Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

krzysiek82

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez krzysiek82

  1. > kolega się nie myli? > biorąc pod uwagę rocznik auta, to chyba powinien być już lucas. mój jest z 99 roku, jak kupowałem klocki to na paragonie miałem napisane do system bosch więc na tej podstawie tak przyjąłem. Klocki mam z takimi blaszkami od góry i od dołu.
  2. > witam. problem podobno dosc znany z zapiekającymi sie zaciskami hamulcowymi boscha na tylnej osi w > astrze g. chce u siebie zmienich boscha na lucasa czy ktoś to już robił???? czy cos trzeba > przerabiac czy pasują zamiennie????? pozdrawiam. ja mam bosha i nic się nie dzieje, więc nie wiem czy warto się tym zajmować. Podczas wymiany klocków i tarcz wszystko oczyściłem i nasmarowałem jest ok. Moim zdaniem szkoda, czasu i pieniędzy na takie zabawy.
  3. > koszty dojazdu do pracy bo aktualnie 500 zl miesiecznie na same dojazdy dom-praca-dom wrrr. > Boli Kieszonka ja obecnie wydaje min 600-700zł też boli i to na gazie, jeśli te 500zł to dla Ciebie za wiele zamontuj gaz ale licz się z tym, że przy taki niewielkich przebiegach inwestycja może się nie zwrócić (bo np dojdziesz do wniosku za rok, że sprzedajesz auto)
  4. > No jak w temacie a ja sądzę, że to są dobre firmy miałem kiedyś radio boschmana i fajnie grało i miałbym je dalej gdyby się nie zepsuło. Podobnie głośniki także bym je dalej miał gdyby nie to, że zaczęły trzeszczeć. Wzmacniacz miałem voice crafta też był bardzo fajny i też bym go miał nadal gdyby się nie spalił. Reasumując to fajne sprzęty
  5. krzysiek82 odpowiedział lukifre na temat - Opel
    > Przysłał mi schemat ( w załaczniku). Czy podłączyć tak jak na schemacie czy odwrotnie? a masz może schemat całości? Chciałbym samodzielnie wykonać.
  6. Kupuj oryginał, przypilnuj tylko jakości montażu, i jeśli po wyjęciu szyby będzie trochę rdzy to trzeba to oczyścić i pomalować przed założeniem szyby.
  7. krzysiek82 odpowiedział lukifre na temat - Opel
    > Schemat producenta jest dobry, no dobrze, ale gdzie mogę ten schemat zobaczyć? Przeglądałem cały wątek i nic nie było (chyba, że u mnie się nie wyświetliło)
  8. krzysiek82 odpowiedział lukifre na temat - Opel
    > Przecież cały wątek TEGO dotyczy, czytałeś go w ogóle? > Pozdr. tak, ale żadnego konkretnego schematu nikt nie zamieścił.
  9. krzysiek82 odpowiedział lukifre na temat - Opel
    znalazłem na allegro coś takiego Czy ktoś już sprawdzał czy to działa jak powinno ewentualnie dysponuje wiarygodnym schematem. Chciałbym to zastosować w silniku x16xel.
  10. > KLIK ale remiza
  11. Tak jak ktoś już pisał, oczyść reflektory i załóż dobre żarówki. Żadne wieśniarskie rozwiązania a do takich zalicza się zenon ksenon nie powinny mieć zastosowania w samochodzie.
  12. > termostat i świece żarowe czy mechanik mógł cos niedokręcic? zawsze można czegoś nie dokręcić, ale to by pukało/stukało cały czas. A tak poza tematem kiedy sprawdzany był luz na zaworach ewentualnie jego korekta (na płytkach jest nie ma hydrauliki więc co 60tyś należy kontrolować)
  13. > Przejechałem 111,2km, odometer zwiększył wartość o 3827. > Więc u mnie dzielnik to około 34,4. > Co niestety potwierdza, że mam przekręcony licznik nie przejmuj się tym,ja czasami mam 650 tyś czasami 550tyś ostatnio 390tyś pokazał, raczej nie warto się hodometrem sugerować.
  14. krzysiek82 odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Niestety u mnie się nie łączy, port ustawiony prawidłowo jednak nie da się połączyć. Ma ktoś jakieś pomysły lub ktoś miał taki problem i go rozwiązał. Piszę z sąsiedniego kącika, pacjent to punto II JTD. z Góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
  15. > A nr portu w programie masz wybrany taki sam jak w menedżerze ? jasne, że tak
  16. > Do gniazda diagnostycznego na pewno się dobrze wpiąłeś ? tak, nie mam kurcze innych pomysłów.
  17. widzi ale nie chce się połączyć, z listy punto wybierałem dwie centralki do wyboru i na żadnej się nie łączy.
  18. > Jaki to samochód,rocznik? Jeżeli jtd to spróbuj z bravo/a jtd 105 > może zadziała. Jak narazie to mało danych podałeś. > Pozdrawiam punto 2 jtd 2000r, ustawiony port com 5 (inne mam porezerwowane już dla innych sprzętów itp itd)
  19. witajcie kupiłem interfejs zainstalowałem go uruchomiłem program ale niestety się nie łączy. Mój sterownik ma następujące oznaczenia, wybierałem jeden z dwóch jaki jest na liście do punto ale nic z tego. Macie jakieś sugestie?
  20. To mi przypomina taką stronkę jaką kiedyś oglądałem. Wieśniak tuning czy cos takiego

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.