Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeśli ja kupię EV to będę ładował po 3,50 za kWh bez abonamentów jak na AKowicza przystało.
  2. Q7 teraz się nazywa Q8 e-tron. I nie, jest IMO trochę za duży. Jeśli zamówię to powiem co.
  3. To dla konsjerża.
  4. A Ty byś się chciał wpakować w auto elektryczne na własność? Zwariowałeś? Oh, wait...
  5. Ale @kravitz ma rację, marka nieistotna bo jeżdżenie elektrykiem to zawsze wstyd, niezależnie od marki. Ludzie myślą, że Cię nie stać na paliwo.
  6. Jakoś mi się BMW i Merce ostatnio nie podobają, a elektryczne to już w ogóle.
  7. Elektryk za 500k? Za milion? Kto by aż tak zwariował?
  8. Negocjuję rabaty tylko po to żeby pokazać, że potrafię. Potem i tak kupuję w cenie z katalogu żeby pokazać, że mnie stać.
  9. Przy 100k rabatu i 75% cena wyjściowa musiałaby być ok. 130-140k a to przecież niegodne AKowicza.
  10. Wiadomo, że to oferta dla najlepszego z najlepszych (czytaj: AKowicza) ale zwykli śmiertelnicy też mogą przecież liczyć na jakieś dobre oferty... W takiej sytuacji chyba nie wypada odmawiać?
  11. Przecież to jakiś pieniacz. Zobacz jak to jest napisane.
  12. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Gościu, prawie kupiłem* dwa(!) EV. * W darmowym leasingu ale to przecież to samo. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupuje EV na własność.
  13. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    A ja dzisiaj cały dzień jeździłem elektrykiem. I poświęciłem 0 sekund na ładowanie bo nawet nie umiem go ładować. Popatrz, pierwszy dzień z elektrykiem i już jestem lepszy od Was wszystkich.
  14. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Wszystkie elektryki się ładują z prędkościami, które można nazwać absurdalnymi.
  15. Ryb odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Ładowanie w czasie rzeczywistym i film trwa 24 minuty zamiast trzech sekund. Ja nie upadłem na głowę - nie po to olewam pomysł zakupu elektryka żeby teraz przez 24 minuty patrzeć jak się taki ładuje. Nie namówisz mnie na tę wątpliwą rozrywkę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.