Skocz do zawartości

Szambo


Kamil_123

Rekomendowane odpowiedzi

> Dobra, ale weź 12ke to będziesz miał faktycznie 10ke akurat na 1 beczke

A te 2m3 to gdzie mu się podzieją? icon_eek.gif

Mam 10m3 i tyle mi wyciągają...a większych beczek zbyt dużo nie ma, przynajmniej w moej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem w temacie całkiem zielony (żeby nie napisać brązowy ). Szambo betonowe, zbrojone 10m3 za

> 3000pln na gotowo - zbiornik, roboty ziemne, transport, podłączenie. Dobra to oferta? Chodzi o

> Mazowsze.

Za swoje z montażem, transportem płaciłem 2700 w listopadzie 2014. Też 10m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale napełniasz pod korek Jeśli szambiarka nie dojedzie bo coś tam to ....

> A tak masz 2m3 zapasu

Ta....ale jak zapasu, skoro grucha Ci wyciągnie 10m3 a 2 zostaną w zbiorniku zlosnik.gif To jaki zapas? Bo ak nie dojadą na czas, to w zbiorniku będzie ponad 10m3, a z reguły zabierają 10m3

Napełniam praktycznie zawsze do pełna, pierwszy raz to nawet było czubato hehe.gif Szambelan w niedzielę przyjechał zlosnik.gif. Nie wiedziałem, co ile go wołać, bo wcześnie w mieszkając w bloku jakoś mnie to nie obchodziło zlosnik.gif a po przeprowadzce trochę imprez się odbyło i po niecałych 4 tygodniach, akurat w niedzielę zobaczyłem, że chyba się przelewa zlosnik.gif

Teraz 10m3 starcza na 5 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ta....ale jak zapasu, skoro grucha Ci wyciągnie 10m3 a 2 zostaną w zbiorniku To jaki zapas? Bo ak

> nie dojadą na czas, to w zbiorniku będzie ponad 10m3, a z reguły zabierają 10m3

> Napełniam praktycznie zawsze do pełna, pierwszy raz to nawet było czubato Szambelan w niedzielę

> przyjechał . Nie wiedziałem, co ile go wołać, bo wcześnie w mieszkając w bloku jakoś mnie to

> nie obchodziło a po przeprowadzce trochę imprez się odbyło i po niecałych 4 tygodniach,

> akurat w niedzielę zobaczyłem, że chyba się przelewa

> Teraz 10m3 starcza na 5 tygodni.

Wołasz szambiarkę jak masz 10m3 i masz ten tydzień luzu na dojazd zlosnik.gif Jak wezmą zaraz to ok jak nie to te 2m3 wezmą nastepnym razem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, ale weź 12ke to będziesz miał faktycznie 10ke akurat na 1 beczke

Ja dokładnie tak samo zrobiłem, wyszło 2800 na gotowo za 12m, małopolskie

Jedyne co mogę odradzić to omijaj dostawców z Radomia - już kilkakrotnie słyszałem że "zaoszczędzili" żeby zrobić tanio i inwestorzy musieli kolejne szamba kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dokładnie tak samo zrobiłem, wyszło 2800 na gotowo za 12m, małopolskie

> Jedyne co mogę odradzić to omijaj dostawców z Radomia - już kilkakrotnie słyszałem że

> "zaoszczędzili" żeby zrobić tanio i inwestorzy musieli kolejne szamba kupować.

W papierach projektant jakie szambo Ci napisal, 12 czy 10?

Jezeli 10 to sprzedawca szamba wystawil Ci papier na 12 cczy 10?

Dolaczales papiery od tej 12 do odbioru domu, czy szmbo pozniej robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wołasz szambiarkę jak masz 10m3 i masz ten tydzień luzu na dojazd Jak wezmą zaraz to ok jak nie

> to te 2m3 wezmą nastepnym razem

Przecież to nie ma sensu hehe.gif. Mając 10m3 można wołać szambelana przy stanie 8m3 - na jedno wyjdzie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem w temacie całkiem zielony (żeby nie napisać brązowy ). Szambo betonowe, zbrojone 10m3 za

> 3000pln na gotowo - zbiornik, roboty ziemne, transport, podłączenie. Dobra to oferta? Chodzi o

> Mazowsze.

Poproś o gwarancje na piśmie że będzie szczelne. Nie wierz w uszczelnienie pianką itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W papierach projektant jakie szambo Ci napisal, 12 czy 10?

> Jezeli 10 to sprzedawca szamba wystawil Ci papier na 12 cczy 10?

> Dolaczales papiery od tej 12 do odbioru domu, czy szmbo pozniej robione?

Papery od 10tki wink.gif

Odbioru jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Papery od 10tki

> Odbioru jeszcze nie ma.

Sam wiec widzisz na co namawiacie.

Odbior przejdzie, bo nikt tego odkopywal i mierzyl nie bedzie, ale znajomemu innych papierow sprzedawca wystawic nie chcial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.