Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

yogicc

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez yogicc

  1. yogicc odpowiedział gala na temat - Zrób to sam
    Może głupie, ale wystaw na olx i poczekaj może się ktoś chętny znajdzie. Też mam szklarnie i będę ją rozbierał i wystawiał bo w punkcie selektywnego zbierania zbierania odpadów za szkło chcą 450zł/tona, słoiki i butelki biorą za darmo.
  2. > witam, > zakupiłem wczoraj "nowe" auto vv b5 z 2000r przed liftem i potrzebuję poprawić parę szczegółów: Gratuluje! > - radio, jak zamontować, potrzeba jakąś ramkę? mam dziurę po radiu i nie wiem co dalej? coś trzeba > demontować? jakąś półkieszeń montować? Jeżeli jest tylko wymontowane radio to nic nie musisz dodatkowego montować nowe radio powinno mieć swoja kieszeń, która będzie pasować. Ewentualnie wtyczki maga być inne. > - podłokietnik - urwane są zaczepy od tego na czym się opiera ręka , czy da się takie coś dokupić, > czy szukać na allegro zamienników podłokietnika i całość zamienić? Dokupić raczej nie. Kupić używkę ewentualnie napraw typu zrób to sam. > - rozrząd do wymiany - gdzie szukać kodu silnika żeby dobre graty zamówić? co kupić do 1.9 90km > żeby było dobrze? macie może jakiś polecany sklep? tu do wyboru jest multum możliwości zaczynając od portali aukcyjnych - nie kupować tych najtańszych bo się to zemści w dalszej eksploatacji. > - zawieszenie przód - do wymiany wahacz, nie znam się to będzie opisowo, na górze, wychodzi > prostopadle do koła z komory silnika, gdzieś można podpatrzyć co to jest i jaki ma numer żeby > dobrze zamówić? jakiś schemat? jakiej firmy kupić żeby było dobrze i za 2 miesiące nie > zaczynać od nowa? słuchaj na każde koło masz cztery wahacze dwa górne (przedni i tylny) i dwa dolne (przedni i tylny) i według tego schematu szukać > ktoś pomoże? bo ja nowy www.forum.vw-passat.pl polecam > pozd również
  3. yogicc odpowiedział kozi39 na temat - Volkswagen
    > Przegladam sobie ogloszenia z passkami i co zauwazylem: > Czy wychodzily wersje z xenonem ale tym fabrycznym chodzi mi o te lampy 3oczkowe bez spryskiwaczy w > zderzaku? Nie wychodziły takie wersje. > Druga opcja sa spryski ale reflektor soczewkowy bez hida kierunek umieszczony na skrajni lampy. Można było zamówić spryski do zwykłych reflektorów jako opcja. > Inna ciekawostka konsola srodkowa wewnatrz przyciski awaryjnych oraz podgrzania szyby, nie w kazdej > ogladnej sztuce sa umiejscowione tak samo tj. lewa strona grzanie szyby prawa awaryjne. > Sadzilem ze zamiana wynika z przerobki anglika ale tam strony przyciskow sa jak w eu. Tu masz racje bo możliwe, że jest to auto po przeróbce z anglika.
  4. Robiłem wg tego i pacjent przeżył Kupiłem na allllleee komplet blokad, ale te tanie to badziewie. Odpowiednie wiertło wystarczy.
  5. witajcie chcę zakupić do swojego auta hak i zastanawiam się nad dwiema opcjami pierwsza przykładowa opcja druga przykładowa opcja używać go będę kilka razy w roku, nowych nie oryginalnych zestawów jest masa i to w cenach do 200zł używane oryginalne w cenach od 350zł w górę co wybrać?
  6. > Rura do intercoolera jest chyba w prawym nadkolu przy lewym nadkolu raczej skrzynia. > Podepnij sie pod kompa ale jeżeli świst pojawił się wraz z błedem zlokalizowanie nieszczelności i > tak Cie nie ominie. intercooler jest z lewej strony (str. kierowcy) więc o jakiej skrzyni myślisz?
  7. yogicc odpowiedział yogicc na temat - Motokącik
    > w wlalem zwykle G12 do mojego AJMa. > ps. jak ci sie AJM spisuje ?? Nie masz problemu z dlugim rozruchem ?? nie mogę złego słowa powiedzieć zrobiłem nim już blisko 100 tyś. km (na liczniku niby już ponad 300 tyś wykręcone) i jedyna poważna usterka to UPG
  8. yogicc odpowiedział yogicc na temat - Motokącik
    > nie - to nastepca tego co miales w oryginale Czyli coś takiego będzie ok? chodzi mi oto, że potrzebuje zalać koncentratem bo całej wody nie zleje.
