Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Tak wiem co tam jest napisane , ale np w opisie jest moje bravo a z autopsji wiem że nie połączę > się z nim tym kabelkiem . Połączysz się, ale potrzebujesz adapter 3-pin. Pozdrawiam BAS
  2. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    R14 o ile dobrze pamiętam. Pozdrawiam BAS
  3. Dzień dobry 2008rok po lifcie, MJTD, automat, Elegance+gps(ta mała bez dużego wyświetlacza), B&M, kolor jasnobrązowy(Mcośtam), podwójna podłoga, xenon. Pozdrawiam BAS
  4. Masz EOBD czy 3-pin? Dla 3-pin: Podawałeś + na interfejs? Podłączałeś się do właściwych złącz(abs-jedno ze złącz przy kielichu po stronie kierowcy, złącze poduszek masz nad nogami pasażera)? Pozdrawiam BAS
  5. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > rid kerfuliy: No to poprawiłbym obie złączki. Pozdrawiam BAS
  6. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Podłączyłem emulator i pojawił się nowy błąd airbaga, kontrolka dalej świeci Co z tym zrobić? Czego emulator(jeśli maty to nie ma związku z Twoim błędem)? Bo błąd dotyczy poduszki w fotelu kierowcy => popraw złączkę pod fotelem kierowcy. Pozdrawiam BAS
  7. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Wyjaśnijcie mi: mając ELM 327 który sterownik powinienem zainstalować - ELM327 USB, Fiat ECU Scan, > FIAT USB? Ten, który zadziała, całkiem możliwe, że te 3 sterowniki to w istocie to samo. Pozdrawiam BAS
  8. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Gdybym chciał sprawdzić to skąd mogę ściągnąć starsze wersje programu? http://szlanta.pl/~bas/FES/ Pozdrawiam BAS
  9. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Z tym, że nie każde ECU pozwala na taką zmianę. Ja w swoim Stilo mam wyłączony alarm pasów, > chciałem FES'em z ciekawości go włączyć, ale ECU nie chciał o czymś takim słyszeć A przez menu? Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Quote: > Brzęczyk można w każdej chwili włączyć ponownie z poziomu komputera MyCAR (tam gdzie ustawiamy > datę czy sprawdzamy czas do przeglądu) samemu, bez użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi. > W barbacie tego nie ma Działa we wszystkich stilo tak samo, żeby opcja pojawiła się w menu to trzeba najpierw przy pomocy FES lub Examiner'a aktywować tą opcję. Pozdrawiam BAS
  11. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Są różne kilometry? Nie, ale zdaje się, że są w różny sposób zliczane. Pozdrawiam BAS
  12. > Wezmę to i będzie wszystko co potrzeba? Jeśli ELM w zestawie jest ok to tak, ale to się dowiesz jak podłączysz się do BC w Cromie. Pozdrawiam BAS
  13. > Może mi ktoś podać linki do przykładowych rzeczy które muszę kupić. > Auta do sprawdzania to Marea, SC, nowa Croma. Np. to oraz licencja na FES. Pozdrawiam BAS
  14. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > sprawdze dzięki . koszty w sumie smieszne. dzięki. Pierwsza sprawa: czy możesz się połączyć z silnikiem? Pozdrawiam BAS
  15. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > hej teraz dopiero doczytałem że ty z łodzi jesteś. jestem tam dosyc często tyle ze nie stilonem bo > on jeszcze tablic nie ma. pisałem do viakenów powiedzieli mi to samo co na forum zeby usunąć > rezystor i nic nie wstawiać. tak zrobiłem i lipa.. niby jak robie test kabla to jest ok .. Jeśli wszystko jest OK to masz coś źle skonfigurowane. Kiedy będziesz w Łodzi? Pozdrawiam BAS
  16. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > witam tez mam pytanie mam tego > elmahttp://allegro.pl/interfejs-elm-327-euroscan-2010-usb-elm327-v1-4a-i1364041570.html > najtańszego od viakenów miał rezystor wywaliłem go.. nadal nie mam komunikacji po canie.. > czyli mam rozumieć ze już nic z niego nie wymodze . musze nabyć droższy???? Teraz piszesz? Wiesz ile razy ostatnio latałem do Sieradza? A w najbliższym czasie niestety nie planuję tamtego kierunku. Jak zrobi się cieplej to możesz podjechać do mnie do Łodzi to potestujemy. Pozdrawiam BAS Ps. Do Łodzi wjeżdżasz na własną odpowiedzialność.
