Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kris37

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Po montażu przez pierwsze dwa lata było oki , bez uwag , później smarowanie , pomagało na kilka mc. , także albo smar na jakiś czas , albo nowe i pewnie dwa lata spokoju . Lub guma , jak nie ma w ori lub zamiennikach,- dorobić np , tu chyba robią https://www.lorensfamily.pl/regen.php .Poli tak ma jednym skrzypi innym nie , W tulei wahacza mam założone i tam się sprawdza a ze stabilizatora musiałem wywalić ( przejazd przez progi zwalniające dobrze był słyszalny )
  2. Smarowanie pomoże na krótki okres , to będzie skrzypiało sprawdzone u mnie na stabilizatorze , różne smarowidła , w końcu zostało to wywalone i założona guma i jest cicho
  3. kris37 odpowiedział koNik na temat - Kącik 4x4
    tak jak napisał miał afgany w suzuki :....
  4. no właśnie około 250-350zl , a Ty Panie Pawle takiż święty i prawy ? :), jak jest ważna homologacja to jest ważna do danego okresu ważności ,
  5. kris37 odpowiedział Pyrekcb na temat - Waga ciężka
    teraz minus 1k i latasz dalej , dotyczy zagramanicy , taka dostalismy oferte od dziad transa
  6. kris37 odpowiedział bas na temat - Stilo
    http://e-autoparts.pl/sprezyna-zawieszenia-fiat-p-1986129.html tutaj posiadają
  7. jako kierowca nie ma problemu z pracą tak to ujmę .
  8. zależy od tego jak płacą za zlecenia , i czy Tobie to pasuje
  9. jest nie wymienialny z tego co mi wiadomo , jeżeli jest to razem pompą paliwa w zbiorniku
  10. kris37 odpowiedział Morgan na temat - Stilo
    dwa razy do roku łał , to ja raz na 12 lat , oryginał wytrzymał /80k
  11. kris37 odpowiedział niedal na temat - Waga ciężka
    tylko Lublin
  12. Jak żywność sucha to i plandeką idzie , i wiele razy takowe produkty były przewożone
  13. oj tam nic takiego nie było
  14. > Lublin miał sens jakieś 10-15 lat temu, paradoksalnie im młodszy egzemplarz tym gorszy (szybciej > gnije) jakość bardzo spadła jak za produkcję po FSC wzięły się pomniejsze firmy totalnie nie masz pojęcia o czym piszesz , tak się składa że mam lublinka z 2006r skrzyniowy blacha jak dzwon , lakier oryginał , silnik iveco 2,8 , klima , wszystko fabryka aktualnie 190k przebieg zero usterek poza eksploatacja
  15. z silnikiem 2,8 iveco może być , mam takowego , i daje rade .

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.