Skocz do zawartości

Nowe BMW M4


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

1FF66870-2ADA-48D2-AF27-A273031FE8CD.jpeg.b8aa229332cf79b8338893e3c30981dd.jpeg2D625B0E-209E-4CF3-A29D-DF9E61BE17CC.jpeg.aa5aa1c1a3dc0aa11bc30f92639184f7.jpeg

 

Nie jest to ładny samochód. Mocy też jakoś za wiele nie dali (473km), lekkie to też nie jest (jest cięższy od Mustanga GT!). 4.1 sekundy do setki to też żaden rewelacyjny rezultat w obecnych czasach. Cena też nie jakaś szczególnie interesująca. BMW robi coraz nudniejsze samochody. Jestem szczerze rozczarowany. 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Skonfundowany 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:

1FF66870-2ADA-48D2-AF27-A273031FE8CD.jpeg.b8aa229332cf79b8338893e3c30981dd.jpeg2D625B0E-209E-4CF3-A29D-DF9E61BE17CC.jpeg.aa5aa1c1a3dc0aa11bc30f92639184f7.jpeg

 

Nie jest to ładny samochód. Mocy też jakoś za wiele nie dali (473km), lekkie to też nie jest (jest cięższy od Mustanga GT!). 4.1 sekundy do setki to też żaden rewelacyjny rezultat w obecnych czasach. Cena też nie jakaś szczególnie interesująca. BMW robi coraz nudniejsze samochody. Jestem szczerze rozczarowany. 

 

Dlatego kupiłeś pseudo porsche 😂 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Marcin79 said:

Oczywiście... damskie auto  i trzyma wartość tak dobrze jak panamera i suvy 😂


Widać wybitnego eksperta od samochodów :) 

 

Tu masz jakichś amatorów którzy nie mają pojecia o samochodach, nie tak jak ty  :)

 

 

 

 

 

Edytowane przez Florydziak_Florydziak_Flor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:


Widać wybitnego eksperta od samochodów :) 

 

Tu masz jakichś amatorów którzy nie mają pojecia o samochodach, nie tak jak ty  :)

 

 

 

 

 

Oczywiście masz racje 

Cayman jest świetnym autem dla ludzi których nie stać na 911  ... masz to nawet w 1 zdaniu tego filmiku .😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Marcin79 said:

Oczywiście masz racje 

Cayman jest świetnym autem dla ludzi których nie stać na 911  ... masz to nawet w 1 zdaniu tego filmiku .😂


Zgadzam się z tym w 100%, choć w moim przypadku po prostu nie chciałem 911 bo nie lubię tego samochodu. Nie podoba mi się kształt, nie podoba mi się „image” jaki człowiek ma jadąc nim, po prostu to nie jest samochód dla mnie. Cena nie była jakaś szczególnie większa niż Caymana. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:


Zgadzam się z tym w 100%, choć w moim przypadku po prostu nie chciałem 911 bo nie lubię tego samochodu. Nie podoba mi się kształt, nie podoba mi się „image” jaki człowiek ma jadąc nim, po prostu to nie jest samochód dla mnie. Cena nie była jakaś szczególnie większa niż Caymana. 

Dlatego każde bmw M jest lepsze od caymana ... nawet to brzydkie 😂 bo to zawsze będzie juz M... natomiast cayman bedzie leciał na wartosci jak pozostałe modele porsche dla... ludu 😂.

 

To juz bmw M e34 sa droższe od caymanow  z pierwszych roczników produkcji  😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Marcin79 said:

Dlatego każde bmw M jest lepsze od caymana ... nawet to brzydkie 😂 bo to zawsze będzie juz M... natomiast cayman bedzie leciał na wartosci jak pozostałe modele porsche dla... ludu 😂.

 

To juz bmw M e34 sa droższe od caymanow  z pierwszych roczników produkcji  😁


M3/M4 leci w dol na wartości najbardziej ze wszystkich pseudosportowych - dwulatki za pół ceny bez problemu się kupuje. Problemem jest zawodność, ludzie się tego panicznie boją kupić używanego.  BMW bez gwarancji to jak cykająca bomba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:


M3/M4 leci w dol na wartości najbardziej ze wszystkich pseudosportowych - dwulatki za pół ceny bez problemu się kupuje. Problemem jest zawodność, ludzie się tego panicznie boją kupić używanego.  BMW bez gwarancji to jak cykająca bomba. 

