> pytam z czystej ciekawości... ile takie coś kosztuje?
Hmm..... ale co....
Podłącze to za jakies kilka zł... kila metrów kabla, cyna, taśma izolacyjna... kostki do podłączenia - uniwersalne i już ......
Manetka nowa od Alfy Romeo kosztuje jakies 180 zł
Manetka do Stilo nowa nie wiem..... ja szukałem na otoMoto i allegro w rozbitkach.... ( ćwiartkach ) i znalazłem kilka ceny od 100 do 200 zł .... troszeczke podzwonisz i masz ......