Skocz do zawartości

Jak by ktoś szukał Grand Scenica....VF1JZ16B651173398


biniu

Rekomendowane odpowiedzi

...to https://www.otomoto.pl/oferta/renault-grand-scenic-polski-salon-bogate-wyposazenie-gwarancja-ID6yIYP9.html

 

VIN:  VF1JZ16B651173398

 

Ładny ale za tani. Ale w sumie czemu nie zadzwonić/ W ogłoszeniu nie ma ze bezwypadkowy. OK. Sprzedawca twierdził przez telefon, że lekko przetarty bok był i w zasadzie kosmetyka. Auto cytuję: odświeżone lakierniczo, żadna poduszka nie wystrzelona na 100%. No i takie tam gadanie. Gwarancja. Pytam gościa czy na pewno poduszki nie odpaliły, bo mam daleko do Poznania i nie chcę się przejechać bez sensu. Nic panie, my jesteśmy uczciwi..... dilerzy używanych a nie jakiś podrzędny komis.

A tu nagle mi coś w pamięci zaświtało. I ..... rzeczywiście przetarty lekko bok i żadna poduszka nie wystrzelona. No może poza kurtyną prawą. Iiiiii, no tak jeszcze tylko w fotelu. 

 

https://www.otomoto.pl/en/oferta/renault-grand-scenic-energy-zen-salon-polska-navi-hands-free-7-os-ID6yuA91.html

 

 

Oczywiście zdziwiony nie jestem ale... Uwielbiam te stanowcze zapewnienia, że wszystko jest ok i dajemy gwarancję.

 

836363517_4_1080x720_energy-zen-salon-polska-navi-hands-free-7-os-cars.jpg

836363517_6_1080x720_energy-zen-salon-polska-navi-hands-free-7-os-.jpg

836363517_7_1080x720_energy-zen-salon-polska-navi-hands-free-7-os-.jpg

836363517_11_1080x720_energy-zen-salon-polska-navi-hands-free-7-os-.jpg

836363517_14_1080x720_energy-zen-salon-polska-navi-hands-free-7-os- (1).jpg

836363517_14_1080x720_energy-zen-salon-polska-navi-hands-free-7-os-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"ścieg" wygląda na "odręczny" :) zwłaszcza na zakręcie :)

Pytanie czy jeśli nawet jest wewnątrz inna/sprawna poduszka, to czy DA RADĘ toto rozerwać jakby co ? choć z drugiej strony musiałby byc wyjątkowy "pech" :) żeby ta sama musiała zadziałać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał:

Wg mnie to musi byc druciarnia, skoro wystawili go na gotowe raptem za 8kPLN wiecej...

Tego nie da sie naprawic zgodnie ze sztuka za takie pieniadze I jeszcze na tym zarobic ;]

 

 

..... ale będzie Pan zadowolony z auta ..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Gdyby tylko wszystkie byly tak bite jak ten ;)

 

Fakt. Tylko po co gadka o nie wystrzelonych poduszkach na 100%. 

Zasadniczo ciężko cokolwiek znaleźć. Dzisiaj znalazłem ładna sztukę. W moim budżecie. 

Ale nie dam 50000zł za auto bez funkcji Hands Free. 

Pomysleć,że kiedys jeździło się maluchem i czuło się tak jak by się wygrało milion w totka :-)

A teraz.... wymagania Panie, wymagania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo i potwierdzają sie moje wpisy jak szukałem samochodów , kłamią w żywe oczy :-( i  znalezienie auta z choć odrobinę prawdziwą historią graniczy z cudem :/ 

A kolor jak mojego tylko fajniejszy bo wnętrze ciemne. I dziwna moda jest teraz auta wyposażone bdb a nie mają HF :O 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lysy1980 napisał:

I dziwna moda jest teraz auta wyposażone bdb a nie mają HF

myślę, że to wynik wysokiej awaryjności HF w poprzednich modelach ;)

Faktycznie znalezienie auta z historią w PL jest ciężkie, ale da się ... przynajmniej mnie się po raz kolejny udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregs0N napisał:

myślę, że to wynik wysokiej awaryjności HF w poprzednich modelach ;)

 

W moim przypadku awaryjność jak do tej pory polegała na tym, że raz mi bateria padła. Ale z bliska działało i do sklepu po baterię dojechałem

1 minutę temu, Gregs0N napisał:

Faktycznie znalezienie auta z historią w PL jest ciężkie, ale da się ... przynajmniej mnie się po raz kolejny udało :)

 

JA też teraz znalazłem ale bez HF :( I nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, biniu napisał:

 

Fakt. Tylko po co gadka o nie wystrzelonych poduszkach na 100%. 

Zasadniczo ciężko cokolwiek znaleźć. Dzisiaj znalazłem ładna sztukę. W moim budżecie. 

Ale nie dam 50000zł za auco bez funkcji Hands Free. 

Pomysleć,że kiedys jeździło się maluchem i czuło się tak jak by się wygrało milion w totka :-)

A teraz.... wymagania Panie, wymagania....

 

Mnie hands free do szczescia nie jest potrzebne i wolalbym pewna sztuke kosztoem roznych elektronicznych bzdetow ;)

Nie mam damskiej torebki, wiec otworzenie auta z pilota nie stanowi zadnego problemu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Mnie hands free do szczescia nie jest potrzebne i wolalbym pewna sztuke kosztoem roznych elektronicznych bzdetow ;)

Nie mam damskiej torebki, wiec otworzenie auta z pilota nie stanowi zadnego problemu ;]

 

Po 4 latach posiadania w dwóch samochodach nie widzę możliwości nie posiadania tego bzdetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Po 4 latach posiadania w dwóch samochodach nie widzę możliwości nie posiadania tego bzdetu.


Tez jestem zdania ze HF to jeden z lepszych bajerow w aucie...
Tym bardziej jak idziemybz dzieckiem na rekach i jakas torba nie wyobrazam sobie szukania kluczykow by otworzyc... moja babinka powiedziala ze kolejne auto musie miec HF....

Go Hard or Go Home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maciej__ napisał:

 

Mnie hands free do szczescia nie jest potrzebne i wolalbym pewna sztuke kosztoem roznych elektronicznych bzdetow ;)

Nie mam damskiej torebki, wiec otworzenie auta z pilota nie stanowi zadnego problemu ;]

 

 

Ale Ty to Ty :)

Są ludzie, którzy nie uznają takich kompromisów i nawet w używanym ma byc tak jak chcą, a nie jak jest w większości dostępne .....

Przykładem jestem na ten przykład ja :) i jak do tej pory zawsze "udaje się" :) fakt trwa to czasami trochę, ale .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.