Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

michals

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez michals

  1. michals odpowiedział janusdel na temat - Panda
    > Mógłby ktoś napisać jak zdemontować podsufitkę? > Przymierzam się do wymiany anteny i chciałbym mniej więcej wiedzieć jak się za to zabrać. > Szukając niewiele znalazłem w czeluściach internetu. > Chciałbym wiedzieć co po kolei odkręcić i za co ciągnąć, aby nic nie pourywać. u mnie jeszcze na gwarancji była antena poprawiana, nie trzeba zdejmować całej podsufitki, wystarczy zsunąć uszczelkę tylnej klapy i odchylić podsufitkę, może pojawi się załamanie materiału, ale po założeniu uszczelki staje się niewidoczne.
  2. Poszukuję instrukcji obsługi/eksploatacji do tej instalacji. Dziś miałem dziwny objaw, instalacja w trybie AUTO, odpaliłem przejechałem ~2km ( nie zwróciłem uwagi czy się przełączył na LPG) zgasiłem, po 15 minutach znów odpaliłem, po kilku metrach przełącznik wydał 3 krótkie sygnały i czwarty, może nieco dłuższy po którym nastąpiło przełączenie na LPG. Podczas 4tego dźwięku żółta dioda się świeciła i 2 zielone od wskazania poziomu. Potrzebuję instrukcji albo opisu sygnałów świetlnych dźwiękowych itp., lub chociaż informacji co to mogło być.
  3. > O taką mnie więcej mam: > Około 55mm długości > Gdyby miała 40mm domykałbym klapkę wlewu paliwa i nie musiałbym za każdym razem wykręcać > Ktokolwiek widział taką krótką? od 2 dni szukam i nigdzie nie ma, jak ktoś znajdzie to chętnie kupię. ewentualnie może ktoś podrzucić instrukcję z której strony stoczyć i ile można maksymalnie skrócić.
  4. > Spytaj autora tego postu: klik. > A inna wersja tego przełącznika (4-pinowa) ma już elektroniki troszkę: klik. > Pozdr. niestety nie ten model, ale dzięki
  5. Dysponuje ktoś schematem mikro przełącznika BRC Sequent 24, lub chociaż zdjęciem płytki drukowanej? Jest tam jakaś elektronika, po za mikro łącznikiem i LEDami?
  6. michals odpowiedział MirekD na temat - Stilo
    > no właśnie dzis przy myciu Stilona zauważyłem że ta nalepka jest poszarpana i odklejona od u mnie jednej brakuje i mam zamiar dorobić ją z folii czarnej do oklejania słupków. Może ktoś próbował?
  7. michals odpowiedział Rejmi na temat - Panda
    > takie mam pytanie > czy fabrycznie przewidziano zasilanie w gniezdzie/zapalniczce tylko przy wlaczonym zaplonie? tak > czy moze czegos brak? nie > dodam ze podswietlenie gniazda dziala prawidlowo jak we wszystkich fiatach może się przyda gdyby ktoś chciał samodzielnie powalczyć początek i koniec
  8. michals odpowiedział gwito na temat - Panda
    > a połka tylnia normalnie sie zamyka?? mysle ze 13 powinna byc mniejsza ale raczej nie bedzie opcji > zeby ja połozyc na podłodze. Tak pozatym nikt nie ma dojazdówki 13 czy wozicie orginalny zapas > za siedzeniem lub uchany w bagazniku?? koło jeździło za siedzeniem, ale przekonano mnie że to dość niebezpieczne na symulatorze dachowania, upychałem pod kątem w bagażniku, ale mi się znudziła walka przy każdym otwieraniu bagażnika, kupiłem spray za 20zł i assistance za 100 na rok. Wygodniej W sumie koło zapasowe przydało się tylko 2 razy wciągu ponad 8 lat.
  9. > nie pamiętam, zamawiałem w 2002 roku, mogę sprawdzić po powrocie na odwrocie. OK. to będę wdzięczny za info, chciałbym kupić szufladę pasażera, zależy mi żeby pasowała idealnie.
  10. > a na dodatek inne lewa i prawa 9wyprofilowanie), mam założoną prawą , > na lewy fotel i nie pasuje idealnie, odstaje od strony drzwi na cirka 5 mm. a nr-y prawej i lewej są inne?
  11. stilospam-ML-286902027-ML- ---> SSP
