Zawartość dodana przez bas
-
Licznik Abarth
Masz follow me, dźwignią kierunkowskazów do siebie po zgaszeniu silnika każde pociągnięcie do siebie dodaje 30 lub 60 sekund. Pozdrawiam BAS
-
Fiat ECU Scanner
> Masz benzynę. Więcej silników benzynowych ma dodać w następnych > wersjach softu. > Połaczenie ze wspomaganiem. TRW Electric Power Steering (needs > connection to pin 9 of the OBD connector). Czyli co ? Połączyć > PIN 1 z 9. Wcześniej łączyłem 1- z 7 do ABSu. Dobrze kombinuję, że te(1,7) piny w interfejsach są wolne? Pozdrawiam BAS
-
Fiat ECU Scanner
> Nie widzi błedu spalonej zarówki. Bo on widzi ECU silnika a nie bodycomputer. Pozdrawiam BAS
-
Licznik Abarth
Przepraszam, ale dlaczego on Cię o śliskiej nawierzchni ostrzega przy +5*C? U mnie jest tak <= 3*C zresztą identycznie jest w BBM. Pozdrawiam BAS
-
Licznik Abarth
> p.s to nie chodzi o to ze ja mówie ze te aso sa be... ( nawet jak sa > ) ,, Ty oczekujesz od nich cudu,.... Nie no sorry, że wymagam od nich ciut więcej niż od Pana Kazia na rogu, który potrafi zmienić olej czy żarówki. Żeby było śmieszniej to z tego co wywnioskowałem z korespondencji FAP -> Maredi po moim mailu do FAP wynika, że FAP też uważa, że nie jest to problem dla ASO. Pozdrawiam BAS
-
Licznik Abarth
> daj luz... > zaproponuja wymiane body, i instalacji bo moze brakowac jednego > kabelka.. No dobra, ustaliliśmy ostatnio, że Maredi jest be, dzisiaj ustalamy, że bilex jest be, więc gdzie? Wiesz, że auto-dap to de facto bilex(ten sam właściciel)? Auto-dap krs Bilex krs O okolicznościach przejęcia przez Chudobińskiego auto-dap'a możemy sobie pogadać na jakimś spocie. Pozdrawiam BAS
-
Licznik Abarth
> spoko podjedz.. > uparty, Jestes kacikowy syzyf... DAJ LUZ Jak Bilex powie, że się nie da to dam sobie spokój Co do licznika to muszę przesłuchać mojego dostawcę części Pozdrawiam BAS
-
Licznik Abarth
> no do aso trza jechac, bo beda błedy na starcie i bedzie migał > przebieg.. a co do przebiegu musi byc mniejszy niz masz... > dopisac mozna w tył nie... Hmm, to trudno będzie znaleźć z mniejszym przebiegiem niż mam(~70kkm) zważywszy, że abarth'a produkowano do 2004roku. Rozumiem, że są osoby, które potrafią cofnąć taki licznik? A jak wygląda sprawa przełożenia tarcz? Gdybym się zdecydował to rozumiem, że mi to zrobisz? Które ASO atakowaliście? Może jak skończę walczyć z diodą tempomatu to pomyślę o tym Pozdrawiam BAS
-
Licznik Abarth
> Kasia kupiła zegary od angola, wiec zmienialismy tarcze z angolowej > na 240 Czyli wystarczy, że kupię zegary, włożę i już? A co z ustawieniem odpowiedniego przebiegu? Pozdrawiam BAS
-
Licznik Abarth
> i gitara... To jeszcze mi zdradź co tam trzeba kombinować(nie muszę znać szczegółów, chodzi mi o to czy trzeba coś kombinować w samochodzie czy tylko w liczniku) i co Kasia musiała zrobić w ASO. Pozdrawiam BAS
-
Licznik Abarth
> Wszystko działa. w aso za 50 zł zrobili czary mary examiner A co konkretnie przerabiał Marcinolo? Pozdrawiam BAS
-
Licznik Abarth
Kusisz Co nie działa? Pozdrawiam BAS
-
Szalejące wycieraczki
> Cos mi nie pasi w tej historii. Zapewniam, że nie sprzedaję akumulatorów > Przekaznik trzeba bylo wymienic a nie akumulator :-) Tak już się rozpędzam, popatrz jak to jest skonstruowane. Tak czy inaczej: - litr wody demineralizowanej 1,5zł - strzykawka 0,5zł? lub aerometr 7zł? - ładowanie 2zł? Pozdrawiam BAS
