy sierp ??

> Auto kupił sąsiad z bloku za 7000 zł napiszę słownie siedem tysięcy złotych zero groszy co

> najlepsze że ja nie chciałem sprzedać tylko sam przyszedł i marudził że jest zainteresowany

> więc zasadziłem cenę myśląc że się nie zgodzi i pomyśli że wariat jeden. Jakież było moje

> zdziwienie jak za dwa dni przyszedł z kasą

za 11 letnie auto 7 tysi... hmm.gif

czyżby moi rodzice też przepłacili... za 1.1 z 1993r w 2002 dali coś koło 7kPLN... ale auto w rewelka stanie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja za swojego też srebrnego wziąłem 1200 zł bez negocjacji to był 1.0 benz gaz 97rok

Krzyś z kolei oddał Xboxa 360 z kinectem i dostałem wspaniałego UNO 1.7 D stan oceniam na dobry rdza tylko śladowe ilości na drzwiach od wewnętrznej strony przy progach same progi i reszta wg mnie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 500 jak się znajdzie chętny, 350 za kompletny samochód na złomie...

> ps. tak się nie chwalcie ;p graty z mojego poszły za 1500;

to ciekaw co ty z niego sprzeałeś za 1,5 klocka? No chyba, że po kilka razy to samo.

> został jeszcze silnik ;p za całego nikt

> nie chciał dać nawet 300zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.