Zawartość dodana przez michals
-
Demontaż podsufitki
> Mógłby ktoś napisać jak zdemontować podsufitkę? > Przymierzam się do wymiany anteny i chciałbym mniej więcej wiedzieć jak się za to zabrać. > Szukając niewiele znalazłem w czeluściach internetu. > Chciałbym wiedzieć co po kolei odkręcić i za co ciągnąć, aby nic nie pourywać. u mnie jeszcze na gwarancji była antena poprawiana, nie trzeba zdejmować całej podsufitki, wystarczy zsunąć uszczelkę tylnej klapy i odchylić podsufitkę, może pojawi się załamanie materiału, ale po założeniu uszczelki staje się niewidoczne.
-
BRC 24.11 - instrukcja obsługi, opis sygnalizacji dźwiękowej
Poszukuję instrukcji obsługi/eksploatacji do tej instalacji. Dziś miałem dziwny objaw, instalacja w trybie AUTO, odpaliłem przejechałem ~2km ( nie zwróciłem uwagi czy się przełączył na LPG) zgasiłem, po 15 minutach znów odpaliłem, po kilku metrach przełącznik wydał 3 krótkie sygnały i czwarty, może nieco dłuższy po którym nastąpiło przełączenie na LPG. Podczas 4tego dźwięku żółta dioda się świeciła i 2 zielone od wskazania poziomu. Potrzebuję instrukcji albo opisu sygnałów świetlnych dźwiękowych itp., lub chociaż informacji co to mogło być.
-
Krótsza końcówka dokręcana
> O taką mnie więcej mam: > Około 55mm długości > Gdyby miała 40mm domykałbym klapkę wlewu paliwa i nie musiałbym za każdym razem wykręcać > Ktokolwiek widział taką krótką? od 2 dni szukam i nigdzie nie ma, jak ktoś znajdzie to chętnie kupię. ewentualnie może ktoś podrzucić instrukcję z której strony stoczyć i ile można maksymalnie skrócić.
-
Przełącznik BRC SQ24
> Spytaj autora tego postu: klik. > A inna wersja tego przełącznika (4-pinowa) ma już elektroniki troszkę: klik. > Pozdr. niestety nie ten model, ale dzięki
-
Przełącznik BRC SQ24
Dysponuje ktoś schematem mikro przełącznika BRC Sequent 24, lub chociaż zdjęciem płytki drukowanej? Jest tam jakaś elektronika, po za mikro łącznikiem i LEDami?
-
Zdewastowało się ????
> no właśnie dzis przy myciu Stilona zauważyłem że ta nalepka jest poszarpana i odklejona od u mnie jednej brakuje i mam zamiar dorobić ją z folii czarnej do oklejania słupków. Może ktoś próbował?
-
fabryczne gniazdo zasilania
> takie mam pytanie > czy fabrycznie przewidziano zasilanie w gniezdzie/zapalniczce tylko przy wlaczonym zaplonie? tak > czy moze czegos brak? nie > dodam ze podswietlenie gniazda dziala prawidlowo jak we wszystkich fiatach może się przyda gdyby ktoś chciał samodzielnie powalczyć początek i koniec
-
Pytanie o dojazdówke
> a połka tylnia normalnie sie zamyka?? mysle ze 13 powinna byc mniejsza ale raczej nie bedzie opcji > zeby ja połozyc na podłodze. Tak pozatym nikt nie ma dojazdówki 13 czy wozicie orginalny zapas > za siedzeniem lub uchany w bagazniku?? koło jeździło za siedzeniem, ale przekonano mnie że to dość niebezpieczne na symulatorze dachowania, upychałem pod kątem w bagażniku, ale mi się znudziła walka przy każdym otwieraniu bagażnika, kupiłem spray za 20zł i assistance za 100 na rok. Wygodniej W sumie koło zapasowe przydało się tylko 2 razy wciągu ponad 8 lat.
-
Domontowanie schowka pod fotel kierowcy
> nie pamiętam, zamawiałem w 2002 roku, mogę sprawdzić po powrocie na odwrocie. OK. to będę wdzięczny za info, chciałbym kupić szufladę pasażera, zależy mi żeby pasowała idealnie.
-
Domontowanie schowka pod fotel kierowcy
> a na dodatek inne lewa i prawa 9wyprofilowanie), mam założoną prawą , > na lewy fotel i nie pasuje idealnie, odstaje od strony drzwi na cirka 5 mm. a nr-y prawej i lewej są inne?