Nie zgodzę sie ale juz musze pracować wiec nie bede dyskutował ... zdrowiej Marku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Marcin79 said:

Nie zgodzę sie ale juz musze pracować wiec nie bede dyskutował ... zdrowiej Marku .


W kwestii cen tego typu samochodów jestem stale na bieżąco :) A wracając do starych Caymanow - pierwsze wersje tego samochodu były dość nieudane. Dopiero 718 w końcu wyszło Porsche - eksperci jak jeden mąż mówią że ten samochód się lepiej prowadzi niż 911. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, Florydziak_Florydziak_Flor said:

Problemem jest zawodność, ludzie się tego panicznie boją kupić używanego.  BMW bez gwarancji to jak cykająca bomba. 

a co tam sie psuje w tych BMW?

Na MK pisza ze do 200 tys km sie nic nie psuje w nowoczesnych samochodach ..... nic to znaczy zero null 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, gregoryj said:

a co tam sie psuje w tych BMW?

Na MK pisza ze do 200 tys km sie nic nie psuje w nowoczesnych samochodach ..... nic to znaczy zero null 😀


Silniki potrafiła się rozlecieć. Turbo pada. Skrzynia biegów się sypie. M4 jest tak wyżyłowane że wielkich zapasów bezpieczeństwa nie ma, do tego jak ktoś kupuje taki samochód to nie po to żeby się toczyć z 1000 RPM. Więc używki są sfatygowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Florydziak_Florydziak_Flor said:


Silniki potrafiła się rozlecieć. Turbo pada. Skrzynia biegów się sypie. M4 jest tak wyżyłowane że wielkich zapasów bezpieczeństwa nie ma, do tego jak ktoś kupuje taki samochód to nie po to żeby się toczyć z 1000 RPM. Więc używki są sfatygowane. 

no tak, zwykly nowoczesny badziew. a przy jakich to przebiegach sie dzieje? bo jak powyzej 200 tys km to zwrócę honor marce BMW 😀 niech sie martwi 2-3 wlasciciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:


W kwestii cen tego typu samochodów jestem stale na bieżąco :) A wracając do starych Caymanow - pierwsze wersje tego samochodu były dość nieudane. Dopiero 718 w końcu wyszło Porsche - eksperci jak jeden mąż mówią że ten samochód się lepiej prowadzi niż 911. 
 

 

 

Spotkałem się z podobnymi opiniami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, gregoryj said:

no tak, zwykly nowoczesny badziew. a przy jakich to przebiegach sie dzieje? bo jak powyzej 200 tys km to zwrócę honor marce BMW 😀 niech sie martwi 2-3 wlasciciel


To zależy jak pierwszy właściciel pałuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:


Silniki potrafiła się rozlecieć. Turbo pada. Skrzynia biegów się sypie. M4 jest tak wyżyłowane że wielkich zapasów bezpieczeństwa nie ma, do tego jak ktoś kupuje taki samochód to nie po to żeby się toczyć z 1000 RPM. Więc używki są sfatygowane. 

Podlinkuj jakies rzetelnie info bo jezeli nie to równie dobrze  mozna do Ciebie mówić Heniu 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:


W kwestii cen tego typu samochodów jestem stale na bieżąco :) A wracając do starych Caymanow - pierwsze wersje tego samochodu były dość nieudane. Dopiero 718 w końcu wyszło Porsche - eksperci jak jeden mąż mówią że ten samochód się lepiej prowadzi niż 911. 
 

 

Oczywiście tylko nadal to tylko cayman , model bez żadnej legendy...

 Zwykle  szybkie wozidło . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:


Zgadzam się z tym w 100%, choć w moim przypadku po prostu nie chciałem 911 bo nie lubię tego samochodu. Nie podoba mi się kształt, nie podoba mi się „image” jaki człowiek ma jadąc nim, po prostu to nie jest samochód dla mnie. Cena nie była jakaś szczególnie większa niż Caymana. 

