Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LMV

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez LMV

  1. LMV odpowiedział LMV na temat - Motokącik
    > To nie fura wyrywa panienki tylko właściciel. Wytłumacz młodemu. Niektórym "młodość" sięga starości. Potem inaczej o tym mówić nie umią...
  2. LMV odpowiedział LMV na temat - Motokącik
    > Bo nie znalazł jeszcze porządnej. > Niech testuje dalej Sonatę i szuka takiej, co poleci na niego, a nie na auto. > No chyba, że na razie chce się wyszaleć z pierwszą lepszą, która poleci na sportową blachę . Też mu mówię, żeby minivanem matki się w końcu przejechał i zobaczył, co i jak... Mówi, że kumple go zjedzą. A ja myślę, że kumpele.
  3. LMV odpowiedział LMV na temat - Motokącik
    > Niech mu kupią Corvette. Albo Camaro. Dryblas.
  4. LMV odpowiedział LMV na temat - Motokącik
    > Dla młodziana - żaden. > Chyba, że dołoży klatkę i będzie jeździł w kasku tylko po torze > Znam przypadek, że jeden muody kupił Stilo Abarth - trochę poszalał i po kilku dniach rozbił - na > szczęście nic mu się nie stało. Jemu bardziej zależy chyba, żeby dziewuchy na furę wyrywać. Kiedyś jak byłem u rodzinki coś marudził, że na Sonatę nie chcą lecieć
  5. LMV odpowiedział LMV na temat - Motokącik
    > Toyota GT 86. Imho najbardziej rozrywkowe i ztc pisze Marek nawet tańsze. Zapomniałem dodać, że młody jest wysoki i mówił, że do Scion'a bliźniaczego z Toyotą nie lubił wsiadać. Dryblas.
  6. LMV odpowiedział LMV na temat - Motokącik
    > Oczywiście że Focus, 19'sto latek będzie z automatem jeździł???? Właśnie ma silną zajawkę na manual. Już nawet Sonatą ze shiftstick'iem jeździ...
  7. Kuzyn (19 lat) się mnie pyta, co wziąć... Skąd mam wiedzieć? Mówię mu: "Zapytam specjalistów na AK"... VW GTI Autobahn DSG i wypas - $31,695.00 Focus ST manual i wypas - $28,995.00 Osobiście gdybym miał 19 lat wziąłbym pewnie Focusa. Sam nie bardzo wiem, czemu... Wydaje się bardziej rozrywkowy. Wygląda bardziej nietuzinkowo (tylna końcówa wydechu ciekawa). Poza tym Golfa wszyscy już mają/mieli. Niech może zatem AK wskaże na lepszy typ.
  8. LMV odpowiedział ArekMiz na temat - Motokącik
    > 100% go ukarali, proszę Cię... > a tak btw. lepiej Ci się zrobiło po tym telefonie...? W bodajże 2000 roku między Łowiczem a Soho gościu wyjechał mi na czołowe na zakręcie. Wyjąłem wtedy firmowego Hagenuka, zadzwoniłem na jakaś tam komenda się połączyła. Podałem opis, co zrobił. Zapytali czy mi się nic nie stało, czy w samochodzie szkody. Odpowiedziałem: że nie, i że nie. Za 15 minut telefon w moją stronę: dziękujemy za pomoc w zatrzymaniu złodzieja aut. Miękko mi się w dołku zrobiło. Z lekka się wystraszyłem. Ale ostatecznie od tego momentu nabrałem odwagi i już wiedziałem, że komórka nie parzy i że na policję czasem warto zadzwonić, żeby np. życie uratować komuś. Sam w policjanta się nie bawię jednak, nie urządzam pościgów... "Zdjąłem" paru pijaków w PL. "Zdjąłem" dziewczynę, co czytała w czasie jazdy coś na swoim smartfonie (tu w USA) i mi drogę zajechała... W PL pomogłem unieszkodliwić pirata z autobusu - przez wioskę śmignął o wiele za szybko. Policja prosiła mnie o zatrzymanie się przy nim. Ponoć czekali na mnie prawie 10 minut... Odcinek do przejechania miałem niewielki, ale po drodze same wsie... Po dojechaniu na miejsce zatrzymania widziałem, jak pan władza już grzebał przy jego tachografie. Generalnie: uważam, że warto dzwonić na policję jeśli coś jest ewidentnie złe, jeśli jest czyjeś życie w niebezpieczeństwie, jeśli ktoś jedzie jak nieprzytomny. Tym razem "tylko" przemknął na czerwonym świetle. Na którymś kolejnym skrzyżowaniu mógł wjechać w kogoś na podobnie czerwonym świetle.
  9. LMV odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > Pewnie z przyzwoitą mocą.
  10. LMV odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > Źródło: Link Mniomniomniomniomniomniommmm.... Widzę parę aluzji do Golfa IV. [Lubię to!] Na przykład wysunięta w stronę passażera prawa część dechy rozdzielczej. Albo tylne krawędzie tylnych drzwi (niemal) równoległe do krawędzi klapy. Ktoś powie - w "V" jest podobnie. No niby tak, ale to w IV i VII górna krawędź tylnych świateł zaczyna się już na głównym skosie. Podoba mi się! Np. w solidnym TSI -
  11. > Jakis ksiegowy kretyn wmontowal to w ... lusterku, wymiar tak z 1' na 1.2' [....], nie wspomne o zadzieraniu glowy do gory i wpatrywaniu sie w to ...[...] Jeździłem autami z wyświetlaniem obrazu z kamery w "radio" i w "lusterkach". Wydaje mi się, że jednak w lusterku jest bardziej ergonomicznie - np. w takim ordynarnym Tahoe (Chevy) po przenieieniu wzroku na ekran trace z oczu tzw. "kąt oka" - nie widzę co przede mną i w bocznych lusterkach się dzieje. Mając wyświetlacz kamerki w lusterku - widzę, niejako, dużo więcej, choć sam obraz jest mniejszy - wzrok pozostaje mniej więcej na wysokości naturalnej obserwacji "lusterkowej".
  12. LMV odpowiedział Roswell na temat - Motokącik
    > Co możecie powiedzieć o tym aucie ? > Jak wyglądają koszty utrzymania i dostępności części, jakie spalanie ? > Jakieś typowe wady i usterki ? > Ten model występował tylko z silnikiem 3.5 V6 i automatyczną 4 biegową skrzynią ? > Gaz zniesie ? > Mniej więcej o taki model chodzi: > http://otomoto.pl/honda-legend-2000r-ka9-ladna-legend-C25013706.html Jeździłem w 2003 roku takim autem. Wtedy byłem zaskoczony, jak luksusowe mogą być auta wyższej klasy. Ten z obrazka jest, moim zdaniem, jak to już ktoś zauważył - prawdopodobnie jakimś ulepem. Niby tanio i fajnie, ale mogą być problemy typu: nagle wypada na drogę silnik, bo po wypadku był źle zamontowany (przerabiane kiedyś w Peugeocie Partnerze - całe szczęście kolega z pracy miał blisko do domu, więc się jakoś doturlał; po tym przypadku dosłownie oddał auto na złom; oczywiście był świadom, że kupuje ulepa i że poprzedni właściciel nie przeżył katastrofy drogowej - auto miało strzał z przodu z lewej strony). Dzisiaj zaś widzę, że Honda/Acura mądrze robi wprowadzając nowy model RLX. Obecny model - nie robi chyba na wielu ludziach jakiekogolwiek wrażenia. I jeszcze siedzenia... 181 tysięcy km? razy ile? Może to było auto jakiegoś cygana albo innego araba i całego jego haremu...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.