Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

stilo_kielce

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez stilo_kielce

  1. stilo_kielce odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > to co piszesz, raczej mocno zależy od silnika i wersji wyposażenia. > A jak oceniasz prowadzenie, pracę zawieszenia, wyciszenie kabiny? Zawias twardszy niż w fordzie... ( nie wiem po co, ten co w fordzie spokojnie daje radę, zresztą ford słynie z bdb zawieszeń) Układ kierowniczy porównywalny Wyciszenie też Natomiast fotele w golfie w ogóle nie mają trzymania bocznego, więc jak ktoś lubi przycisnąć to lata na lewo/na prawo. Silnik w golfie poza mega niskim spalaniem, nie wyróżnia się niczym szczególnym. Muł straszny. Francuski silnik 1.6 TDCi, mimo że ma tylko 10 KM więcej jest o wiele żwawszy, pewnie też dzięki 6 biegowej skrzyni. Dziwię się że w golfie nie montują takiej. Polecam odbyć jaz próbną różnymi kompaktami, naprawdę warto. Różnic jest bardzo wiele
  2. stilo_kielce odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > Różnica dynamiki nie dziwi. A jakość wnętrza mocno zależy od wersji. Firma płaci podobne raty leasingowe. Focusy mamy w topowych wersjach, a golfy za porównywalne raty w wersji pół-bieda
  3. stilo_kielce odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > W końcu zaczynają doganiać francuskich stylistów. Po jakichś 10-ciu latach. > Jeszcze z 5 lat i dwie generacje i da się o tym powiedzieć: ładne auto. Wygląd to jeszcze nie największy problem... Trzeba się golfem przejechać żeby się przekonać jakie to przereklamowane auto...
  4. stilo_kielce odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > Dlaczego tak uważasz ? Rok jeżdżę focusem III generacji z silnikiem 1.6 TDCi 115 KM -> bardzo fajne autko. teraz firma zmienia nie wiedząc czemu flotę na golfy VI z silnikiem 1.6 TDI 105 KM. Ostatnio pojeździłem sporo golfem kolegi i się załamałem... Co Polacy widzą w tym aucie? Między tymi autami jest przepaść we wszystkim. W dynamice, w elastyczności. W golfie tylko V biegów. Fotele bez żadnego trzymania bocznego. Jednym słowem bleeee PS Zostałem przy focusie. Nie wziąłem golfa
  5. stilo_kielce odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > Jest postęp. Mniejsza waga (sporo) spalanie 4,8 przy 140 KM benzyniaku. Tylko cena 17 tys euro? > Imho przesada. Za 20 można mieć BMW. To dobrze, bo golf VI to jedna wielka porażka...
  6. > podstawke (z punto 1.7 TD) juz mam...ktos wie jaki gwint jest na tych kruccach? Ile dałeś? Idę tą samą drogą
  7. > po co za stare gówno placić 150 zeta jak mozna kupic nowe i tańsze > http://fmic.pl/category.php?id_category=45 Kurde racja, czyli do pełni szczęścia potrzebuję dorobić i zakuc węże + ta poddstawka z Punto Gt, albo te z diesli fiata
  8. > To co w pierwszym linku to wymiennik Racja, ale chodziło mi o podstawkę
  9. > Jesli ta z tempry/bravy jest taka jak w Uno Turbo Czyli jeśli zakupię taką podstawkę, bo kolega wcześniej pisał że pasują do innych fiatów KLIK i do tego dodam na dorobionych wężach chłodniczkę oleju KLIK 2 to będzie okay?
  10. > To nie jest chlodnica, to jest wymiennik Dokładnie w jtd nie było już chłodniczki, tylko chyba te wymienniki...
  11. > Podstawke kupilem za 70, do tego wymiana oringow dla pewnosci > weze w oplocie mam z pracy,( jesli ktos kupuje to zwykle gumowe olejowe fagumit ok 20zl/m w > oplocie ponad 100zl/m) zakucie tez z pracy( kilkanascie zloty z zakuciem) . Do tego brakuje > mi chlodniczki ale narazie nie mam problemow z nadmiernym grzaniem sie oleju wiec odwlekam z > jej montazem. > Filtr oleju mam ze stilo jtd ale taki nr maja tez punciaki i inne fiaty. Jest o polowe krótszy. > Wiec nie ma problemu z brakiem miejsca przy podstawce. Obecnie bez podstawki taki uzywam i > wszystko jest jak najbardziej OK. Czyli jak sobie używkę załatwię od np. tempry 1.9 TD lub Bravy 19. TD podstawkę plus chłodniczkę oleju+ dorobię węże to będzie wszytko co będę musiał mieć?
