Skocz do zawartości

Civic XI MY2022


Filipfm

Rekomendowane odpowiedzi

Juz za 5 dni oficjalny pokaz prototypu sedana XI generacji, który zapewne będzie bardzo bliski wersji produkcyjnej

 

Na razie pokazali teaser

 

Niespodzianek nie ma, bo juz wczesniej publikowano rysunki patentowe, zarówno dla sedana 

01a00570-0330-11eb-befd-057f854755dc

2022-11th-gen-Civic-Sedan-R3519467.jpg

 

2022-11th-gen-Civic-Sedan-R3519470.jpg

 

i hatcha

11th_gen_2022_honda_civic_hatchback-2-_c

 

Przyłapany w Niemczech samochód testowy także

Honda-Civic-sedan-4.jpg

Honda-Civic-sedan-7.jpg

Honda-Civic-sedan-9.jpg

Honda-Civic-sedan-11.jpg

Honda-Civic-sedan-15.jpg

 

Auto zadebiutuje późną wiosną w US, hatcha spodziewałbym się albo jesienią albo w 2022 razem z Europą. 

Na razie brak potwierdzonych informacji o gamie silnikowej. Tu pewnie będzie główna róznica między EU a reszta świata, bo zgodnie z zapowiedziami Honda Europe spodziewałbym się głównie hybrydy.


Z ciekawostek, premiera odbędzie się na Twitchu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, wujek napisał:

Ciesze sie , ze robia cos innego obecny model to niezla kupa z zewnatrz w srodku wysoki tunel a silniki ponoc do tej pory nie naprawione. W PL to widzialem moze z 20 razy odkad zaczeli to to produkowac.

Mało jest bo cena wysoka no i do tego posiada dyskusyjny wygląd. Widać, że nowy model okiełznają także na zewnątrz choć mi HB w wersji Sport się podoba😁

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pokazali w nocy na twitchu.

 

Na YT jest juz oficjalny filmik "Design Story"

 

 

Auto wygląda absolutnie pospolicie i jest mocno ugrzecznione. Mam mieszane uczucia. Ale dotychczasowe sedany tez mi srednio pasowały, mimo, ze Xgen był powrotem do wspólnej platformy technicznej i stylistycznej sedan/hatch, po 3 generacjach rozbratu i różnych platform.

Ja czekam na hatcha:drive: i TypeR 4_sexgyu5nx0oV15tBgiEqIBNfPTwsnlCt6B6EnBza jakis czas.:jem:

 

Jest tez sporo filmików dziennikarskich, nawet niektorzy byli fizycznie a nie są to skomentowane przebitki z twitcha ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, PawelWaw said:

 

czyms takim jezdzisz ?

honda-civic-iv-nieuszkodzony-dziardonice

 

a taki 😁 tylko hatchback ED6. wiec narazie zwykle 1,5 16v, ale w planach MPI i v-tec. Ostatnio mi psikusa zrobila. 2 zarowki mijania wysiadly rownoczesnie ale w odstepie 1-2 dni, ze nawet nie zauwazylem. A tu wracac trzeba bylo .....  noc, ciemno i zimno, i grzebac sie nie chcialo po ciemku .... trzeba bylo francuza odpalic

 

Kiedys to piekne te Hondy byly. no dobra, jajko i ufok 1 gen tez jest fajny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.