-
Czym smarować poliuretany ?
Po montażu przez pierwsze dwa lata było oki , bez uwag , później smarowanie , pomagało na kilka mc. , także albo smar na jakiś czas , albo nowe i pewnie dwa lata spokoju . Lub guma , jak nie ma w ori lub zamiennikach,- dorobić np , tu chyba robią https://www.lorensfamily.pl/regen.php .Poli tak ma jednym skrzypi innym nie , W tulei wahacza mam założone i tam się sprawdza a ze stabilizatora musiałem wywalić ( przejazd przez progi zwalniające dobrze był słyszalny )
-
Czym smarować poliuretany ?
Smarowanie pomoże na krótki okres , to będzie skrzypiało sprawdzone u mnie na stabilizatorze , różne smarowidła , w końcu zostało to wywalone i założona guma i jest cicho
- Afgany
-
Używana butla LPG? Można montować czy nie?
no właśnie około 250-350zl , a Ty Panie Pawle takiż święty i prawy ? :), jak jest ważna homologacja to jest ważna do danego okresu ważności ,
-
Zarobki...
teraz minus 1k i latasz dalej , dotyczy zagramanicy , taka dostalismy oferte od dziad transa
-
Sprężyny D&D czy MM czy?
http://e-autoparts.pl/sprezyna-zawieszenia-fiat-p-1986129.html tutaj posiadają
-
jak to teraz jest z wyrobieniem kat .C
jako kierowca nie ma problemu z pracą tak to ujmę .
-
jak to teraz jest z wyrobieniem kat .C
zależy od tego jak płacą za zlecenia , i czy Tobie to pasuje
-
Filtr paliwa Fiat Stilo 2.4 20v benzyna ?
jest nie wymienialny z tego co mi wiadomo , jeżeli jest to razem pompą paliwa w zbiorniku
-
klocki hamulcowe
dwa razy do roku łał , to ja raz na 12 lat , oryginał wytrzymał /80k
- Co kupić za 60kPLN
-
Obsługa techniczna ciężarówki.
Jak żywność sucha to i plandeką idzie , i wiele razy takowe produkty były przewożone
-
Ile złamał przepisów
oj tam nic takiego nie było
-
Daewoo Lublin - warto kupić?
> Lublin miał sens jakieś 10-15 lat temu, paradoksalnie im młodszy egzemplarz tym gorszy (szybciej > gnije) jakość bardzo spadła jak za produkcję po FSC wzięły się pomniejsze firmy totalnie nie masz pojęcia o czym piszesz , tak się składa że mam lublinka z 2006r skrzyniowy blacha jak dzwon , lakier oryginał , silnik iveco 2,8 , klima , wszystko fabryka aktualnie 190k przebieg zero usterek poza eksploatacja
-
Daewoo Lublin - warto kupić?
z silnikiem 2,8 iveco może być , mam takowego , i daje rade .