Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > Ja właśnie włożyłem starszą wersję. Dzięki za ta informację o to mi właśnie chodziło
  2. > że taśma jest zintegrowana z przełącznikiem (nie można jej > wymontować). O własnie o to mi chodziło... ciekawy jestem tylko czy same przełączniki można wymienić z starej wersji jesli wymieniałes kierownice to pewnie i to wymieniłeś ???
  3. > jest coś napisane, że po wymianie C+ należy wykonać procedurę > proxi. Ja poszedłem na łatwiznę i wstawiłem "czasowstrzymywacz" który zapodaje napiecie po około 4 sekundach... ten czas wystarczy aby body komputer stwierdził ze nie ma w moim aucie nic poza tym co Fiat mu tam wsadził i juz wszystko moze pracować bez problemu... jes to czas na weryfikacje urządzeń po Can-ie .... po tym czasie przyjmuje kody z wszystkich urządzeń i sam z nimi sie komunikuje - kierownica, navi itp ... Aaaa mam pytanie.... Po 2005 roku w Stilo sa juz inne taśmy w kierownicy - ktos wie dlaczego i jakie? Tu te z 2002 roku bez sterowania kierownicą
  4. > przeciez to sie nie da ................................... > tak zawsze slyszalem ............................ bo body compuer > nie pozwala........................................ Niestety mam problem z tymi łopatkami.... skrzynia mi jeszcze nie reaguje... ale juz nad tym pracuje
  5. Wiec juz pewien czas temu zmieniłem po raz kolejny.... o ile pamiętam 4-ty kierownice... no ale tym razem na maxa wypasiona.... od tego sie zaczęło... to było... wersja ostateczna.....
  6. Lisek odpowiedział jqr na temat - Stilo
    > Zamierzam wymienić sam rozrząd Jesli to już robiłeś w innych autach to nie ma problemu...
  7. jeszcze brakuje zdjęcia z silnika 1,6 ale samych pinów....
  8. > podmieniał > i działało. Wobec tego, że auto jest w leasingu i nie wolno w nie za > bardzo ingerowac - olałem temat. Założyliśmy starą kasetę Ktoś tu ściemnia.... Kaset tak sobie nie można zamienić - auto nie odpali
  9. > nie trzeba przyklejac ja mam manetke z alfy i wszystko sie trzyma, > ok. ona jest na jakis zatrzask i srobke. Oooo proszę ... to coś nowego
  10. > podepnę się pod temat , czy z rozbitka da radę wyciągnąć orginalną TAK
  11. > no , ze tak powiem No nie do końca. Manetki z Alfy trzeba przykleić a podobno odpadają więc polecam oryginał .... ktoś tu nawet pisał, ze miał z Alfy ale kupił oryginał z tego powodu.... niestety identyczne manetki co w Stilo są w Bravo więc popyt nie jest mały na te manetki
  12. > Ryzykowałem uszkodzenie sterownika. Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa
  13. > odpowiednie dziurki konektora na silniku i powinno być wszystko. Dokładnie Co do lampki to tu opis: per quanto riguarda la spia del cruise, io ho risolto così. dopo aver smontato il quadro strumenti, ed aver identificato i due led del cruise, ho tagliato la pista che parte dal led di destra. [/img] da questo led ho saldato un sottile filo elettrico. questo filo l'ho collegato al collettore di un transistor npn BC547 l'emettitore l'ho collegato alla massa del quadro strumenti, mentre la base l'ho collegata sempre a massa attraverso una resistenza da 100K sempre dalla base ho collegato una seconda resistenza da 10K a questa resistenza ho collegato un filo elettrico che ho unito al filo viola sulla spina della leva del cruise. il gioco è fatto Może ktoś przetłumaczy Ja tylko tyle rozumiem z tego....Tranzystor npn BC547 i rezystory 10 i 100 K Ohm
  14. No no.... caliem nieźle czekamy na dalszy ciąg PS. Ja proponuje jednak zanim ktoś zainwestuje w manetkę - przeprowadzić ten przewód - wydłubać zaślepki i podłączyć sobie na przewodach - wsadzić w to miejsce bez konektorków / powinny stykać sie bez problemu z pinami - sprawdzić czy tempomat ruszy....