  12. michals odpowiedział michals na temat - Panda
    > Jakiś czas temu pytałem o ten silnik > Klik Dzięki wielkie, pomocny materiał
  13. Proszę o opinię osób, które posiadają lub użytkują auto z tym silnikiem; jak sprawują się silniki, jakie awarie na co zwrócić uwagę, jakie są koszty eksploatacji i ewentualnych napraw? Jakie jest spalanie rzeczywiste, w mieście przede wszystkim? Pytam o silnik, planuję zakup dość świeżego samochodu z silnikiem 1,3 multijet, ale ze znacznym przebiegiem powyżej 170kkm, zastanawiam się czy warto, nigdy nie miałem do czynienia z dieslami.
  14. michals dodał temat w Panda
    spamda-ML-286517175-ML-
  15. michals odpowiedział Piterekk na temat - Panda
    > Rozrząd był robiony 2.5 roku temu po 6 latach bez pompy. i to był błąd pompa jest tańsza niż robocizna
  16. michals odpowiedział VOYAGER na temat - Panda
    > szumi szumi - jak szyba uchylona - musi szumiec nia ma innej opcji > chyba ze chodzi ci o szum w czasie zamknietych okien - to tak -wtedy nie szumi Rejmi masz takie owiewki?
  17. > witam, > nadchodzi aura z dużą wilgotnością i pojawiają się lekkie problemy. Raz na jakiś czas, Panda po > odpaleniu pracuje jakby na 3 garki. Słabe przyspieszenie, szarpanie, ostatnio zaświecił się > "check". Po zgaszeniu i odpaleniu było już ok. Pojawia się to zazwyczaj przy deszczowej > pogodzie. > chciałbym zacząć od wymiany kabli i świec i tu pytanie. Jakie najlepsze do Pandy 1.1 na gazie ? > Oryginalne kable robi MM ? jakie świece do gazu ? Kable oryginalne, ale od pandy I też dawały radę przez 4 lata świece NGK polecam takie jak w książce, Iskre i Boscha też przetestowałem problemów nie było, ale jakoś do NGK się przyzwyczaiłem. > przy okazji mam też pytanie o akumulator, który też ma już swój bliski koniec. Obecnie jest > założony jakiś 43Ah 320A, gazownik przy zakładaniu instalacji radził zaopatrzyć się w coś > mocniejszego. Co kupić ? nie warto nic mocniejszego kupować bo będzie niedoładowywany i skróci to jego żywotność. Ja na fabrycznym przejeździłem około 7 lat problemy były tylko w zimie ostatniego roku, kiedy już padał, teraz mam bodajże 44AH Centra.
  18. michals odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > ps. > a z lusterkami na czym stanelo? żona porównała z nową pandą i zdecydowała, że zostają stare lusterka.
  19. michals odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > odnosilem do rzeczywistej predkosci - i pi razy oko uwzglednilem zuzycie bieznika > na nowkach 165/80/13 mialem wskaznia predkosciomierza wyzsze o moze 3% niz zeczywista predkosc... > bieznika nieco ubywa z czasem i teraz mam na tych gumach predkosc na predkosciomierzu wyzsza o > ok 5% niz rzeczywista > wiec panda na kolach w rozmiarza 155/70/13 bedzie na predkosciomierzu pokazywala (przy zuzyciu > bieznika takim jak w ogloszeniu) predkosc ktora jest .. ok14% wyzsza niz rzeczywista - czyli > sporo zawyzona predkosc na blacie bedziesz mial dla mnie to zbyt skomplikowane jeżdżę na oryginalnym rozmiarze. Przy okazji, oponki Continental rewelacyjne.
  20. michals odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > podejda ale opony niskie - sporo bedzie ci licznik przeklamywal - duzo wiecej bedzie pokazywal w > stosunku do rzeczywistej predkosci > przy oponie 165/80 predkosc pokazywana na liczniku jest ok 5% wyzsza w stosunku do rzeczywistej > wiec przy oponie 155/70 bedzie licznik pokazywal o ok 15% wyzsza predkosc niz rzeczywista... to > bardzo duzo fabryczne to 155/80, przy 155/70 różnica będzie chyba mniejsza znalazłem taki kalkulator

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.