  9. yogicc odpowiedział yogicc na temat - Motokącik
    > G12++ nie rozpuści mojego dziadka?
  10. witajcie ostatnio wymieniałem UPG w 1.9TDI-PD (AJM) i żeby przeczyścić układ chłodzenia zalałem wodą destylowaną raz i drugi i teraz przydało by się zalać jakimś płynem problem w tym, że z układu wszystkiego spuścić nie idzie. Pomyślałem więc o koncentracie. Polecacie coś konkretnego?
  11. yogicc odpowiedział zenek32 na temat - Volkswagen
    Polecam Mastersport rozsądna cena a wytrzymują 40000km sprawdzone na własnej skórze.
  12. Poczytaj o plastikowych o tutaj i zobacz np taki
  13. > Skąd masz takie informacje? z kilkunastoletniego doświadczenia
  14. > Stoi sobie zaparkowane w miejscu zatrzymania lub niedaleko (żeby było bezpieczniej). Po badaniu > krwi i wyniku 0.0 odwożą z powrotem (nie wiem czy muszą czy nie, mnie zawsze podwożą do auta). większej bzdury nie słyszałem! człowieku skąd ty bierzesz takie brednie? zabierają cię na badanie krwi i po otrzymaniu wyniku odwożą z powrotem? sory ale powinieneś dostać bana za takie herezje! Próbka krwi jest pobierana przez lekarza, plombowana i wysyłana LK KWP i po otrzymaniu wyników podejmowane są kolejne decyzje, a nadmienię, że w takim przypadku zatrzymane jest prawo jazdy! edyta badanie w LK KWP trwa od kilku dni do kilku tygodni, w zależności jak są robotą obłożeni edyta 2 LK KWP Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Wojewódzkiej Policji
  15. > Jakieś szczegóły? kawa mielona ofc. ja u siebie mam obok tylnej kanapy uchwyt na napoje, wiec wciskam tam kubek z mielono kawą i cacy
  16. pozbywałem się dwukrotnie przykrych zapachów jakie zostają po psich wymiocinach oraz po rozlanej ropie. Użyłem kilku środków i jedyny który pomógł to mielona kawa. Więc polecam kawę.
  17. a z innej beczki, co z aku bo mam ten sam model i zaczęły się problemy zaraz jak minął tydzień po gwarancji
  18. yogicc odpowiedział wojteq na temat - Motokącik
    > nieprawda .... 2 lata temu skończyło mi się miejsce w DR na pieczątki, jeżdżę z kartkami i > problemów nie ma w razie kontroli . nie douczonego policjanta trafiłeś
  19. yogicc odpowiedział wojteq na temat - Motokącik
    > Jak masz zaświadczenie, to je wciśnij w okładkę DR i sobie z nim jeździj przez rok. Za rok > diagnosta normalnie wbije przegląd w DR. przegląd na kartce jest ważny 30 dni
  20. Przyszło pisemko o szkoleniu. Brak stawiennictwa. Kolejne pisemko o skreśleniu z listy instruktorów i prośba o zwrot legitymacji. Tak to wyglądało u mnie.
  21. Od kilku lat używam wycieraczki firmy Alca i złego słowa nie powiem
  22. a tak z innej paki podrzućcie jakąś aukcje z której warto kupić to ustrojstwo
  23. yogicc odpowiedział Ralf19 na temat - Motokącik
    Mam passata z tym samym silnikiem i miałem identyczne problemy. Do tego wpadał tryb awaryjny. Problem tkwił w o ringu tego czujnika który sparciał i popuszczał płyn, wymiana o ringu nie pomogła do momentu wydmuchania płynu z wtyczki czujnika. Po osuszeniu problem znikł.
  24. > dzwoniłem do niego, mówił że dzwonili do niego i zaprosili go do siebie na składanie zeznań z autopsji wiem, że poszkodowany pomimo spisania oświadczenia i odwołania policji, zgłosił Cie jednak na policje, prawdopodobnie chodzi o to że ubezpieczyciel wypłacił za mało i pan się wku...zdenerwował i chce Ci zrobić koło du... tyłka.
  25. yogicc odpowiedział lisik na temat - Motokącik
    > A pamietam akcje w TV, jak jakis dziadek wymyslil, ze bedzie dolewal wody do komory spalania - > zrobil instalacje i podobno nawet dzialala, obnizajac spalanie paliwa. Pamietam, ze jakis > urzad kazal mu to zdemontowac bo nie placi akcyzy. Chetnie bym to ogladnal jeszcze raz czy on tego nie zamontował w Mercedesie? coś mi świta ale nie mogę znaleźć

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.