Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

rafal77

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. rafal77 odpowiedział Toost na temat - Opel
    Koniec końców i z moją AG czas się pożegnać.Krótko podsumowując 8 lat (nie licząc przeglądów obowiązkowych) 1 raz była w warsztacie na wymianie końcówki i zbieżności.Wszystkie wymiany, naprawy byłem w stanie wykonać własnoręcznie,i to najbardziej cieszy .Obecnie jest wystawiona na sprzedaż http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-opel-astra-g-1-6-8v-75-ps-lpg-elegance-klima-ID6y62I5.html Niestety przesiadka do konkurencji - następny pojazd jest ze stajni Forda (fiesta 1.0 ecoboost) Serdecznie dzięki za wszystkie rady - 95 % wiedzy jest Od Was Pozdrawiam Wszystkich. Z sentymentu na pewno będę zaglądał do tego kącika
  2. > W złączce jest oring. Wymieniałeś go? Jeszcze nie. Czy taki oring kupię w ASO? Większość sklepów oferuje węże z szybkozłączką.
  3. zdjęcie miejsca przecieku
  4. > Mam mokry dywanik kierowcy i myślę że to właśnie jest wina tego połączenia. > pzdr Niekoniecznie będzie to wina uszczelek przy nagrzewnicy. W moim przypadku cieknie na szybkozłaczkach ,które widać w komorze silnika i po rurkach leci do środka które są pochylone do dołu,później wrzucę zdjęcie
  5. Jak w temacie.Większość porad jakie znalazłem dotyczą wymiany uszczelek przy nagrzewnicy ale tam jest ok.Jest szansa zreanimować stare szybkozlaczki czy trzeba kupić nowe przewody z szybkozłączkami ?
  6. Dzisiejsze poranne uruchomienie silnika , to było to co chciałem usłyszeć.Zero klekotania,brzmienie takie jak w dniu zakupu (6 lat temu). Jeśli macie podobne objawy to polecam zacząć od popychaczy ,oczywiście jeśli zrobicie to sami to jest to praktycznie bezkosztowe (nitro 1 litr,papier ścierny i prosty przyrządzik).
  7. Witam,też od dłuższego czasu miałem stukot (jak diesel) przy porannym uruchomieniu silnika i przez kilka minut jazdy- do momentu aż się nie nagrzeje.Dzisiaj znalazłem kilka godzinek (5) i zabrałem się do roboty. Korzystając z podpowiedzi z poniższego linku http://www.samnaprawiam.com/poradniki-3913-czyszczenie-hydropopychaczy-opel.html przeczyściłem wszystkie hydropopychacze i wymieniłem olej. Efekt jest taki że silnik pracuje dużo ciszej na ciepłym silniku ,zobaczymy jak będzie rano. Nie zrobiłem żadnych zdjęć z zabiegu ale zamiast benzyny ekstrakcyjnej użyłem nitro ( znacznie lepiej rozpuszcza nagar) do szlifowania gładzi był używany papier 500,800,1200
  8. Efekt w załączniku post wyżej,niestety nie zrobiłem foty przed operacją
  9. Dzisiaj,korzystając z chwili bez deszczu zabrałem się za jedną lampę(hella) która wyglądała jak po piaskowaniu,Druga lampa o dziwo wygląda całkiem nieźle.Cała operacja trwała 1,5 h bez pośpiechu.Materiały to papier wodny 500,800,1200,2500 + pasta tempo
  10. rafal77 odpowiedział mortin7669 na temat - Opel
    jakieś dwa lata temu może krócej założyłem D&D ale od kombi.Prześwit jak z fabryki i wsteczne lusterko w końcu sie przydaje .Wcześniej siedział tył jak po tuningu(dodam że mam założoną butle w miejsce koła zapasowego) ,ale wg mnie nie ma to zbytnio wpływu.Jak na razie wszystko jest ok
  11. > Poszukuje piasty tylnej na 4 sruby bez ABS-u. SKF ew. FAG
  12. rafal77 odpowiedział nunu7 na temat - Opel
    > Raczej mówiąc o Z20LET i Z20LER, to są to bliźniacze jednostki. Z20LEH ma już inne tłoki, wałki, > turbo, zawory i osprzęt To tak na marginesie A jak wygląda sprawa z zaworami(regulacja hydrauliczna czy płytki)?
  13. > Chyba od tego zacznę już sprawdzone ,brak ciśnienia i nieszczelność ,na razie nie wiadomo gdzie .Nabita na nowo klima z kontrastem-na razie 180 pln
  14. > ja bym zaczął od sprawdzenia czynnika w układzie, > brat Chyba od tego zacznę
  15. > byc moze to sterownik wentylatorow padl? > sprezarka podlaczona bezposrednio z nim. nie ma bezpiecznikow oddzielnie. A gdzie on się znajduje?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.