Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Andrzej

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Andrzej

  1. Andrzej odpowiedział Andrzej na temat - Motokącik
    > Nie zawsze, dla przykladu MultiEcuScan, ktorym w polaczeniu z np: z elm327 moze zdzialac wiecej > niz komp serwisowy w ASO ale chyba nie we wszystkich markach
  2. > denso i lpg to pomylka > prerobilismy kilkadziesiat kapletow, szybko padaly na lpg swieczki denso Jak objawiał się pad świec ? Co zastosować zamiast Denso jak producent samochodu innych nie poleca
  3. Andrzej odpowiedział Andrzej na temat - Motokącik
    Czy na desce rozdzielczej miałeś najpierw jakieś błędy ? Dziwne, że po ponownym podpięciu pokazywał inne błędy
  4. Andrzej odpowiedział Andrzej na temat - Motokącik
    > odczytasz np. Fiata , ale nie japonczyka rozumiem że tym z linku w pierwszym poście też nie odczytam innych układów ?
  5. Andrzej odpowiedział Andrzej na temat - Motokącik
    > Ogolnie sprzęt tani, uniwersalny odczyta coś ze sterownika silnika i tyle, nie polaczy się z innymi > układami w aucie a jest tam ich kilka... > Dobry jest dla warsztatów np. auto gazu itp. gdzie wywala blad lambdy przy zlej regulacji itp, ale > warsztat zajmujacy sie elektroniką używa bardziej zaawansowanego sprzętu. > Dla Ciebie to będzie urządzenie dające info , że coś się dzieje, albo jak coś odepniesz, zapalisz > auto , zapali blad to go wygasisz i tyle. Właśnie do czytania błędów i ich ewentualnego kasowania potrzebuje. Dlaczego tym nie odczytam innych układów? Na niektórych aukcja ELM327 jest opis że można czytać - reklama ?
  6. Andrzej odpowiedział Andrzej na temat - Motokącik
    > elm to zabawka, laczy sie tylko z silnikiem parametrow pokaże kilka... > do czytania bledow i kasowania ok, ale do diagnostyki sie nie nadaje > dodam, ze jak wyswietli Ci się błąd X może on oznaczać uszkodzenie elementu Y i wtedy trzeba mieć > podgląd wszystkich parametrów ,aby cokolwiek zdiagnozować Lepiej już to cudo z linku ?
  7. > a jak często zmieniasz świece? Cewki lubią się wysypać jak nie kontroluje się odstępu elektrody w > świecy. Na LPG wszystkie niedomagania układu zapłonowego się zwiększają Właśnie Świeczki wymieniane 40 kkm temu. Założone Denso irydowe które wg zaleceń Toyoty powinny wytrzymać 100kkm. Wykrecałem wczoraj i wszystkie mają przerwę 1,1 tak jak powinny mieć. Nie wie czy nie zmniejszyć do 1,0
  8. Andrzej odpowiedział Andrzej na temat - Motokącik
    ...a możesz kolego któryś ELM polecić bo każdy swoje chwali
  9. Witam Chciałbym kupić jakiś tani diagnoster do mojej Toyoty. Oprócz skanowania błędów silnika i ich ewentualnego kasowania, chciałbym mieć opcję z czytywania parametrów z innych podzespołów. Wpadł mi w oko taki skaner tu Myślałem też nad adapterem na ELM 327 + jakiś program do diagnostyki na Androida. Możecie koledzy pomóc w wyborze i coś doradzić ?
  10. Witam Od założenia instalacji (Stag Qbox +Hana +AC01) przejechałem 6 kkm. Przy 5 kkm wyskoczył mi pierwszy błąd silnika ( cewka zapłonowa na 1 cyl.). Po przełożeniu na 2 cyl. pojawił się znowu i to już częściej. Gazownicy mówią, że po wymianie będzie ok. Cena nowej oryginalnej cewki to ponad 650 zł. Ma tylko nadzieję, że to jednostkowy incydent. Czy u Was po założeniu LPG zdarzały się takie sytuacje? Z tego co się orientuję to cewka zapłonowa przy zasilaniu LPG ma trudniej, czy można coś zrobić ? czy tylko czekać jak pozostałe się odezwą ?
