Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Rober

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Rober

  1. Rober odpowiedział Rober na temat - Volkswagen
    już zapytanie wysłane,czekam na owoc
  2. Witam ja po sąsiedzku kolega zainteresowany jest kupnem A3 ma VIN autka i potrzebuje dowiedzieć się coś o wizytach w ASO bo ponoć auto do końca serwisowane... jak coś mogę podesłać VIN na priv czy jak tam kto woli
  3. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    > Szybciej zatrzymam się przy plus 15 stopniach na letnich, niż koledzy oostrożni na zimówkach. Oooo popieram tak na marginesie to w moim regionie którym się poruszam snieg był około 1,5tyg i to taka ilość,że na letnich oponach bez problemu można było pociskać-a ja kupiłem nową zimę na ten sezon
  4. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    Koledzy ,,Jedrocha i Radod nie przesadzajcie!! nie przesadzajcie!! bo opony to nie 100% bezpieczeństwa...
  5. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    właśnie kiedyś to były oponki pamiętam jak ojciec fiacorem zdzierał je do wystających drutów,mamy jeszcze na przyczepce do auta założone własnie takie stomilki,żeby nie skłamać to rok chyba 86-87 i zdrowe nie spękane na rantach.
  6. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    > Nie mów hop, dopóki nie przeskoczysz spoko spoko -mróz nie powiem bo dziś było -2 ale śniegu to już najstarsi górale nie przepowiadają,nawet jak spadnie to znikoma ilość i się nie utrzyma. Czy w latach 70-80 gdzie były zimy posiadał ktoś opony zimowe-ha nawet nikt nie myślał o tym a komunikacja'' Polska komunikacja'' kulała się do przodu.Poczciwe FSO, POLSKI FIAT, JELCZ,STAR i tym podobne auta odpalały przy mrozach a dziś -20 przez dobry tydzien i co widzimy za oknami maski w górę,kable,linki
  7. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    > W marcu jak w garncu. > Kwiecień plecień co przeplata; trochę zimy, trochę lata. sie nie sprawdza
  8. > Też mam taki, używam dość często i nadal działa. Pompuje dojazdówkę do ponad 4.2 bara bez problemu. > Mogłaby tylko trochę mniej hałasować. No i ja sobie sprawiłem taki kompresor Conti Renault zobaczymy jak się będzie sprawował jutro powinien dotrzeć
  9. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    > Lata nawet astronomicznego jeszcze nie ma dzisiaj 14* nawet climatronic wł.AC z automatu na chwilę bo wnętrze się nagrzało
  10. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    jak widać nie tylko mi odwaliło
  11. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    a zima była?chyba astronomiczna
  12. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    > Znajomi mieli przyjśc, ale im sie pies rozchorował, więc pije piwo i podjadam z pańskiego stołu tak trzymać ja sobie sam z biesiaduje ona wpatrzona w kolejne programy rozrywkowe a ja w butelkę
  13. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    > Mortal Kombat a może to Megane Kombi
  14. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    > bo ma MK by wyleciał na wakacyje a co znaczy MK?
  15. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    > Ja tam na tych kościelnych przepowiedniach się nie rozeznaję hehe ale wypić można ha nawet trzeba po tygodniu nocek,raczę się przy butelce i śledziku
  16. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    > dzisiaj wszedzie cicho przecie ostatki fakt ludziska na tańcach
  17. Rober odpowiedział Rober na temat - Francowate
    tak pytam bo coś cicho tu
  18. Rober odpowiedział Lysy1980 na temat - Francowate
    jest na tutejszej kącikowej giełdzie widziałem za 20złociszy chce oddać,z podświetleniem może i jest róźnie bo u mnie jest na biało samomradyjko reszta pomarańcz ale nie jest źle upss to jest na kasety sorki
  19. bo ja się wychyliłem i sobie zmieniłem
  20. > spadek średniego spalania o dwie dziesiąte litra... > Pucować się, kto też się zapomniał! sprawdzam zawsze raz w miesiącu jak w jednym aucie tak i w drugim. Kiedyś na trasie około 800km miałem 1L różnicy w spalaniu mając raz po 1.8atm-później dobite do 2,4atm opona 205 16''.warto pilnować.
  21. sobie pukają tak do kilometra jak auto trochę postoi,później się rozruszają i cisza-to oznaki ich końca?czy temp.otoczenia?wydaje mi się iż latem tego nie było.
  22. > gościu miał wysłać opony tydzień temu w poniedziałek i jakoś mu się ta czynność nie udała przez > cały tydzień > za po ile to i ile to to ma calów ? a miałeś po opony zgłośić się do mnie!
  23. Rober odpowiedział Bartolomeo na temat - Francowate
    > ...MV 931? taki kod mam na tabliczce dla mnie to jasny zielony, ale zdania są podzielone... a > muszę podać na wniosku do rejestracji... napisz tak jak wg.Ciebie jest to kolor nikt tego nie sprawdza.
  24. Rober odpowiedział Lysy1980 na temat - Francowate
    Njlepszego 100lat sąsiedzie z jednego powiatu
  25. > masz termometr ? > jak nie, to wystaw łepetynę za okno > zobaczę ile manewrów, typu wymontowanie błotnika/szyby/maski/pasa przedniego potrzeba do wymiany > filtra, może pójdzie za jednym zamachem jeśli masz osłonę aku to tylko ją musisz odkręcić,później krótki śrubokręt+ i 2 wkręty pokrywa schodzi i polecam odkurzacz by wyssać co nieco z dołu

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.