Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mapa

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mapa

  1. Sposobem na złapanie kuny jest pożyczona ( nie kupiona nowa ) klatka/łapka na kuny od miejscowych gołębiarzy. Musi być to klatka która złapała parę sztuk ( jest ona jak to oni mówią "osmędzona") . Takim sposobem złapałem już 3 sztuki w klatkę samoróbkę wykonaną z drewna i siatki drucianej. Co potem zrobicie z gryzoniem - wasza sprawa. Pozdrawiam
  2. > pewnie czytałeś o 2,2 155KM A że tak zagadam jeszcze .... Jak jeszcze można sprawdzić ( oprócz VIN-u) patrząc np. na silnik że to NIE DIRECT ( bo np. emblematu DIRECT nie ma na klapie tyłu) ? Wiadomo - DR gdzie są KW/KM to oczywiste. Ale czy patrząc na silnik można wyczaić tę kwestię ? Tak dla przykładu np. http://otomoto.pl/opel-vectra-c-2-2-16v-benz-lift-oplacona-niemcy-1reka-C34741662.html z VIN-em : W00L0ZCF3561002151 Pozdrawiam
  3. > pewnie czytałeś o 2,2 155KM Dokładnie silnik 2.2 155KM DIRECT Dzięki
  4. Witam ! Właśnie siostra rozgląda się z vectrą 2,2 z 2007 r (sześciobiegowa ) i gdzieś w czeluściach netu wyczytałem że któregoś modelu silnika 2,2 nie gazuje inny jak już to spala i benzynę i gaz .... Ktoś z kolegów słyszał o takich rzeczach ? Pozdrawiam > Nadaje się > od 8 L W górę
  5. mapa odpowiedział DARCYK1 na temat - Opel
    Witam ! Mógłbym prosić o rozkodowanie VIN: WOLOZCF 3561149277 Pozdrawiam
  6. Jeśli jest jak w Epice to : -OFF: System wyłączony - Położenie domyślne. -INT: Praca przerywana (częstotliwość pracy wybiera się, obracając końcówkę przełącznika w górę lub w dół) - Dźwignia do góry o jeden poziom. -LO: Praca ciągła, niska częstotliwość - Dźwignia do góry o dwa poziomy. -HI: Praca ciągła, wysoka częstotliwość - Dźwignia do góry o trzy poziomy. A przy automatycznej pracy wycieraczek sterowanej czujnikiem deszczu można regulować prędkość wycierania (pokrętło). Pozdrawiam
  7. Witam ! Zaznaczam że się na tym nie znam ... Ale czy to nie są elementy wykonane technologią malowani proszkowego farbą strukturalną ? ( proszkowane są tak ogrodzenia ) Znalazłem nawet wzorniki podobne do faktury tego elementu http://www.kerix.pl/schody/wykonczenia-schodow.html ( to tylko przykład z pana googla - nie mam z tym nic wspólnego ) Pozdrawiam
  8. mapa odpowiedział bazant52 na temat - Chevrolet
    > Była standardowo w wersjach z beżową tapicerką. A to nie są "nakładki" ? Miałem w Nubirze ponaklejane na niektóre elementy deski i tapicerki właśnie tego typu "naklejki". Pozdrawiam
  9. Nie wiem jak jest w [L] ale w Nubirze nie za bardzo jest na co patrzeć. Żeby wymienić tzw. szczotkotrzymacz ze szczotką trzeba było rozpaławiać altka. Pozdrawiam > Nie wiem jak w Lacetti ale elektromechanik sugerował żeby 3-4 lata przyjrzeć się alternatorowi jak > sie nie chce mieć niespodzianek. > Mysle że koszt na tyle nie duży że nie ma co ryzykowac.
  10. W ASO jeszcze nie pytałem, po sklepach tego pełno tylko jak sie nie zna rozmiaru to kicha > Może masz ASO w pobliżu ? Cena nie powinna być duża, do lacetti płaciłem coś koło 2-3zł.
