Jump to content
Maxit

Nawigacja w Hyundaiu - sprawdzenie wersji mapy

Recommended Posts

Cześć,

Od tygodnia moja pierwsza żona użytkuje Hyundaia. Przy pierwszej dłuższej przejażdżce stwierdziłem, że navi ma jakieś istotne problemy z mapami - tak na oko mapy są ze 3 lata do tyłu. Zadzwoniłem do ASO, ale tam coś ściemniali. Na końcu stwierdzili, że mam sprawdzić jaką mam wersję. Próbowałem łazić po menu, ale nic takiego nie znalazłem.. Wie ktoś z Was jak to sprawdzić?

Przy okazji zapytam: podobno to auto można jakoś smartfonem podglądać. Nie chodzi i Android Auto, tylko o coś podobnego do Leaf Spy dla Nissana Leaf.

W menu powinno być info o aktualnej wersji oprogramowania systemu multimedialnego i map.

Jeśli auto nowe, to powinny być aktualne - z tym, że oni aktualizują chyba mniej więcej raz do roku, a potem gratis podczas przeglądów.

U mnie tak to wygląda

20171006_165327.jpg

2 godziny temu, rwIcIk napisał:

W menu powinno być info o aktualnej wersji oprogramowania systemu multimedialnego i map.

Jeśli auto nowe, to powinny być aktualne - z tym, że oni aktualizują chyba mniej więcej raz do roku, a potem gratis podczas przeglądów.

No właśnie szukałem i znaleźć nie mogłem... Ale może źle szukałem. Podobnie jak BMW Hyundai jest mi obcy 👽

Serwisyn w ASO też tak mówił, ale kazał sprawdzić jaką wersję mam w aucie. Powiedział, że jeśli jest dostępna nowsza, to "się postara".

aktualizacja dla hyundaia i kia była w maju 2018

• Like 1

Serwis odpowiedział, że istnieje nowsza wersja mapy niż moja. Podobno wyjątkowo mają ją wgrać bezpłatnie jak im dostarczę auto.