Zawartość dodana przez yogicc
-
Śruby pływające - pytanie
Panowie "fachowcy" jeżeli mamy różną średnice otworu w feldze i średnice piasty to się stosuje pierścienie centrujące, a nie śruby pływające. śruby pływające stosujemy kiedy mamy inną średnice rozstawu otworów np Fiat 4x98 - Opel 4x100
-
Uszkodzone auto, sprawa w sądzie jak to załatwić - troche long
i tak właśnie zrobię.
-
Uszkodzone auto, sprawa w sądzie jak to załatwić - troche long
Witajcie Mam auto na parkingu podziemnym, pod blokiem w którym mieszkam, wszystkie miejsca postojowe są ponumerowane i każde jest przyporządkowane do właściciela. Nie ma opcji, żeby na danym miejscu parkował ktoś inny niż właściciel. W grudniu 2015r jeden jegomość z miejsca naprzeciw mojego, podczas cofania uszkodził moje auto. Z uwagi że była późna pora zostawiłem panu kartkę w drzwiach jego auta z prośbą o kontakt. Na drugi dzień auta nie było czyli informacja została dostarczona, ale brak reakcji. Wobec czego nie czekając zawiadomiłem policję. (wiem wiem mogłem podejść, ale o tym w dalszej części) Po zgłoszeniu dowiaduję się na komendzie, że wielmożny sprawca jest oburzony, że został wezwany i jak to on jest sprawca on nic takiego nie zrobił. Z Komendy kwity trafiły do sądy gdzie został skazany w trybie nakazowym, jednak kanalia się odwołała, czego rezultatem jest sprawa w sądzie. No i się zaczęło. W sądzie zostałem przez pana sprawcę i jego adwokata oskarżony, że usiłuje wyłudzić odszkodowanie, że jestem handlarzem, który handluje samochodami (znalazł moje ogłoszenie z listopada 2015 r gdzie sprzedawałem po 7 latach użytkowania swojego Passata), poczułem się jak śmieć. Myślałem, że to się zakończy na jednej sprawie, są dowody w postaci zdjęć uszkodzeń, wszystko się zgadza - uszkodzenia na jednej wysokości, kolor lakieru też się zgadza. Za dwa tygodnie kolejna sprawa, czego się spodziewać? Nosiłem się ze zmiana tego auta na wiosnę ale teraz jestem zblokowany bo jak sprzedam auto to co z wycena rzeczoznawcy? Czy ja mogę teraz to zrobić i naprawić w między czasie to auto?
-
Jaki rozmiar na felgę 7x17
Witam Do mojego Tourana przymierzam sie z 17" na lato fela szeroka na 7" jakie na to naciągnąć oponki? W Passacie B5 miałem 225/45 ale do jazdy to tragedia na naszych drogach. Zastanawiam się pomiędzy 205 a 215. Co wy na to?
-
Zrób to sam szafa z drzwiami przesuwnymi.
- Zrób to sam szafa z drzwiami przesuwnymi.
Witajcie wpadłem na pomysł zbudowania szafy z drzwiami przesuwnymi tylko nie mogę nigdzie znaleźć systemu do drzwi takiego jak na zdjęciu. Widział ktoś gdzieś takie cudo?- temperatura silnika
Mam paska w TDI i niestety miałem podobne objawy i zakończyło się wymianą upg- Jazda z zatrzymanym PJ?
Do momentu otrzymania prze policję z sądu informacji o zakazie prowadzenia pojazdów, osoba figuruje jako osoba, której policja zatrzymała prawo jazdy (blankiet nie uprawnienia) czyli brak podstawy do wystawienia innego kwita jak za brak dokumentu podczas kontroli.- Jazda z zatrzymanym PJ?
- klima passat B5 problem z wentylatorem
kolego przecież napisałem, że wiatrak hula- klima passat B5 problem z wentylatorem
Witajcie Wymieniłem sprężarkę klimatyzacji na używaną, wszystko chłodzi aż miło tylko, że jest problem z wentylatorem. Mianowicie nie włącza się. Bezpiecznik, przekaźnik i sam wiatrak sprawdzone wszystko hula, Gdzie szukać problemu? Z tego co ustaliłem to brak impulsu na przekaźnik od wentylatora. Przekładałem panel climatronika i nic nie pomaga. Gdzie są jakieś czujniki od limy i ten rezystor od wiatraka.- Jak sprawdzic sprężarkę klimatyzacji - nie na aucie?