  12. > Da rade Jakie koszta?
  13. > A nie wiesz, czy ma ten silnik jakieś konkretne chłodzenie oleju? Bo bez mnie to zupełnie nie > dziwi. Muszę to sprawdzić...
  14. > troszkę się znasz, bo podstawki wszędzie w FIAT/Lancia w 1.7TD 1.9TD 1.4turbo są takie same. Śruby > mocujące są inne, ale podstawki takie same. Czyli nie da rady tego do cc 1.2 8v zaadaptować?
  15. > W cc? Moja jest mniejsza niż A4. Pozatym, tak duża prędkość lepiej chłodzi Jako ciekawostkę Wam napiszę, że ostatnio jechaliśmy nową skodą superb 1.4 TSi 125 KM do Finlandii. Ma ona na wyświetlaczu komputera pokładowego opcje pokazywania temperatury oleju. Osłupiałem gdy przy temp. zewnętrznej +30 stopni, temperatura oleju przy prędkościach 140-150 km/h dochodziła do 120 stopni... Kolega twierdzi, że to norma... A przy butowaniu do 160-170 lubi wzrosnąć do 130... Silnik ma już 82 tysiące i nic się nie dzieje
  16. > Witam > Szukam jakiś opon do Seja 175/50 lub 175/60 R13 > Szukam czegoś tańszego niż YokoA539 ale żeby nie był to jakiś złom. > Opona ma służyć do kjs'ów super os itp. > Coś taniego a żeby było czym jeździć Tylko yoko, półśrodki w kjs-ach, sprintach czy superoesach nigdy za dobrze nie wyjdą...
  17. > Miałem to samo, mogłem spokojnie wycieraczkami ruszać ręką i "jeździły" po szybie bez używania > większej siły... Odkręciłem silniczek od mechanizmu, po włączeniu chodził... Wymieniłem > mechanizm i wszystko śmiga do teraz... No i się udało. Okazało się że padł kabel masowy w wiązce... Próbowaliśmy znaleźć uszkodzenie, ale daliśmy sobie spokój, bo przecież trzeba zdążyć na ćwierćfinał Masę podpięliśmy do mocowania silniczka i wszystko gra. Silniczek wycieraczek odżył (także niepotrzebnie kupiłem używkę magnetti marelli za 60 zł -> jest jakby coś na sprzedaż ) No i nie świeci się już lewy kierunkowskaz po włączeniu wycieraczek... PS Mam dość cc...
  18. > a mechanizm chodzi luźno? bo u mnie się kiedyś zapiekł strasznie. trzeba go wtedy rozebrać całego i > dobrze nasmarować. No właśnie chodzi luźno...
  19. > albo zle dokrecony mechanizm do silniczka albo wieloklin na silniczku zjechany Mechanizm dobrze dokręcony, wieloklin jest okay. I dlaczego się kierunek świeci????
  20. > Poszedł mail, powinno się przydać Wczoraj ciąg dalszy walki... Szwagier - elektryk wykluczył przełącznik pod kierownicą, i stwierdził że prąd dochodzi do silniczka, więc silniczek do wymiany. Zakupiłem dzisiaj na szrocie silniczek i po podłączeniu jest ciekawa sprawa. Silniczek po włączeniu wyje, a wycieraczki nie ruszają, chociaż ramionami bez problemu i bez większej siły można ruszać. O co kamman? PS Ponadto jak włączam wycieraczki, to świeci się lewy kierunek na błotniku...
  21. > Sprawdziłeś, czy wtyczka w desce rozdzielczej jest dociśnięta? Ja kiedyś tak walczyłem ze > światłami, które nie działały przez wtyczkę Sprawdziłem i jest okay
  22. > Rozumiem, że masa o, której pisałem jest? Jeśli tak to zostaje przełącznik zespolony do sprawdzenia Potrzebowałbym dokładny schemat instalacji pod deską rozdzielczą, bo dzisiaj ze szwagrem odkryliśmy że jest zwarcie. Otóż jak włączam wycieraczki, to zapala się i ciągle świeci lewy kierunkowskaz (ten w błotniku)... Jutro chcemy sprawdzić czy tio czasem nie przełącznik zespolony. Bo silnik na sto procent jest sprawny...
  23. > Rozumiem, że masa o, której pisałem jest? Jeśli tak to zostaje przełącznik zespolony do sprawdzenia tak też uczynię
  24. > tak wywala bezpiecznik bo miałem tak przy spalonym sliniczku No własnie, a u mnie bezpiecznik jest okay. Spryskiwacz też działa. I silniczek jak działał, to nic nie wskazywało żeby się miał zatrzeć. Jutro będę dalej z tym wlaczył
  25. > Pewnie zapieczony mechanizm wycieraczek, za 30zł kupiłem używkę z silniczkiem, poczyściłem > mechanizm i działa fajnie Mój stary mechanizm był tak zapieczony, że nic już z nim nie szło > zrobić... Ale czy przy zatartym silniczku nie wywalałoby czasem bezpiecznika?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.