Zawartość dodana przez Michaswawa
-
Zbiornik do Sc
> Zalezy jak trafisz ja juz zmieniłem dwa rzemiosłai powiem tak te czarne to lipa straszna farba > odchodzi platami ale u mnie przynajmniej pasował na śruby Miałem tez ten szary i byłkłopot > ze spasowaniem na otwory poza tym byłjakis wiekszy bo 42 l paliwa mi wlazło teraz kupiłem > uzywke wyczysciłem pomalowałem corina i zwykłajakasolejną farba i mam juz 2 lata tamte u mnie wytrzymuje już 4 lata i nic się nie dzieje > wytrzymywały też ok 2 lata i normalnie mi przedzewiały
-
ciężko wchdzące biegi w sc1.1
> witam > co może być przyczyną 3,4,5 ledwo wchodzą a teraz w upał to jest tragedia. > co może być sprzęgło ,linki,lewarek? Kiedy linki byly wymieniane? a biegi 1i2 lekko wchodza?
-
TURBO zrób Se sam
> szczerze albo sie idze grubo alo budzetowo Pewnie przy wtryskach nie wielka roznica a jaki efekt
-
TURBO zrób Se sam
> Witam > Pany, potrzebne małe info, jakie wtryski pakujemy do T-JET-ów ? > Konfiguracja troszkę bardziej mocarna niż seria troche czyli seria
-
Hamulce 257 czy 284?
> Fiat 500 abarth ma też inną zwrotnicę niż zwykły 1.2 8v/1.4 16v? nie wiem jakie chamulce sa w 500 abarth ale jarzma i zaciski pasuja na zwrotnice cento
-
Kabelkologia
> dokladnie to wyglada tak jak Ahi pokazal aha czyli lutujemy
-
Kabelkologia
> 1. jest to + po zaplonie aby ruszyc rozrusznik > 2. Jezeli jest tam tak jak w rozruszniku 1kw bo przy grubej srubie + z akumulatora jest taka > dodatkowa blaszka do ktorego podlacza sie ten + z punktu 1. Mozesz zapodac jakas fote?
-
wymiana łap
> w szesnastce też? Spokojnie wymienisz
-
do Kolegów t-jet'owców
> do seri silnika faktycznie polecaja 5w40 znalazłem jakąs strone abartha gdzie piszą ze do odmian > abarth najlepiej lać 10w60.... > ja ostatni sezon mialem zalanego liqui moly wczesiej castrola .. i jeszcze silnik jezdzi > od strony castrola tak to wyglada... KLIK ja w swoim mam valvoline 10w60 i działa jeszcze
-
wracająca się wskazówka
> a dokładniej? > bo licznikowo raczej nie... GPS 190 Licznikowo cos kolo 200 z tego co pamietam po hybrydzie
-
wracająca się wskazówka
> Wiem, ze kiedyś Sebec pisał, ale nie mogę teraz tego wątku znaleźć. > Przy jakiej prędkości wskazówka prędkościomierza w liczniku MPi z powrotem cofa się do 0?? Bodajże 190
-
Kogo rodzynek
centus-ML-287247731-ML- o towarzyskim kolega zapomnial ?
-
Czerwony Check Engine
Panowie i panie problem tego typu, silnik pracował bardzo ładnie i równo aż nagle w trakcie normalnej jazdy zapalił się czerwony check i silnik zaczął bardzo nie równo pracować . Silnik 1.2 16V punto 2 Co może być przyczyna?? Ja obstawiam wtrysk czy dobrze obstawiam ??
-
Ecumaster Det-3 a sejek 1.4 hybryda
> Tak mi powiedział jakiś czas temu nie przyłożył bo nawet nie było rozmowy o strojeniu , miała być total seria
-
[1.2 75KM] wyciek pomiedzy silnikiem a skrzynia
Dobrze obstawiasz to bedzie uszczelniacz
-
Łapy, umiejscownie silnika 1.4 / T-Jet
To prawda ciezko dostrzec co jest nie tak ale obudowa rozrzadu standardowo jest blisko okulara
-
kopci...cos sie poddalo
> Niestety i odma nie jest zaprojektowana pod turbo... i jest lekkie nadciśnienie w skrzyni korbowej. > Można by było odme puścić przez catch tanka i zawór zwrotny do kolektora ssącego i przed turbo > by silnik ssał Ja mam właśnie tak zrobione i też dymi ale po wiekszym pałowaniu.
-
Spoty Youngtimer Warsaw
> Dzisiaj spot jest przeniesiony na powiśle A dzisiaj gdzie się spotykacie ??
-
1.4 16v w cc
> A czy ktoś ma manuala jak zmodyfikować wiązke z 1.1 spi żeby odpalić całość na kompie z p2 16v? do huby napisz to powinien pomóc
-
Semi slick 185/60/14
> na hamownie lac bo umieram z ciekawosci ile to ma ogarne wszystko i napewno pojade
-
Semi slick 185/60/14
> byle skrzynia ogarneła moc dłużej niż jeden sezon Z tym może być ciężko
-
Semi slick 185/60/14
> jak tam z trakcją ? koło bara na starty 1/4 .... Na tych oponkach da rade ogarnać powoli ogarniam ruszanie
-
Semi slick 185/60/14
Mieści się bez problemu i o nic nie obciera tylko nie wiem w jakie ciśnienie w oponie sie celować. Felgi mam od punto 2 alu i dystans 20mm i wszysko gra jak powinno.
-
Semi slick 185/60/14
Panowie jakie najlepsze kola beda do takich opon 185/60/14 slick Felgi 14" 6j czy 14" 7j Alu czy Stal ile powietrza ??
-
Allegro - ciekawe aukcje
Panowie wiecie coś o tym egzemplarzu ?? http://allegro.pl/wartburg-delux-1978r-licytacja-i3119969908.html interesuje mnie on bardzo