A stary model? Taki ponadczasowy w porównaniu do ciągnącego :)

received_447903913134417.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marcin79 napisał:

Oczywiście masz racje 

Cayman jest świetnym autem dla ludzi których nie stać na 911  ... masz to nawet w 1 zdaniu tego filmiku .😂

 

Słabe to jest.

 

Ja też widziałem recenzje gdzie ludzie mówia że ten nowy Cayman jest spoko.

 

Nie wiem o co chodzi Ci z legendą. 

Mustang jest legenda, a ceny uzywek sa niskie.

Golf GTI jest legenda, a kazdy Czesio to kupi.

 

Marek kupil fajne auto, dobrze sie prowadzace za spoko kase.

Mial kupic M3 bo jest legendą?

 

Mój syn zbierał jakies karty z Biedronki....w przedszkolu.

Podobno niektóre były  "legendarne".

 

I chyba tyle warte są te legendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marcin79 napisał:

Oczywiście masz racje 

Cayman jest świetnym autem dla ludzi których nie stać na 911  ... masz to nawet w 1 zdaniu tego filmiku .😂

Wolałbym jednak mieć Caymana niż Leona. GTS pewnie jezdzi lepiej od podstawowej Carrery. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wujek said:

Wolałbym jednak mieć Caymana niż Leona. GTS pewnie jezdzi lepiej od podstawowej Carrery. 


Żona ostatnio go ujeżdża - jeździ sobie do restauracji na obiadki i drinki i mówi że uwielbia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kravitz napisał:

 

Słabe to jest.

 

Ja też widziałem recenzje gdzie ludzie mówia że ten nowy Cayman jest spoko.

 

Nie wiem o co chodzi Ci z legendą. 

Mustang jest legenda, a ceny uzywek sa niskie.

Golf GTI jest legenda, a kazdy Czesio to kupi.

 

Marek kupil fajne auto, dobrze sie prowadzace za spoko kase.

Mial kupic M3 bo jest legendą?

 

Mój syn zbierał jakies karty z Biedronki....w przedszkolu.

Podobno niektóre były  "legendarne".

 

I chyba tyle warte są te legendy.

Marek mowi ze m4 jest beee to ja pisze ze  cayman jest beee... moge ? Moge 😂

 

Ja bym brał m4 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Marcin79 said:

To dlaczego uważasz ze każdy właściciel  Mki musi katować ?


Powiedz mi - kupujesz samochód o dużej mocy. Po co? Żeby stał w garażu? Nie weźmiesz go na tor sprawdzić jak jeździ? Nie poszalejesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak z tego posta zrobiło się bezsensowne porównanie Caymana GTS kontra M4. W końcu to tak diametralnie różne samochody ze nie wiem co tu porównywać. Cayman jest od początku stworzony jako samochód przede wszystkim na tor którym można od biedy jeździć po mieście. M4 to zmodyfikowany rodzinny sedan - jego pierwotnym zadaniem jest wożenie dupy właściciela i pozwolenie mu na wyskoczenie w weekend na tor bez posiadania specjalnego samochodu. Zupełnie inni ludzie są klientami tych samochodów. Wróćmy do głównego tematu - co sądzicie o nowym M4, bo moim zdaniem jak napisałem w poście #1 samochód rozczarowuje - jest za duży, za ciężki, ma za słaby silnik a do tego jest po prostu brzydki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:


Chyba nie zauważyłeś słowa „jeszcze”. Po prostu czasu nie miałem 

Ok " jeszcze" to jak pojedziesz to daj znac ... bo narazie z vety to filmik wrzucales z prędkością 40 mil 😂

 

Btw od samego wjazdu na tor nie mozna nazwać katowaniem... do tego trzeba " jeszcze " mieć umiejętności i " jeszcze " to robic regularnie 😂😂     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:

Nie rozumiem jak z tego posta zrobiło się bezsensowne porównanie Caymana GTS kontra M4. W końcu to tak diametralnie różne samochody ze nie wiem co tu porównywać. Cayman jest od początku stworzony jako samochód przede wszystkim na tor którym można od biedy jeździć po mieście. M4 to zmodyfikowany rodzinny sedan - jego pierwotnym zadaniem jest wożenie dupy właściciela i pozwolenie mu na wyskoczenie w weekend na tor bez posiadania specjalnego samochodu. Zupełnie inni ludzie są klientami tych samochodów. Wróćmy do głównego tematu - co sądzicie o nowym M4, bo moim zdaniem jak napisałem w poście #1 samochód rozczarowuje - jest za duży, za ciężki, ma za słaby silnik a do tego jest po prostu brzydki. 

