Zawartość dodana przez mariusz12879
-
Peugeot Partner 1.6 16v
Witam Szukam informacji na temat Peugeota Partnera w wersji furgon, dokładnie chodzi mi o silnik benzynowy jaki jest teraz montowany w tej wersji nadwozia. Kto go zaprojektował ( żabojady czy gebelsi ? ) w necie znajduje różne sprzeczne informacje. Piszcie wszystkie jego wady i zalety. Z góry Wielkie dzięki za pomoc.
-
silnik toyoty 2.2 diesel 177KM
> A to nie na te silniki ze 3 lata temu w RSt była akcja bo niechciany palić przy - 10* i mniej? Moja te dwie ostatnie zimy paliła bez problemu
-
silnik toyoty 2.2 diesel 177KM
Moja Toyka ma tylko 60tys.km nalatane więc jak na razie to przez ten okres ( prawie trzy lata ) padła tylko pompa wody, lekko się pociła. Poza tym silnik fajnie odpycha ten mój samochodzik.
-
Xsara Picasso - zakup
> Ja dodam od siebie jeszcze: sprawdź progi. > Nie wiem jak po lifcie, ale przedliftowe - które oglądałem przed zakupem - to 90 % miało progi już > do zrobienia (rdza lub pęcherze) albo niedaleko, czyli spód progów uginał się pod naciskiem. > Mój XP właśnie stoi u blacharza - lakiernika. Masz racje, miałem XP z rocznika 2002 i w roku 2010 oba progi były dziurawe,
-
Chcę wrócić do 4x4
> Jaką wysokość ma patrol? > Pytam ze względu na zakup garażu i muszę podać wysokośc wjazdu. Mój Y61 na 2'' Dobinsonie i 35'' KMII ma 200cm.
-
Xsara Picasso - zakup
Właśnie taki miałem na myśli
-
Xsara Picasso - zakup
W modelu XP nigdy nie montowano silnika 110 km tylko 90 km
-
suzuki ignis - mamy kogoś z tym autem?
Myślisz że nie znajdziesz tego info w necie ? Jesteś straszny leń, że nie chce Ci się poszperać, tylko wysyłasz kogoś z metrówką żeby wokół auta biegał.
-
Deska tarasowa?
Taras drewniany to rzadkość więc nie znajdziesz wyczerpującego info na tym forum. Taras w takim wykonaniu jest najładniejszy, ale chyba i najdroższy .
-
Filtr czastek stalych baj Onet
Gdzie można znaleźć informacje jaki rodzaj filtra ( mokry czy suchy ) znajduje się w danym modelu samochodu ? Np. Toyota Rav 4 rocznik 2009.
-
Taras Olchowy
Na temat tarasu z modrzewia już coś tam było, ale obiło mi się o uszy ze robią z olszyny, ktoś z forumowiczów coś takiego posiada, albo jakieś inne doświadczenia z tym drewnem posiada. Wszystkie za i przeciw mile widziane.
-
Taras z Modrzewia
Pięć lat, to troche jest, skoro jesteś zadowolony to chyba się sam zdecyduje na ten modrzew.
-
Taras z Modrzewia
Jak możesz to pyknij fotke tego tarasu
-
Taras z Modrzewia
Zawsze chciałem mieć drewno na tarasie i planowałem zrobić to z jakiegoś egzotyka, ale ostatnio doradzano mi jednak Modrzew. ze niby dużo taniej i tez jest ładny. Ma ktoś taras z tego iglaka u siebie ? Jak to wyglada po kilku latach użytkowania ? ( wiem ze trzeba często olejować ) Interesują mnie wszystkie za i przeciw
-
Zakupy 4x4 - rozważania
> To w 2.8, ludzie czasami zapominają, że po taplaniu się w błocie warto chłodnicę oczyścić. 3.0 też nie lubi długiej jazdy z dużą prędkością, wtedy się szybko rozpada
-
Wojna napędów - czyli ni mo szper, ni mo jazdy ;)
Jak ktoś nie ma pojęcia jak się autem obsługiwać to mu żadne blokady nie pomogą. Najważniejsze są umiejętności, a te wynalazki to drugoplanowa rzecz
-
Dlaczego silnik F9Q jest wyklęty??
Jest jeszcze inny fajny wynalazek Renaul 3.0 dci montowany w dostawczakach Renault i Nissanach i jeszcze w jakiś tam osobówkach. Rozpada się nie dając wcześniej żadnych oznak nadchodzącego armagedonu. Mam taki w Patrolu, ale jeszcze działa
-
Pomóżcie proszę uszeregować wg atrakcyjności...
Dacia to dla mnie jest paskudna
-
Toyota Rav4 - wylane amortyzatory
Ravka mojej żony jest prawdopodobnie z tej samej parti produkcyjnej co Twojej siostry bo gwarancja też się skończyła w grudniu i jak robiłem ostatnio przegląd ( 57000 tys. km. ) to się okazało ze amorki też ledwo przędą, ale wycieków nie zauważyłem. Poza tym nic się jeszcze nie wydażyło, na gwarancji to tylko radio się posypało, dokładnie zmieniarka CD. Jeśli chodzi o zużycie paliwa to nie jest ono małe jak na diesla, po mieście w zimie oscyluje na granicy 10 - 11 litrów na 100km.
-
Auto w lekki teren
Nissan Patrol, tylko że z tym gazem to będzie problem
-
Fiat Ducato w wersji USA
Dlaczego w tej posranej europie nie oferuje się dostawczaków z tak fajnymi silnikami benzynowymi jak w USA ? Zazdroszczę wam tej wolności wyboru
-
Zastanawiam się nad zakupuem zabawki 4x4
> OOOOOO a co to się koledze pozmieniał światopogląd to biała już nie jest naj naj Ta " biała " nadal ma pierwszeństwo na moim podjeździe Ale Nissanem to jakoś tak fajnie się jeździ oczywiście turystycznie.
-
Rada potrzebna (zakup)
> w relacji terenwizji z przeglądu filmów wyprawowych padło w pewnym momencie stwierdzenie że > oglądając przedstawione filmy można odnieść nieodparte wrażenie że najlepszym autem wyprawowym > jest dyskoteka. Dyskoteka ma bardzo funkcjonalne wnętrze, ale materiał jaki użyto do produkcji podzespołów napędowych to przysłowiowy "gównolit" . trzeba być fanem tej marki żeby śmigać tym autem na wyprawy, ale na pewno się da. Jak to kiedyś ktoś napisał - " Wszystkie drogi prowadzą do PATROLA " - samochód IDIOTOODPORNY który ma jedną wade dla nie których nie do przełknięcia, sporo pali.
-
Zastanawiam się nad zakupuem zabawki 4x4
> Żeby kupić i jeździć to tylko patrol y60. Ale pewnie i tak kupisz dżipa Nie przejmuj się, każdy > musi dorosnąć do swojego patrola Święte słowa, i pomyśleć że kiedyś parskałem na patrole To jedyne słuszne autko terenowe w miare uniwersalne.
-
W nowych butach
Cos takiego mam w vitarze ale jak na Jeepa to bedzie w sam raz