  17. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > podłączałem dziś 1.8 16V, 2003 rocznik > po kliknięciu na przebieg pokazał 0,0 km > a max obroty silnika na 12750 obr > wszystkie inne wskazania były OK > czy to znaczy że ktoś się bawił przebiegiem ? > robione na FES 2.3.1 i na 2.6; wskazania takie same Nie spotkałem się z takim problemem, możliwe że coś jest nie tak. Pozdrawiam BAS
  18. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > a możesz podać link do takiego który zadziała bez przeróbek ? Temat wałkowany zarówno tu jak i na forum FES. To jest loteria bo po wyglądzie ani po sprzedawcy nie da się tego stwierdzić. Zależy to od konkretnej partii interfejsów, które akurat przypłynęły z Chin. Pozdrawiam BAS
  19. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Szczerze mówiąc nie miałem możliwości przetestować tego po dołożeniu np. Navi, ale z tego co Yani pisał wynika, że powinieneś móc bez problemu dodać sobie np. Navi. Pozdrawiam BAS
  20. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Nie będę kłamał czytałem od 50 stronki dopiero i powiem szczerze że ładny "MEKSYK" z tymi kablami > ... > Z tego co ogarniam za pomocą tego zestawu : > http://allegro.pl/hit-pakiet-k-can-diagnoza-fiat-alfa-romeo-lancia-i1317488961.html > Będę mógł dodać kiere wielofunkcyjną + np sprawdzić pracę silnika ??? Tak. > Czy ten zestaw to nie będzie za dużo dla kogoś "kto coś dotknie to spierdzieli > ???" Tak, adapter 3-pin jest Ci zbędny do Stilo. Pozdrawiam BAS
  21. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Witam, > Panowie mam pytanie chciałbym zakupić kabel do Stilonka i polecono mi ten: > http://allegro.pl/sam-napraw-samochod-elm-327-euroscan-2010-v-1-4-i1366206710.html > Oraz ten bajer - pełna wersje > http://fiatecuscan.pl/ Łał, ktoś się nudził i przetłumaczył stronkę, ale zabrakło mu entuzjazmu do aktualizowania. > Co myślicie na temat tego zestawu ??? OK, ale nie gwarantuję, że nie ma "problemu rezystora"*. * OCB znajdziesz w tym wątku, ma ledwie 672 posty, więc do rana będziesz obcykany. Pozdrawiam BAS
  22. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > I jeszcze jedno pytanie - w moich zegarach mam tylko 4 opcje - ograniczenie prędkości, info o > silniku, czujnik zmierzchu, wyjście. Sprawdzałeś na postoju? > Wiem, że inne liczniki Abartha mają jeszcze notatnik i > parę innych opcji. > I teraz Pytanie - czy będzie sie to dało odblokować przez Fiat ECU Scanner za pomocą ELM? Nie wiem, ale chyba nie. Pozdrawiam BAS
  23. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > okey czyli wylutować z płytki ? Tak, chociaż formalnie to jeszcze dołożyć stosowne kondensatory, ale podobno po samym wylutowaniu też działa. Pozdrawiam BAS
  24. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > BTW rozebrałem kabel , to nie jest wina sławnego R14 ? Tak. Pozdrawiam BAS
  25. bas odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > W takim razie o jaki rezystor pytać sprzedającego? Ten post i odpowiedzi na niego Cie interesują. > Jego produkty są z plombą gwarancyjną 1 rok > więc nie chce kupować czegoś to przeróbki ... interesuje mnie gotowy produkt. Obstawiam, że tak się nie da. > Szperając po necie zauważyłem że wyższe wersje mają: > Silnik - łącze się w pozycji "7" > ABS- łączę się w pozycji "1/9" > Poduszki - łączę się w pozycji "3" i tu mam problem - komunikat typu sprawdź połączenie szeregowe - Z poduszkami NIE połączysz się ELM'em, tylko VAG-kkl po przeróbce. Jak nie łączy się to albo przełącznik w złej pozycji albo brak przejścia w interfejsie. > ale tu mogłem zły system wybrać I tak by się połączył, ale marudziłby o ISO. > jeśli sie nie połączę to może oznaczać walnięty kabel/połączenie? Jeśli VAG działa z resztą a nie działa z poduszkami to zwykle będzie to wina kabla. Pozdrawiam BAS

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.