Tak rozczarowuje na tyle aby każdy mógł zobaczyć i poczuć jakiego super wyboru dokonales  kupując caymana  😂😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:

Wróćmy do głównego tematu - co sądzicie o nowym M4, bo moim zdaniem jak napisałem w poście #1 samochód rozczarowuje - jest za duży, za ciężki, ma za słaby silnik a do tego jest po prostu brzydki. 

Tak jak piszesz. BMW nie ma w ofercie sportowego auta jak Mercedes GTRa czy Audi R8. To są tylko usportowione modele cywilnych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Marcin79 said:

Ok " jeszcze" to jak pojedziesz to daj znac ... bo narazie z vety to filmik wrzucales z prędkością 40 mil 😂

 

Btw od samego wjazdu na tor nie mozna nazwać katowaniem... do tego trzeba " jeszcze " mieć umiejętności i " jeszcze " to robic regularnie 😂😂     


A po co miałem wam wstawiać filmy z moich jazd Corvette? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:

1FF66870-2ADA-48D2-AF27-A273031FE8CD.jpeg.b8aa229332cf79b8338893e3c30981dd.jpeg2D625B0E-209E-4CF3-A29D-DF9E61BE17CC.jpeg.aa5aa1c1a3dc0aa11bc30f92639184f7.jpeg

 

Nie jest to ładny samochód. Mocy też jakoś za wiele nie dali (473km), lekkie to też nie jest (jest cięższy od Mustanga GT!). 4.1 sekundy do setki to też żaden rewelacyjny rezultat w obecnych czasach. Cena też nie jakaś szczególnie interesująca. BMW robi coraz nudniejsze samochody. Jestem szczerze rozczarowany. 

z tyłu wygląda jakby miał problem z hemorodami. Z przodu zgodnie z dawnym hasłem "było bum będzie tjun" robiony przez rzeźbiarza we włóknie szklanym i szpachli. Lampy akurat były od Giuli. Jeśli chodzi o te dwa zdjęcia to słabo wyszło

Co do osiągów to chyba nie jest jednak tak źle. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Igorek napisał:

z tyłu wygląda jakby miał problem z hemorodami. Z przodu zgodnie z dawnym hasłem "było bum będzie tjun" robiony przez rzeźbiarza we włóknie szklanym i szpachli. Lampy akurat były od Giuli. Jeśli chodzi o te dwa zdjęcia to słabo wyszło

Co do osiągów to chyba nie jest jednak tak źle. 

Jeździłem taka tylko czarna i niestety nie M ale super auto .. na żywo to lepiej wyglada ... musi sie opatrzec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Marcin79 said:

Dobrze Marku

Cayman jest najlepszy 

A m4 kupuja nieudacznicy 

😘

 


Nic takiego nie napisałem. Wręcz przeciwnie. Ale M4 bym nie kupił. Jak już bym musiał coś tego typu to C63AMG do mnie bardziej przemawia. Albo Audi RS5 (robią to jeszcze?). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marcin79 napisał:

Jeździłem taka tylko czarna i niestety nie M ale super auto .. na żywo to lepiej wyglada ... musi sie opatrzec 

może z profilu bo ta wielka pucha od wydechu wygląda koszmarnie źle i to się nigdy nie zmieni. Przód też mocno przekombinowany ale jest szansa na opatrzenie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:


Nic takiego nie napisałem. Wręcz przeciwnie. Ale M4 bym nie kupił. Jak już bym musiał coś tego typu to C63AMG do mnie bardziej przemawia. Albo Audi RS5 (robią to jeszcze?). 

Nie wiem Marku nie jestem fanem audi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.