Skocz do zawartości

ZAPISY na kalendarze klubowe 2015


PiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam zapisy na kalendarz 2015, 13 stronicowy formatu A4+, z wizerunkiem Fiatów Croma cool.gif

W tym roku było bardzo mało zgłoszeń bo tylko 9 osób. Każdy kto wysłał zdjęcia załapał się na kalendarz - każdy ma swoją kartkę w kalendarzu. smile.gif

Zdjęcie na kalendarz danej osoby było wybierane z tego które otrzymało więcej głosów. Z pozostałych wybrane zostały kolejne dwa najwyżej ocenione zdjęcia które również trafiły na kalendarz a na styczeń trafiły 4 kolejne pod względem punktacji.

Kalendarz wygląda tak: (słabej jakości grafiki żeby dało się wkleić na forum - w oryginale jest dużo lepsza jakość)

288137040-00.gif

288137040-01.gif

288137040-02.gif

288137040-03.gif

288137040-04.gif

288137040-05.gif

288137040-06.gif

288137040-07.gif

288137040-08.gif

288137040-09.gif

288137040-10.gif

288137040-11.gif

288137040-12.gif

Koszt 1szt kalendarza przy łącznej ilości zamówień to:

a) przy 10szt -> 31 zł + koszt wysyłki ok 10 zł

b) przy 15szt -> 28 zł + koszt wysyłki ok 10 zł

c) przy 20szt -> 26 zł + koszt wysyłki ok 10 zł

d) pow. 25szt -> 25 zł + koszt wysyłki ok 10 zł

dokładny koszt podam po zakończeniu zbieraniu zgłoszeń - wtedy będzie konkretnie wiadomo ile szt będzie drukowanych i jaki jest koszt za 1 szt.

10 szt to minimum jakie musimy mieć aby był sens drukować kalendarze. Poniżej 10szt koszt kalendarza znacznie wzrasta.

old.gifZapisy proszę traktować zobowiązująco, kto się wpisze, tego potem będziemy ścigać o zapłacenie, więc proszę zapisy traktować poważnie old.gif

Wysyłka będzie realizowana listami poleconymi po wpłacie kosztu kalendarza oraz wysyłki. Istnieje możliwość odbioru osobistego oraz zbiorowej wysyłki do większej ilości osób. W przypadku grupowej wysyłki jej cena będzie uzależniona od wagi (ilości kalendarzy wewnątrz). Przy przesyłce grupowej wszyscy zamawiający muszą wpłacić pieniądze na konto żeby przesyłka została wysłana.

Przy odbiorach osobistych u mnie można zapłacić przy odbiorze. Odbiór możliwy w Gliwicach bądź w Katowicach (jestem co czw wieczorem w Katowicach)

Będzie dostępny też mały listkowy kalendarzyk - cena 3zł za 10szt. Istnieje możliwość kupienia TYLKO w modułach po 10 szt. Warunkiem wykonania tych kalendarzy jest suma zamówień minimum 200szt.

288137040-listek1.gif

288137040-listek2.gif

Zapisy maja wyglądać tak: odpowiadamy na tą wiadomość. W treści piszemy swój nick, ilość kalendarzy ściennych, ilość listkowych oraz literkę a,b,c lub d oznaczającą przy jakim wariancie cenowym jesteśmy zainteresowani kupnem kalendarzy. Np.: "PiQ 2 ścienne + 20 listkowych wariant b" - oznacza że jeśli cena za kalendarze będzie wynosić 28zł lub mniej to PiQ bierze 2 ścienne i 20 listkowych.

mlotek.gifTermin zapisów do 11go stycznia. mlotek.gif

Zamówienie w drukarni składam 12-go stycznia na taka ilość kalendarzy jaka zostanie zamówiona w tym wątku. Czasu jest wystarczająco dużo więc nie czekamy na spóźnialskich. Nie będzie też zamawianych żadnych dodatkowych sztuk "na zapas". Kto się spóźni to nie będzie miał.

busted.gifW tym wątku niczego nie komentujemy - służy on jedynie do zebrania zamówień. busted.gif

post-25723-14352527769892_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> póki co mamy 14 kalendarzy dużych i tylko 130 listkowych

Szkoda , że jest zbyt mało chętnych osób na kalendarzyki listkowe frown.gif

Sporo widuję Crom , które aż się proszą żeby ich zaprosić na nasz kącik zostawiając za wycieraczką kalendarzyk waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda , że jest zbyt mało chętnych osób na kalendarzyki listkowe

Ja ponowię pomysł , jeżeli technicznie jest taka możliwość , aby zaoferować możliwość kupna forumowiczom z Fiat Klub Polska . Zaglądam tam czasem i sporo jest tam odwiedzających . No chyba , że to koledzy z naszego kącika tam też przesiadują . Myślę , że w tym roku będzie więcej zdjęć i można szybciej zorganizować konkurs . Pomysł z kalendarzem uważam za super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja ponowię pomysł , jeżeli technicznie jest taka możliwość , aby zaoferować możliwość kupna

> forumowiczom z Fiat Klub Polska . Zaglądam tam czasem i sporo jest tam odwiedzających . No

> chyba , że to koledzy z naszego kącika tam też przesiadują . Myślę , że w tym roku będzie

> więcej zdjęć i można szybciej zorganizować konkurs . Pomysł z kalendarzem uważam za super

Spróbujemy pod koniec 2015. Ale akcje zaczniemy juz w listopadzie aby każdy miał kalendarz u siebie przed Bożym Narodzeniem. smile.gif

Takze koledzy róbcie foty przez caly rok jak macie okazje aby pory roku na zdjęciach były zróżnicowane smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie na kalendarze złożone cool.gif Termin odbioru w poniedziałek 19-go. Każdy dostanie priv z danymi do przelewu. Proszę robić przelewy w miarę sprawnie abym w następny poniedziałek mógł wysyłać kalendarz do każdego smile.gif

Niestety listkowych nie zamawiałem gdyż jest tylko chętnych na 130 szt a to stanowczo za mało frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.