- Stilo 1.4 16V 70kW 2007r
-
Pytanie o 1,3 multijet
> Jakiś czas temu pytałem o ten silnik > Klik Dzięki wielkie, pomocny materiał
-
Pytanie o 1,3 multijet
Proszę o opinię osób, które posiadają lub użytkują auto z tym silnikiem; jak sprawują się silniki, jakie awarie na co zwrócić uwagę, jakie są koszty eksploatacji i ewentualnych napraw? Jakie jest spalanie rzeczywiste, w mieście przede wszystkim? Pytam o silnik, planuję zakup dość świeżego samochodu z silnikiem 1,3 multijet, ale ze znacznym przebiegiem powyżej 170kkm, zastanawiam się czy warto, nigdy nie miałem do czynienia z dieslami.
- Żegnam się
-
Pompa wody
> Rozrząd był robiony 2.5 roku temu po 6 latach bez pompy. i to był błąd pompa jest tańsza niż robocizna
-
Owiewki czy to działa ?
> szumi szumi - jak szyba uchylona - musi szumiec nia ma innej opcji > chyba ze chodzi ci o szum w czasie zamknietych okien - to tak -wtedy nie szumi Rejmi masz takie owiewki?
-
szarpie i zamula - panda 1.1 - kable i świece ?
> witam, > nadchodzi aura z dużą wilgotnością i pojawiają się lekkie problemy. Raz na jakiś czas, Panda po > odpaleniu pracuje jakby na 3 garki. Słabe przyspieszenie, szarpanie, ostatnio zaświecił się > "check". Po zgaszeniu i odpaleniu było już ok. Pojawia się to zazwyczaj przy deszczowej > pogodzie. > chciałbym zacząć od wymiany kabli i świec i tu pytanie. Jakie najlepsze do Pandy 1.1 na gazie ? > Oryginalne kable robi MM ? jakie świece do gazu ? Kable oryginalne, ale od pandy I też dawały radę przez 4 lata świece NGK polecam takie jak w książce, Iskre i Boscha też przetestowałem problemów nie było, ale jakoś do NGK się przyzwyczaiłem. > przy okazji mam też pytanie o akumulator, który też ma już swój bliski koniec. Obecnie jest > założony jakiś 43Ah 320A, gazownik przy zakładaniu instalacji radził zaopatrzyć się w coś > mocniejszego. Co kupić ? nie warto nic mocniejszego kupować bo będzie niedoładowywany i skróci to jego żywotność. Ja na fabrycznym przejeździłem około 7 lat problemy były tylko w zimie ostatniego roku, kiedy już padał, teraz mam bodajże 44AH Centra.
-
Felgi do Pandy
> ps. > a z lusterkami na czym stanelo? żona porównała z nową pandą i zdecydowała, że zostają stare lusterka.
-
Felgi do Pandy
> odnosilem do rzeczywistej predkosci - i pi razy oko uwzglednilem zuzycie bieznika > na nowkach 165/80/13 mialem wskaznia predkosciomierza wyzsze o moze 3% niz zeczywista predkosc... > bieznika nieco ubywa z czasem i teraz mam na tych gumach predkosc na predkosciomierzu wyzsza o > ok 5% niz rzeczywista > wiec panda na kolach w rozmiarza 155/70/13 bedzie na predkosciomierzu pokazywala (przy zuzyciu > bieznika takim jak w ogloszeniu) predkosc ktora jest .. ok14% wyzsza niz rzeczywista - czyli > sporo zawyzona predkosc na blacie bedziesz mial dla mnie to zbyt skomplikowane jeżdżę na oryginalnym rozmiarze. Przy okazji, oponki Continental rewelacyjne.
-
Felgi do Pandy
> podejda ale opony niskie - sporo bedzie ci licznik przeklamywal - duzo wiecej bedzie pokazywal w > stosunku do rzeczywistej predkosci > przy oponie 165/80 predkosc pokazywana na liczniku jest ok 5% wyzsza w stosunku do rzeczywistej > wiec przy oponie 155/70 bedzie licznik pokazywal o ok 15% wyzsza predkosc niz rzeczywista... to > bardzo duzo fabryczne to 155/80, przy 155/70 różnica będzie chyba mniejsza znalazłem taki kalkulator