-
Szalejące wycieraczki
> Uwazasz, ze spadek napiecia akumulatora to spowodowal? > A skad wiesz, ze to nie wystapilo przy wlaczonym silniku (czyli przy > ladowanym akumulatorze)? Bo przerabiałem to u siebie. Włączam zapłon i jest ok, odpalam silnik(rozrusznik zużywa prąd) i jadę przez pół miasta na włączonych wycieraczkach bo skleił przekaźnik. Inny przypadek: Jadę Łódź -> Wrocław -> Praha(CZ), całą drogę laptop podłączony do zapalniczki, nagle zauważam, że termometr pokazuje dziwnie niskie temperatury, potrzebuję włączyć wycieraczki a tu pupa. Wyłączyłem laptopa, wycieraczki naprawiły się przy znacznej prędkości na autostradzie między granicą a Pragą. Problemy nigdy więcej nie wystąpiły po wymianie akumulatora na nowy, od tego czasu przed zimą sprawdzam poziom elektrolitu i doładowuję prostownikiem akumulator. Z tego co wytłumaczył mi facet w serwisie Centry w Łodzi, akumulator należy doładowywać prostownikiem raz na pół roku(mimo, że posiadam alternator 90A) bo obecnie produkowane samochody wciągają sporo prądu a niedoładowany akumulator dość szybko ulega zasiarczeniu=uszkodzeniu. Pozdrawiam BAS
-
Szalejące wycieraczki
> A co ma do tego elektrolit w akumulatorze? Tyle, że jak chcesz mieć dobry prąd to musisz mieć sprawny akumulator, jak chcesz mieć sprawny akumulator to nie może być odkrytych płyt. Pozdrawiam BAS
-
Szalejące wycieraczki
Sprawdź poziom elektrolitu i naładuj akumulator albo go wymień, skleja Ci się przekaźnik od wycieraczek. Pozdrawiam BAS
-
Samodzielna wymiana rozrządu
> Słuchaj w Topoli k/Chojnic )Salon_serwis FIAT) za wymiane kompletnego > rozrządu+olej+filtry+komp zapłaciłem 230zł !! czesci moje wiec > uderz do nich naprawde taniocha Dobra cena, ale wolę jak części rozrządu są ASO, u mnie za wymianę pasek+rolka+napinacz wytargowałem za materiały+robocizna+gwarancja 650brutto. Pozdrawiam BAS
-
Tempomat dla tych co kostek nie mają
> podepnę się pod temat , czy z rozbitka da radę wyciągnąć orginalną > manetkę tempomatu > bez przełączników zespolonych Skoro da się ją do naszych przełączników przykręcić to obstawiam, że da się też odkręcić Pozdrawiam BAS
-
Tempomat w Stilo.......
> Problem polega na tym, ze do Bravo N. jest identyczna i połowa kacika > Bravo szuka Zacznę od wyniuchania czy mam instalację, jak będę miał to zacznę szukać Pozdrawiam BAS
-
Tempomat w Stilo.......
> To zakup do tego dolną osłonę pod kierownicę z wycięciem na tempomat, > będzie jak w oryginale To jest oczywiste zwłaszcza, że ta osłona kosztuje jakieś 30zł Pozdrawiam BAS
-
Tempomat w Stilo.......
> Trzeba wycinać gniazdo i kleić. To będę cierpliwie szukał na allegro bo chciałbym mieć "jak w oryginale":) Pozdrawiam BAS
-
Tempomat w Stilo.......
> Pasuje od "ALFY 147" nr.735365522 Ale jego trzeba kleić czy pasuje plug&play pod śrubkę? Pozdrawiam BAS
-
Tempomat w Stilo.......
Zna ktoś może numerek tej magicznej dźwigienki w eperze? Pozdrawiam BAS ps. Przepraszam, że się nie przywitałem, przywitam się na towarzyskim jak już będę pomykał stilo. Na tą chwilę czekam aż dynamic 1,6 3d do mnie przyjedzie a później akcyza, przegląd i inne miłe rzeczy.