  11. Witam ! Panowie musze zanabyć podkładkę miedzianą pod ów korek do Epici na benie. Porzebuję rozmiar tegoż. Pomożecie ? Pozdrawiam
  12. Polecam lekturę : http://forum.autokacik.pl/showthreaded.p...e#Post285854396
  13. mapa odpowiedział pedroz na temat - Chevrolet
    Nalej nówki benzynki ( najlepiej zeby starej było już całkiem mało). Zdarza mi sie to w Epice. Pozdrawiam
  14. > Konstrukcja hamulców bębnowych jest tak zaprojektowana, aby można było zdemontować bęben nawet przy > najbardziej zakleszczonych szczękach. Dlatego śmieszą mnie relacje o zniszczonych bębnach w > trakcie ich demontażu. Uwierz że w wersji konstrukcji hamulca tylnego z piastą - gdzie bęben demontuje się bez ruszania łożysk, a sprężyny, rozpieraki i samoregulatory schowane sa pod nią właśnie - nie jest to takie proste przy sporym rancie bębna. Pozrawiam
  15. > Dla mnie to jest wada produktu, ale jak samochod jest z 2004 roku, to juz nie ma komu zglaszac. Z wadą produktu jako części - tu bęben - jak najbardziej. Przerabiałem to przed "chwilą" w Nubirze ... przy okazji chęci wymiany łożysk piast. Po ok 5kkm na bębnach ( kupionych jako orygianlne DU) pojawiły się takie ranty że tylko inwazyjne zdjęcie bębnów z ich jednoczesna utratą pozwoliło na dostanie się do szczęk które w ok 1/5 były zużyte. Materiał z którego wykonano bębny jest/był za miękki dla zwykłych szczęk hamulcowych. A na rysunki patentu również popatrzę chętnie.
  16. Prrzede wszystkim popuścić linkę ręcznego na maxa i patrzeć czy coś puściło ... Pozdrawiam
  17. Ok rozumiem. Czyli tam jest sworzeń i kropka. Ile sobie wołają za wahacz ? Pamiętasz ? Hmm ... mówisz o dobieraniu ... Patrze na http://allegro.pl/sworzen-wahacza-tylnego-gornego-chevrolet-epica-i3211450026.html i niby są dedykowane sworznie. Tylko czy wymiana nie okaże się "mistrzostwem świata w łapaniu komara za jaja". Pozdrawiam
  18. Witam! Wyczułem luzy/stukanie w miejscu - załącznik. Czy ktoś pomoże czy tam jest sworzeń czy śruba z z jakimiś podkładkami gumowymi (jak np w górnym mocowaniu amorka) które można wymienić ? Jeśli sworzeń to czy można go wymienić czy tylko cały wahacz ... Pozdrawiam
  19. Wyciągasz zatrzasków schowek - załącznik - i regulujesz/naciągasz linkę. Pozdrawiam
  20. Załącz jakąś fotę/foty - może się pomoże Pozdrawiam
  21. mapa odpowiedział mapa na temat - Chevrolet
    Dzięki za pomoc Pozdrawiam > Filtr znajduję się na wysokości tylnego prawego koła i "brzegiem" tylnych prawych drzwi pasażera - > montaż w pobliżu progu. > Jak będziesz kupował filtr, to zwróć uwagę na wersję części - powinna być z uziemieniem.
  22. mapa odpowiedział mapa na temat - Chevrolet
    Właśnie na podstawie doświadczenia z autami Daewoo (Nubira, Lanos, nie pamiętam gdzie był w Matizie) zawsze był w komorze silnika na ścianie grodziwej (prócz Nexii którą mialem - tam faktyczie był w okolicach zbiornika ale to Opel ... ). W Epice nie mogę dopatrzeć się go w tym właśnie miejscu - czyli analogia w tym przypadku padła... Musze zatem się położyć pod bydle ... Pozdrawiam > Epiki nie znam, ale w większości aut, które miałem okazję oglądać ów filtr znajdował się w okolicy > zbiornika paliwa. I tam też bym go najpierw poszukał.
  23. Witam ! Koledzy sorry za lamerskie pytanie ale nie zdołałem wylookać owego filtra w komorze silnika. Możecie mi "pokazać palcem" gdzie się on znajduje ? Szukałem też w necie i nie znalazłem ... Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.