Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Michaswawa

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Michaswawa

  1. Michaswawa odpowiedział Czaka na temat - Centomania
    > Zalezy jak trafisz ja juz zmieniłem dwa rzemiosłai powiem tak te czarne to lipa straszna farba > odchodzi platami ale u mnie przynajmniej pasował na śruby Miałem tez ten szary i byłkłopot > ze spasowaniem na otwory poza tym byłjakis wiekszy bo 42 l paliwa mi wlazło teraz kupiłem > uzywke wyczysciłem pomalowałem corina i zwykłajakasolejną farba i mam juz 2 lata tamte u mnie wytrzymuje już 4 lata i nic się nie dzieje > wytrzymywały też ok 2 lata i normalnie mi przedzewiały
  2. > witam > co może być przyczyną 3,4,5 ledwo wchodzą a teraz w upał to jest tragedia. > co może być sprzęgło ,linki,lewarek? Kiedy linki byly wymieniane? a biegi 1i2 lekko wchodza?
  3. Michaswawa odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > szczerze albo sie idze grubo alo budzetowo Pewnie przy wtryskach nie wielka roznica a jaki efekt
  4. Michaswawa odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Witam > Pany, potrzebne małe info, jakie wtryski pakujemy do T-JET-ów ? > Konfiguracja troszkę bardziej mocarna niż seria troche czyli seria
  5. Michaswawa odpowiedział kadu na temat - Centomania
    > Fiat 500 abarth ma też inną zwrotnicę niż zwykły 1.2 8v/1.4 16v? nie wiem jakie chamulce sa w 500 abarth ale jarzma i zaciski pasuja na zwrotnice cento
  6. Michaswawa odpowiedział Czaka na temat - Centomania
    > dokladnie to wyglada tak jak Ahi pokazal aha czyli lutujemy
  7. Michaswawa odpowiedział Czaka na temat - Centomania
    > 1. jest to + po zaplonie aby ruszyc rozrusznik > 2. Jezeli jest tam tak jak w rozruszniku 1kw bo przy grubej srubie + z akumulatora jest taka > dodatkowa blaszka do ktorego podlacza sie ten + z punktu 1. Mozesz zapodac jakas fote?
  8. Michaswawa odpowiedział Kooboosh na temat - Centomania
    > w szesnastce też? Spokojnie wymienisz
  9. > do seri silnika faktycznie polecaja 5w40 znalazłem jakąs strone abartha gdzie piszą ze do odmian > abarth najlepiej lać 10w60.... > ja ostatni sezon mialem zalanego liqui moly wczesiej castrola .. i jeszcze silnik jezdzi > od strony castrola tak to wyglada... KLIK ja w swoim mam valvoline 10w60 i działa jeszcze
  10. > a dokładniej? > bo licznikowo raczej nie... GPS 190 Licznikowo cos kolo 200 z tego co pamietam po hybrydzie
  11. > Wiem, ze kiedyś Sebec pisał, ale nie mogę teraz tego wątku znaleźć. > Przy jakiej prędkości wskazówka prędkościomierza w liczniku MPi z powrotem cofa się do 0?? Bodajże 190
  12. centus-ML-287247731-ML- o towarzyskim kolega zapomnial ?
  13. Panowie i panie problem tego typu, silnik pracował bardzo ładnie i równo aż nagle w trakcie normalnej jazdy zapalił się czerwony check i silnik zaczął bardzo nie równo pracować . Silnik 1.2 16V punto 2 Co może być przyczyna?? Ja obstawiam wtrysk czy dobrze obstawiam ??
  14. > Tak mi powiedział jakiś czas temu nie przyłożył bo nawet nie było rozmowy o strojeniu , miała być total seria
  15. Dobrze obstawiasz to bedzie uszczelniacz
  16. To prawda ciezko dostrzec co jest nie tak ale obudowa rozrzadu standardowo jest blisko okulara
  17. > Niestety i odma nie jest zaprojektowana pod turbo... i jest lekkie nadciśnienie w skrzyni korbowej. > Można by było odme puścić przez catch tanka i zawór zwrotny do kolektora ssącego i przed turbo > by silnik ssał Ja mam właśnie tak zrobione i też dymi ale po wiekszym pałowaniu.
  18. > Dzisiaj spot jest przeniesiony na powiśle A dzisiaj gdzie się spotykacie ??
  19. Michaswawa odpowiedział Hadziej na temat - Centomania
    > A czy ktoś ma manuala jak zmodyfikować wiązke z 1.1 spi żeby odpalić całość na kompie z p2 16v? do huby napisz to powinien pomóc
  20. > na hamownie lac bo umieram z ciekawosci ile to ma ogarne wszystko i napewno pojade
  21. > byle skrzynia ogarneła moc dłużej niż jeden sezon Z tym może być ciężko
  22. > jak tam z trakcją ? koło bara na starty 1/4 .... Na tych oponkach da rade ogarnać powoli ogarniam ruszanie
  23. Mieści się bez problemu i o nic nie obciera tylko nie wiem w jakie ciśnienie w oponie sie celować. Felgi mam od punto 2 alu i dystans 20mm i wszysko gra jak powinno.
  24. Panowie jakie najlepsze kola beda do takich opon 185/60/14 slick Felgi 14" 6j czy 14" 7j Alu czy Stal ile powietrza ??
  25. Panowie wiecie coś o tym egzemplarzu ?? http://allegro.pl/wartburg-delux-1978r-licytacja-i3119969908.html interesuje mnie on bardzo

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.