  15. Eeeee panowie kupcie na Aledrogo 1 kostkę i podzielcie sie ... starczy na 20 Tempomatów.
  16. Lisek odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > To będę cierpliwie szukał na allegro Problem polega na tym, ze do Bravo N. jest identyczna i połowa kacika Bravo szuka
  17. Lisek odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > Rozumuję że sygnał z tak.... ale sa auta bez tempomatu i z ta instalacją ...nikt nie wie od czego to zależy
  18. Lisek odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    dokładnie tak.... Pamientaj, ze sygnały pojawiają się lub znikają po naciśnięciu sprzęgła lub hamulca ... tak jak na schemacie - styki normalnie zwarte i rozwarte....
  19. Lisek odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    Musze zerknąć na schemacik... o ile pamientam to 1,8 ma kasete Hitachi i ma ona inne złącza niz ta Boscha w JTD..... Jak masz schemat to zamieść na stronie.... coś wymyślimy
  20. > JA rozkrecilem Tak zawór był zapieczony. Pewnie w pozycji zamknięty lub częściowo zamknięty.... Jeżeli rozruszałeś ten grzybek ( ja proponuje do tego celu zastosowac preparat / odrdzewiacz do śrub ) i pracuje lekko i powraca szybko to po ponownym włączeniu silnika !!!!! - cewka / trzpień musi "stwardniec" - nie można go będzie wcisnąc !!! Jeśli cewkę możesz cały czas wcisnąc delikatnie do srodka to znaczy, ze zawór nie pracuje.... Aaaaa pamietaj, ze jeśli cewka / trzpień nie może wysterowac zaworem przez jakieś 60 - 120 sek po uruchomieniu silnika to przejdzie w tryb awaryjny / odłączy się całkowicie
  21. > A jak tak to OK.... możesz jak najbardziej nawet w WD-40 czy ropie > znużyć ... > Jesli po podłączeniu "twardnieje" tak jak opisałem to jest OK. > Najwyżej nie całkiem otworzy ci zawór spalin JA rozkrecilem zawor wg twojej instrukcji nie byl jakos bardzo zabrudzony ale bylo cos ciekawego a mianowicie elektro-zawor grzybek ze sprezyna byl zaciety nie moglem go w ogole ruszyc(a nie byl zabrudzony)Wiec puknolem go delikatnie mlotkiem i sie ruszyl-najwidoczniej byl zapieczony potem juz sprezynowal.Troche mnie to zainteresowalo wiec podlaczylem ceke do wtyczki i odpalilem silnik.Przyciskajac grzybek ze sprezyna faktycznie zmieniala sie praca silnika ale jak wcisnolem do konca sprezyne to silnik pracowal(ale nigdy nie zgasl) ale po drugiej stronie tz cewka ten trzpien wg mnie wcale nie "stwardnial" tz jest taki jak przed odpaleniem wlasciwie nie stawia wielkiego oporu.No tak jak wspomnialem jest tak samo przed jak i po odpaleniu delikatnie odbija(opor stawi jedynie sprezynka ktora pewnie znajduje sie w srodku chodzi delikatnie i tyle) wiec mysle ze jest tam cos zepsute.pytanie teraz co?I teraz mysle ze jak cewka nie pracuje to zawor jest caly czas otwart?zgadaza sie?????
  22. > Trzpień wystaje 4 milimetry A jak tak to OK.... możesz jak najbardziej nawet w WD-40 czy ropie znużyć ... Jesli po podłączeniu "twardnieje" tak jak opisałem to jest OK. Najwyżej nie całkiem otworzy ci zawór spalin
  23. > Mam problem. Skoro z cewki wychodzi trzpień na 4mm i nie chce sie ruszać to masz niestety zablokowany ...... więc jedyny sposób to mocno stukać cewką o podłoże - z wycięciem na ten trzpień.... jeśli sie na stukasz i nic to wbij o 2 mm ten trzpień i dalej stukaj.... mozesz tam nalać czegoś typu WD-40 Nie ma innego sposobu.... no jest wymiana na nowy... Jeśli miałeś tak od dawna to silnik cały czas pracował na otwartym zaworze i miał gorsze parametry... moc/spalanie/ zadymienie ... itp
  24. Lisek odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > wątku bo stron trochę ma. > Pozdrawiam Niestety w dokładanych tempomatach nie działa... Można co prawda zrobić aby sie zaświeciłą ale są dwie możliwości - znąć kod i go nadać do magistrali CAN lub podobnie jak to znalazłem na włoskiej stronie wlutować sie w licznik - bezpośrednio pod djode od tempomatu... Zawsze możesz rozwinąć i kontynuować temat... Niestety kody CAN-u w Stilo znalazłem ale tylko do sterowania radiem
  25. > oraz klucz 10 i 13 > i troche ropy albo jakis srodek do czyszczenia To w nowych w starych imbus 4 mm

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.