Zawartość dodana przez mareksc106
-
Aluminiowy kolektor z 1.2 mpi
to nie ma źle, ale troche mało
-
Aluminiowy kolektor z 1.2 mpi
a no mianowicie czy ma ktoś pod ręką takowy kolektro z mpi 75?? potrzebował bym wiedzieć srednice tego otworu na który się zakłada przepustnice
-
głowica a porting
to wiem pytam bo kolega napisał: ...Czyli we wtrysku mieszanka nie dotyka kolektora...
-
głowica a porting
chyba że masz wtrysk jednopunktowy
- VT Punto II
-
VT Punto II
jakieś fiatowskie , no właśnie nie che bialego bo za często będę musiał je myć , będzie szeroka stal 15" tylko kolor musze jakiś wybrać
-
VT Punto II
witam ponownie jeśli ktoś by miał chęci przemalować felgi na inny kolor, gdyż poszukuje kontrastu do tego niebieskiego kropasa dziękuje
-
Głowica 1.1 a 1.2
ja bym proponował, jeśli już masz wałek, najlepiej kupić głowice z 75KM ale jak dorwiesz z 60KM też dobrze, przydało by się porting kanałów zrobić, i do tego nie seryjną upg, czyli stalowaą 0,5mm z GP 1.4 8v całość zestroić i będzie malyna
-
Głowica 1.1 a 1.2
a to chesz sam wałek tylko zmienić, czy coś jeszcze ? - zmieniając sam wałek to jak pisałem nie wime ile KM przyjdzie i jak ze spalanie będzie , na pewno przy dobrym programie będzie , tylko czy to jest warte $$ ?
-
Głowica 1.1 a 1.2
przy seryjnej upg nie
-
Głowica 1.1 a 1.2
mechanicznie tak, ale nie wiem jak będzie z adaptacją seryjnego kompa, ile KM przyjdzie
-
Kierowajka ile cm ?
w rajdach jest 35mm jak się nie mylę a na drodze to co Pan władza uważa
-
Kierowajka ile cm ?
seryjna ma ponad 40 chyba, ja kwróce do domu to mogę ci mieżyć serie, ja mam coś koło 34cm bez wspomagania daje rade, mniejsza mi się wydaje za mała do jazdy na codzień w miejscy przy 175 wyrobisz sobie mięśnie tylko
-
Znawców od gaźników poproszę ;)
na gaźnikach się nie znam pewnie dużo roboty + z wystrojeniem tego, ja sam zanim założyłem T do 1.1, pomyślałem pobawię się i sam zbudowałem 2P z kolektora mpi (plastikowego) oddzieliłem i 1P jest pod dwa cylindry, dwa krokowce podciśnienie brane tak samo z każdego P, plus ostry wałek do tego, moje wrażenia z zabawy bardzo pozytywne śmigało to o wiele lepiej niż zwykłe 1.1 paliło 2X więcej niż 1P i darło się 2X głośniej, tylko że nie wystroiłem tego, gdyż T wpadło szybko, i 2P leży w garażu , więc jeśli masz możliwości to się baw
-
Problem z głośnikiem Helix B 5B
i jak ?? zrobione , też się zastanawiam nad tym głosnikiem bo fabryczny wyzionął ducha
-
dół 1.4 16V + góra z 1.2 8V czy to zadziała?
przy takim napewno trza będzie modyfikować tylko że więcej niż 1.2 bara bym nie lądował bo i tak będzie stukać
-
Jaka skrzynia do CC Turbo
ja mam skrzynie sportinga, auta używam do jazdy na co dzień i na weekendy jak dla mnie skrzynia wystarczająca, inio mam paręnaście koni mniej niż Wy chociaż na autostradzie przydała by się dłuższa piątka, i tylko na autostradzie bo tak po lokalnych drogach w zupełności wystarczy
-
dół 1.4 16V + góra z 1.2 8V czy to zadziała?
a to nie wystarczy tak samo jak w przypadku komory tylko że na samym denku tłoka tak zrobić??
-
Dwie uszczelki bez przekładki
bo to prawie 1/3 seryjnej uszczelki jest , bo nie ma co odprężać trza iść w drugą stronę i doprężyć , a miałem taką myśl i założyć bez uszczelki
-
Dwie uszczelki bez przekładki
a widzisz tego nie wiedziałem, ja tam jeżdżę prawie bez uszczelki
-
Dwie uszczelki bez przekładki
ja znam parę sejów które miały przekładkę 2mm i dwie seryjne uszczelki.
-
Dwie uszczelki bez przekładki
odprężyć można różnie stosując 1 uszczelki 2 uszczelki, przekładkę 1mm 1,5mm 2mm to wszystko zależy jaki stopień sprężania chcesz uzyskać
-
VT Punto II
miał powertech-y 15", u wujka gogle szukałem na kropku właśnie w 15" i nie dało rady znaleźć na 16" owszem ale 15
-
VT Punto II
Witam wrzucił by ktoś Borbrty A, proszę ładnie tylko jak by mogło to wyglądać na 15" i z większą glebą na foto 17"
-
Daj mu na zimnym
a najszybciej się grzeje w korku, mi chodziło o to żeby mu pomóc w nagrzewaniu i go co jakiś czas traszkę wyżej pokręcić