Witajcie No właśnie jak sprawdzić sprężarkę klimatyzacji ale zdemontowaną? Jest jakaś możliwość w ogóle? Moja się sypnęła, a chce kupić drugą, tylko, że jest zdemontowana.- Golf 4 brzęczyk niewyłączonych świateł nie bangla
nie szukaj zamka tylko go wymontuj i sprawdź tak zwane zimne luty, u mnie pomogło. Jak wyjdzie, że zamek out, a w to małe prawdopodobieństwo to nie kupuj taniego chińskiego zamiennika, bo to badziew. Sprawdź zimne luty- Potrzebuje odczytac kod silnika po Vin
> Pomoze ktos ? mam vin pojazdu ale nie mam wiecej danych zeby sprawdzic kod silnika. > vina auta : WV ZZZ 7HZ6X 014140 tak szczegółowo to chyba tylko serwis T5 2006r Poznań- Mocowanie fotelików ISOFIX - od kiedy montują?
3 sekundy- co to jest?
> Witam > Proszę podpowiedzcie mi co to jest bo nie wiem o co pytać w sklepie? > Mam tam wyciek płynu? Czy jest pod tym uszczelka? czy kupić samą czy cały element? Pacjent to polo > 6n2 1.4 AUA na cześći wybity jest numer 032 121 Obudowa termostatu taka jak ta np Może tylko o-ring się skończył- Jak wyczyścić w środku kolektor ssący?
> Wszystko się wypaliło czy jakiś osad pozostał > I druga sprawa-chyba trochę się zagrzał przy tej metodzie-nic się nie powyginało większość się wypaliła, a resztę wystukałem gumowym młotkiem, nic się nie wygięło- Jak wyczyścić w środku kolektor ssący?
ja czyściłem tak- Temp. cieczy chlodzacej (pomiar) 1.9 TDI [ATD]
Najprościej sprawdzić temperaturę jakimś termometrem, wtedy wiadomo będzie czy czujnik dobrze pokazuje. Jak pokazuje dobrze, znaczy że termostat out.- Golf 2 - czujnik temperatury
a dobrze dobrali czujnik?- SEAT TOLEDO II - ZAMEK DRZWI I USZCZELNIACZ
na zamkach to bym sprawdził zimne luty vag widocznie tak ma. co do uszczelnienia u mnie w pasku też miałem ten sam problem że ciekło do środka, załatwiłem to za pomocą uszczelki do okna- SEAT TOLEDO II - ZAMEK DRZWI I USZCZELNIACZ
> Witam wszystkich. Czy ktoś może polecić jakaś markę zamków do drzwi przednich prawych. Nie > chciałbym ich wymieniać za pół roku. Czy ktoś może mi jeszcze polecić jakiś sprawdzony > uszczelniacz. Niestety czeka mnie uszczelnianie drzwi i wyciąganie maty ze środka. Pozdrawiam, > Łukasz napisz co z zamkami bo może nie trzeba zaraz wymieniać i co chcesz w drzwiach uszczelniać?- jazda bez pasow - zaswiadczenie
> Tylko lekarz "uprawniony do badań kierowców" > Ja w moim orzeczeniu mam: "przeciwwskazanie do prowadzenia w pasach i przewożenia jako pasażer w > pasach". Zaświadczenie wypisane przez zwykłego lekarza czy tez przez lekarza "uprawnionego do badań kierowców" jest nieważne. Prawidłowe zaświadczenie winne być wystawiano przez komisję lekarską uprawniona do wydania wskazanego zaświadczenia. Każdy douczony gliniarz wychwyci lewe zaświadczenia.- Polećcie garnki do indukcji
> Mam mieć kuchenkę indukcyjną. O taką. > Polećcie mi, proszę ja Was, jakieś sensowne nie za drogie garnki. > A może te z Ikei są OK? od 2012 roku używamy garnki z ikea cały zestaw 365+ czy jakoś tak się nazywają. Patelnia w zestawie z teflonem śmiga cały czas i ma się dobrze. Polecam- VW Tool i inne
> Nie no ... do prywatnej zabawy trochę drogo. > Kupiłem to urządzenie VAG Komputer > Piszą, że robi to o co mi chodzi > Zobaczymy ... podłączę w przyszłym tygodniu i się okaże To daj cynę czy się opłacało to zakupić - Zrób to sam szafa z drzwiami przesuwnymi.
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.