  11. Ups ......... a byłem na 100 % pewny że takie np Aygo jest tylko 3-drzwiowe
  12. > Hmm... może C1/p107/Aygo ? > z tym że chyba cytryna będzie najtańsza. ale autorowi chodziło chyba o 5-drzwiowe
  13. Andrzej odpowiedział marekpol1 na temat - Motokącik
    > Ja o tym wiem, mówiłem mu że do 3 lat samochody tam są droższe niż u nas i żeby opłacało się je > sprowadzić musi być dzwon. albo "konkretny" przebieg nie ma nic za darmo
  14. Witam Mam pytania związane z dokumentacją przy rozbudowie domu. Który na zdjęciu to numer pozwolenia na budowę foto W dzienniku budowy podają 224/2010 a gdzie indziej pisze AB.7351/6/44/10 .... co jest prawdą ? Jeśli w trakcie rozbudowy zmienił się inwestor (pozwolenie na budowę zostało przepisane na nowego inwestora) to w oświadczeniu kierownika budowy o zakończeniu, powinien widnieć już ten nowy inwestor ? Zawiadomienie do PINB o zakończeniu budowy składa już ten nowy inwestor ?
  15. > widziałeś , poka ...ocenimy >próbowałeś? nie mam zamiaru ....... albo robię dobrze albo wcale
  16. > farba na rdze i pendzel = 1h roboty i efekt jest Po takim malowaniu to jedynie zasłonić kołpakiem zostaje
  17. Mi do kołpaków dorzucił sprzedawca gratis wyglądają nieźle ale z daleka
  18. > 2+1 bo wydawało mi się jakoś mało
  19. W wątku "Tools in garage" było o tej firmie że to shit
  20. > Używamy zwykle chłodniejszej wody a woda w sieci jest też cieplejsza więc mniej energii idzie na > jej podgrzanie. > Zresztą CWU to jest tak naprawdę mały procent zużycia gazu w porównaniu z CO. > Przykładowo u mnie rachunek za 2 miesiące latem (CWU i kuchnia) to ok. 100zł/miesiąc. Zimą jest to ile osób?
  21. > Nie opłaca się. Najlepiej działają latem, gdy podgrzanie wody i tak jest tańsze. A do tego latem > nie potrzebujesz hektolitrów ciepłej wody. Dlaczego latem taniej ? Latem akurat ciepłej wody u mnie idzie więcej (upały i częstsze branie prysznica). No chyba że ktoś się nie myje ....a może warto pomyśleć o pralce z poborem ciepłej wody
  22. > Nie chce mi się szukać artykułów w sieci a było tego sporo. Nie wierzysz to nie, nie zmuszam. Nie chodzi o to że nie wierzę, ale gdyby solary miały 8 lat trwałości to nikt by ich nie zakładał, a na pewno nikt nie dałby 10 tysiaków.
  23. > Czytałem na ten temat dosyć dużo jak miałem na tapecie dom w trakcie budowy. Wiele razy pojawiała > się ta wersja, że zwrot dłużej trwa niż "ważność" solarów czy też jakiegoś czynnika w nich, > który i tak jest kluczowy w cenie. ...no ale pisałeś że solary trzeba wymieniać co 8 lat, a nie o czynniku którego cena notabene wcale nie jest kluczowa do ceny zestawu. nadal czekam na jakiś dowód Twoich słów.
  24. > Jeśli to koszt całościowy z np. odsetkami to wygląda na inwestycję opłacalną. > U mnie progiem opłacalności było max 2500zł przy 3 osobach. Niestety nie miałem takiej oferty jak > Ty i pozostałem przy gazie ziemnym. Nie ma tam odsetek bo inny program bez kredytowy tu
  25. > W FJ mam zolte, w Land Cruiser mam biale, [....] ale jest[...] > Nie wierze, ze robia Toyota bez Casio[...] > Co to za model? Corolla E15

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.