Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

boossu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez boossu

  1. > Eeeeeee..... no jakby Ci tu powiedzieć : BRZYDKI i to masakrycznie Brzydki to jest seryjny mój jest baardzo poprawiony tylko zdjęcie kijowe
  2. > 2.0 benzyna 115 KM > Chce zmienić bo subiektywnie po przesiadce ze służbowego focusa TDCI - Passat "nie jedzie" > Accord w kombi jest masakrycznie brzydki "chyba Twój" szkoda, ze nie mam lepszego zdjęcia w pracy
  3. > Ja mam aktualnie 225/45/17 i spalanie jw, tyle ze 6mt 6mt, pewnie przy prędkości przelotowej ma mniejsze obroty, do tego mniejsze opory skrzyni biegów (olej w automacie), oraz szersze opony i cięższe koła mogą powodować ten jeden litr różnicy
  4. > Szerokość opon ma duży wpływ. > Pamiętam jak zmieniłem w Astrze z 165 na 205 to skoczyło o ok. 1 litr. tylko astra miała pewnie słabszy silnik niż 190km myślełem, że w większych silnikach takiej różnicy zauważalnej nie będzie > A automat w Hondzie też doda z 1 litr pewnie, myślę, że spokojnie 1 litr więcej trzeba doliczyć > natomiast przy DSG nie ma wpływu na spalanie, > a przy spokojnje jeździe nawet może pomóc w redukcji spalania, > przez bardzo szybkie zmiany biegów przy niskich obrotach. jak będziesz chciał sprzedać RSkę daj znać
  5. > duzo pali > jadac 150gps caly czas powinna sie meiscic w 8-9, no chyba, ze ten automat jest do bani IMO wydaje mi się, że własnie na kołach 205/55/16 (dla przypomnienia teraz 235/40/18) paliła właśnie ten litr mniej przy tej prędkości.. ale czy aż taki wpływ na spalanie miały by koła
  6. IMO bardzo ładnie moje byłe TDI'ki nie były chyba tak oszczędne dla porównania: wczoraj swoją hondą (accord tourer 2.4 AT 190km i 1650kg? ) 3 osoby+ pełen bagażnik,o ile znaczenie mają koła- 235/40/18 530km - 5h co daje średnia prędkość uzyskana na tym odcinku 106km/h (tempomat +-140km/h minus różne zwężki, remonty, miejscowości, kilka razy światła) - spalanie równe 10L/100km, tydzień temu ta sama trasa, prędkość średnia 100km/h i spalanie też równo 10L/100km
  7. Jak w temacie. Wiem, że pewnie było ale chciałbym odświeżyć. w skrócie- Wczoraj Ojciec wyjechał z domu i po 500 m jazdy facet wyjechał na pas ruchu, którym jechał mój ojciec i była czołówka ( w środku miasta ). Byla policja, pogotowie, które zabrało mojego tatę do szpitala i pozostaje tam do dziś (obserwacja, posiniaczone ręce od Air bagów, bóle kręgosłupa). Auto mojego taty to fabia rok 2001, 120tys przebiegu - wystrzeliły poduchy i napinacze uszkodzony zerzak, chłodnica, pas przedni, pompa wspomagania ( maska, lampy, błotniki, podłużnice -całe niepoprzestawiane, )więc pewnie będzie szkoda całkowita. Fabia odjechala o własnych siłach a mitsubishi carisma sprawcy, która "poskładała się do połowy maski" ( Airbagi nie odpaliły ) musiała odjechac na lawecie. w przeciwieństwie do wątku Ozi'ego - Co teraz? Co należy się ojcu jak poszkodowanemu? kiedy ? jak ?i co trzeba mieć żeby zgłośić szkodę do ubezpieczalni? jak zrobić żeby nie zostać np, że auto przed szkoda wycenią na 9k, wrak na 6k i tato dostanie 3k złomować? można nie przyjąć "wraku"? Jak i kiedy ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu? Jak i kiedy można ubiegać się o odszkodowanie z NNW, oraz z prywatnego ubezpieczenia na życie? Prosiłbym o małe "know how" tych, którzy przebyli podobną drogę przez mękę na pewno przyda się to mi, a może i innym autokącikowiczą P.S sprawca ubezpieczony w MTU
  8. > to się nazywa obsługa sprawy. Kosmos. > Jestem pod wrażeniem. U nas to jest dziki zachód 400 lat wstecz tak samo bym to ujął U nas to jest droga przez mękę i tylko na każdym etapie trzeba uważać żeby nie zostać
  9. > nie weryfikują, > ja mam auto faktycznie z 2002, a wszędzie jest 2003, bo tak wpisano do dokumentów (w Dojczlandi i > wygląda na to, że we Włoszech również, nie ma czegoś takiego jak data produkcji - liczy się > data pierwszej rejestracji i to wpisują w papiery). Niestety miałeś większego farta niż ja.. kupiłem forda focusa z Włoch wszędzie wpisany był rocznik 1999 (nawiasem mówiąć 117 tyś przebiegu ), tłumaczenia, akcyza, skarbówka, przegląd, a w urzędzie komunikacji Pan urzędnik wg VIN'u odczytał 1998 i musiałem wszystkie "papiery" poprawiać bo nie chciał zarejestrować auta
