Zawartość dodana przez Andrzej
-
Mini test: Pospolita Toyota Corolla 1.8l MY14
> Zegarek jest niesmiertelny[...] Ale prawda jest taka, ze to byla jednyna rzecz z jaka mialem > problem, 800km i zdolalem go ... wepchac w deske - Naprawili go na 1,000km service tyle... > 10 lat pozniej, zegarek dalej istnieje[...] > Np nowy Kluger ... ...ale tu pasuje współgra kolorystycznie z cliomatronikiem > Kolor sie zmienil, ale jakos trudno sibie wyobrazic Toyota bez Casio[...] U mnie w Tojce nie ma Casio ........ no chyba że akurat założę na rękę
-
Solary - sens jest czy nie ma?
U mnie będą zakładać w 2014 r, koszt 1800 zł na 5 osób resztę dofinansuje gmina i UE z jakiegoś tam programu. Za takie pieniądze to chyba warto ale jak bym miał zapłacić 100% to pewnie bym nie założył (zbyt długi okres zwrotu inwestycji).
-
Solary - sens jest czy nie ma?
> solary trzeba wymieniać co około 8 lat. może "coś" na potwierdzenie Twoich słów
-
Mini test: Pospolita Toyota Corolla 1.8l MY14
Zegarek na desce rozdzielczej .... przecież on tam w ogóle nie pasuje, a wygląd jak ze starego fiata
-
Śruba podnośnika
Witam Mam takiego "pacjenta" (zdj. poglądowe) Problem jest taki, że śruba podnośnika jest delikatnie wygięta (wyboczona). Podnośnik "na sucho" ciężko chodzi, a pod obciążeniem jeszcze gorzej. Czy można tą śrubę jakoś wyprostować ?
-
Pianownica bez myjki ciśnieniowej
> Jeszcze nie zdecydowałem. Myślałem o Gloria FM10 lub czymś podobnym, ale tańszym (np.Marolex + > akcesoria do przeróbki). Gloria drogo..... lepiej uderzyć w przeróbkę Marolexa
-
Pianownica bez myjki ciśnieniowej
> Stosuję (od niedawna) dwa wiadra. Przestałem stosować płyn do naczyń (stosowany dotychczas > sporadycznie, poza tym sama woda) > Idę w dobrą stronę > Myślałem właśnie o pianownicy ręcznej. > Przemyślę sprawę, koszt w sumie duży nie jest. Co chcesz kupić ?
-
Siatka do bagażnika
Witam Może ktoś polecić jakiś sklep internetowy lub sprzedawcę na allegro, który sprzedaje dobrej jakości siatki do bagażnika ?
-
jaka pompka samochodowa?
> W necie z polskich firm znajduję Bass i Start - są lepsze niż chinole z marketu? > Co warte są mini-kompresory do gniazda zapalniczki za kilkadziesiąt złotych? Kupiłem swego czasu tacie na urodziny tego Starta, jak na razie działa bezproblemowo
-
Korozja 2000-2010r
> thx W progi i drzwi poszedł jeszcze specyfik do profili zamkniętych Novol-a.
-
Korozja 2000-2010r
> Renault żony (Megane Coupe 1997r.) trochę temu przeczy, ponieważ wymieniane były już progi, a teraz > na tylnych nadkolach zaczyna coś wyskakiwać. Problem z progami opisywany na forach, więc > raczej nie jest to pojedynczy przypadek. ...ale rocznik 1997 to ma już prawo coś wyłazić......... mój Lanos z tego rocznika trzymał się dzielnie ale już na nadkolach pojawiają się purchle, a progi się posypały
-
Korozja 2000-2010r
> Czym potraktowałes podwozie? Co mogłem doczyściłem > cortanin > nobicynk > podkład epoksydowy> antigravel novol
-
Korozja 2000-2010r
> Mogę tylko potwierdzić E15 z 2008 made in Japan > Ale ja bardziej obserwuję nadwozie niż podwozie. Ja na nadwoziu jeszcze nic nie znalazłem, nie licząc tych po odprysku ....ale spód musiałem już ciut zabezpieczyć E15 2007 MiJ
-
Korozja 2000-2010r
> Słyszałem, że Corolle/Aurisy E15 są gorzej zabezpieczone niż E12. > dranio możliwe z przodu jest idealnie ..... jedynie rdzawy nalot na uszach tłumika z tyłu o wiele gorzej E15 z 2007roku
-
Korozja 2000-2010r
> Corolla E12, odpukać, zdrowa. > dranio z E15 nie jest już tak różowo ruda na podłużnicach
-
Korozja 2000-2010r
> ode mnie: > na minus: Mazda, Nissan, Mercedes Martwi mnie ten Nissan .......... wszystkie ? może Micry nie dotyczy ?
-
Korozja 2000-2010r
> podpadły: > mercedes, opel, skoda, ale Opel to chyba się poprawił bo kiedyś to była tragedia
-
Korozja 2000-2010r
Witam Roczniki 2000-2010r. Które marki samochodów są najbardziej odporne na korozję? Które marki w tych latach poprawiły się w tym względzie, a które wręcz przeciwnie.
-
Jakie japonskie auta dobrze nadaja sie do jazdy na LPG?
> Gdzie montowałeś LPG? Warsztatownia Autoryzowani przez Staga i polecani na forach LPG
-
Aktywna piana
> lekko cierpka w smaku... > a tak na serio to bez porzadnej myjki potrafiacej dobrze spienic i tak nie uciekniesz od > gabki/szczotki. > i tak sie skonczy na opryskiwaczu ogrodowym. Tak, tak do aktywnej opryskiwacz, a później myjka ciśnieniowa
-
Aktywna piana
Tak myślę żeby usprawnić sobie życie . Możecie potwierdzić skuteczność takiego mycia ? Aktywna piana firmy Tenzi jest dobra ?
-
Jakie japonskie auta dobrze nadaja sie do jazdy na LPG?
> Toyota vvti - LPG odpada. Mam i na razie nie narzekam Podstawa to dobry gazownik i porządna regulacja. Do tego szybkie wtryski no i sprawdzanie luzu zaworowego 2x częściej.
-
Jak ustalić czyja jest droga?
> Czy można gdzieś w necie sprawdzić kto jest odpowiedzialny za utrzymanie danej drogi? internetowe strony regionalnych ZDP i ZDW
-
Nowy Hyundai Genesis
Ładny..... nawet bardzo ... ale nie moje progi
-
Toyota RAV4 gen I/II
na 90% mają szklanki czyli nie tak dobrze jak w Hondzie .... kumaty gazownik to ogarnie