  10. > Mi polecają Nice robus. Cena zestawu z fotokomórkami, lampą i innymi 1500zł + 500zł montaż. > Podobno najlepiej zintegrować go z bramą garażową by działała z tego samego pilota. > Raczej zlecę montaż ze względu choćby na gwarancję i serwis. > PS. Najlepsze życzenia były dwie firmy, i też polecają to co Tobie (Nice Robus) + zintegrowanie z brama garażową + obsługa elektrozaczepu w furtce ceny niemalże indentyczne
  11. > Też mam taki i polecam sam montowałeś? czy jednak zleciłeś komuś?
  12. Witam szanowne grono majsterkowiczów Mam ci ja bramę przesuwną, 4 i pół metra długą, waga ok 300kg niemniej jednak jeszcze bez napędu do jej automatycznego otwierania i zamykania i teraz pytanie do Was, co możecie polecić np z najpopularniejszego portalu aukcyjnego? czy montaż i ustawienie/ regulacja to skomplikowana sprawa? zrobić to samemu czy może zlecić komuś? czekam na podpowiedzi, porady, instrukcję
  13. boossu odpowiedział boossu na temat - Zrób to sam
    > Bez napędu z napędęm
  14. boossu odpowiedział boossu na temat - Zrób to sam
    jak w temacie AL-KO SILVER 46 BR-A COMFORT Nie dość, że była w promocji to przez przypadek znajomy załatwił "powystawową" za 699PLN
  15. boossu odpowiedział Planck na temat - Motokącik
    > Dzięki za wszystkie typy, troche przejrzałem na oczy > Poniżej krótkie zestawienie: > - Honda Accord tourer 2.4 i-vtec > IMO bardzo ciekawa opcja, z tego co widze b. dużo wersji z silnikami 2.0, jak awaryjność tego 2.4 ? w tym silniku taka opcja nie istnieje
  16. boossu odpowiedział Planck na temat - Motokącik
    Honda Accord tourer 2.4 i-vtec
  17. boossu odpowiedział boossu na temat - Zrób to sam
    Pojeździłem dziś po okolicznych sklepach specjalizujących się w maszynach ogrodniczych i jeden ze sprzedawców polecił KLIK allegro hecht z koleii w drugim sklepie sprzedawca polecił AL-KO i AL-KO dwa co wybrać i dlaczego?
  18. boossu odpowiedział boossu na temat - Zrób to sam
    > kurcze... .. niech no pomysle... uzywalem > i owszem zgodze sie ze rownego jak stol trawnika nie zrobisz taka kosa ale nie przesadzaj... to > tylko 800 metrow wiec do wykoszenia trawy nie trzeba ani za wiele czasu ani wysilku jakiegos > heroicznego ale to jest trawa kolo domu (11 arów minus dom i inne zabudowy) więc chciałbym ją mieć równą...
  19. boossu odpowiedział boossu na temat - Zrób to sam
    > Chinol, i to podly. > Krawiec czyli odpuscic?
  20. boossu odpowiedział boossu na temat - Zrób to sam
    > Wygląd ana porządny sprzęt. Przyzwoita moc dlatego się nad nią zastanawiam bo cena IMO korzystna dlatego chciałbym zasięgnąć opinie n/t firmy.. widzę, że w niektórych modelach mają silnik B&S.. w tym modelu się tym nie chwalą, dlatego zastanawiam się nad ewentualną dostępnością części potrzebnych w wyniku eksploatacji
  21. boossu odpowiedział boossu na temat - Zrób to sam
    > wszystko zależy od tego co oczekujesz od kosiarki skrócenia długości trawy , oraz tego żeby kilka lat posłużyła bezawaryjnie
  22. Jak widać słońce za oknami, trawa się zieleni a moja kosiarka dogorywa... rozglądam sie za kolejną.. Działka do koszenia to ok 8 arów, bez drzewek, prosta i równa Przeglądając allegro "wpadło w oko" mi takie coś? KLIK NAC 5w1 KOSIARKA W460VHY NAPĘDEM 5,75KM Będzie git? czy odpuścić i szukać czegoś innego? Opinie mile widziane założenie takie, że im taniej tym lepiej
  23. > Wystarczy sprawdzić: > Click > Czyli pasuje do wszystkiego po 09.96... Kolega szuka do e46
  24. > Dieslem się fajnie jeździ jak jest nowy, albo ma w miarę sensowny przebieg, tak do 200 kkm Jeżeli > znajdziesz niezajeżdżone auto niebędące trupem z pewnego źródła to możesz się zastanowić. > Jeżeli jednak nie, to ja bym dał sobie spokój i wybrał benzynę z gazem. sam bym tego lepiej nie ujął z tym wyjątkiem, że bez gazu i ewewntualnie gaz bym chciał założyć "sam"
  25. > a czemu glowica ma sie zepsuc? > to nagminne w tych modelach silnikow? nagmine, nie nagminne - zdarzają sie przypadki "wyklepywania" gniazd przy pompowtryskach.. Ogólnie diesle są ok, doputy... dopóki nic się nie zrąbie

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.