Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kowal21

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kowal21

  1. Siemka, Mam pytanie: czy felgi z rekina (e21): podejdą do ??? Wiem, że to może wydawać się trochę głupie przekładać z fabrycznych (14") kół na mniejsze - ale krótko i na temat: PODEJDZIE ?
  2. Trzymaj
  3. mam pytanko: czy ten kabel a właściwie przejściówka będzie pasowała do Almery N16 1.5 2003 ? Ten moduł bluetooth również? Proszę o odpowiedź
  4. kowal21 odpowiedział kanu na temat - Skośnookie
    A ja mam pytanko: czy ten kabel a właściwie przejściówka będzie pasowała do Almery N16 1.5 2003 ? Ten moduł bluetooth również? Proszę o odpowiedź
  5. > Witam, > mam do was pytanie ile przebiegu wytrzymują silniki 900 i 1,1 bez remontu?? > Czy warto kupować auto co ma z 150-180tys? > Jakie macie zdanie na ten temat. Co silnik to inna sprawa... Jak kolega wyżej bardziej Cię zachęcam z wyborem do 1.1 i bardziej SPI niż MPI - jak MPI no to już 1,2 Tylko to już wiadomo po SWAPie Najlepiej przy oględzinach: - posłuchaj jak silnik się zachowuje na normalnych obrotach (biegu jałowym) przy 9-setkach lubią odzywać się popychacze hydrauliczne w 1.1 nie ma już takiego patentu - jest poprostu wałek rozrządu z krzywkami, - jeśli byłaby możliwość to sprawdź kompresję na cylindrach, - odkręć korek od wlewu oleju i płynu chłodniczego jeśli, któryś będzie miał taką charakterystyczną maź ala musztarda: no to nie świadczy zbyt dobrze - prawdopodobnie UPG przepalone - także nie ma co się bawić na starcie z czymś takim... Zobacz czy nie ma właśnie żadnych wycieków przy silniku - skrzyni... Zrób jazdę próbną no i jak wszystko gra to brać Powodzenia
  6. Przede wszystkim to sprawdź czy masz prawidłowo odpowietrzony układ... możliwe, że coś z termostatem się dzieje dziwnego
  7. kowal21 odpowiedział franekrob na temat - Centomania
    > 1) zrobić nowy otwór w dachu Może zamontuj sobie >>> taką antenę <<< Widziałem kiedyś seja 1.2 16v z Bełchatowa a takim rekinem... nawet spoko to wyglądało...
  8. > drogo, po 55zl mam jamexa No i ogarnięte od Muzyka Miły Odbiór osobisty Jutro ze starszym pewnie będziemy zakładać na Auto Dam później znać co i jak Thx Muzyk
  9. Siemka, Dzisiaj ojciec odkręcił nadkola i zauważył, że niestety jedna sprężyna jest Tak na szybko sprawdziłem co tam na alledrogo oferują i natrafiłem na >>> coś takiego <<< Nada się to?? Dodam jedynie, że pacjent to Renault Clio 1.4 '99r. Generalnie to >>> TEN <<<
  10. a ja mam pytanko: Ile +/- wynosi ten odcinek co jest niżej <- zaznaczony -> ??
  11. kowal21 odpowiedział ir3n3usz na temat - Centomania
    > Panie, ale łapy beda takie jak do 1.1/1.2 imo no tak oczywiście - nie inaczej
  12. kowal21 odpowiedział ir3n3usz na temat - Centomania
    tak naprawdę cały ambaras polega na tym żeby zawiesić silnik ze skrzynią w komorze - także musisz poprostu zanabyć odpowiednie łapy Jak już skręcisz silnik ze skrzynią w budzie to dalej już tylko kwestia podłączenia wszystkiego Ci zostaje Powodzenia życzę PS. Może zrób foto-manual dla potomnych?? Chociaż taki mod zdarza się bardzo bardzo rzadko no ale jak widać zdarza się See You
  13. ostatnio przeglądając aledrogo natrafiłem na TAKIE_CUDEŃKO Mi się bardzo podoba PS. cena niestety nie taka jak ta z postu wyżej Pozdrawiam
  14. Sprawdź rozrząd czy Ci się nie przestawił..
  15. Jednak wybór padł na inną Francę Otóż > TĄ < Rodzice ogarnęli za 5k, ponoć coś tam się z klimą dzieję.. gdzieś się może rozszczelniać.. Ale dobra tam grunt żeby silnik dobrze, równo pracował PS. ma ktoś może opony letnie do takiej Clijówki ?? Bo ponoć na zimie teraz stoi... Pozdrawiam
  16. Elo ! Jeździ/jeździł ktoś na sprzęgle firmy AD ?? Takie jak np. >te< Spotkałem się z różnymi: LUK, Valeo, Hart, SRL, Sachs ale o AD przyznaje się nie słyszałem nic Może ktoś zakładał u siebie?? Pozdrawiam
  17. Siemka Kącikowicze W mojej rodzinie potrzebny jest "dupowóz" do podwożenia do pracy po mieście (+/- dziennie robiłby ok. 10 km ) i tak z ojcem gadałem, że trza by się za jakąś 206 porozglądać znalazłem na OLX cuś >>>takiego<<< Warto to oglądać PS. jak ktoś wie to proszę napisać PW jak jest z awaryjnością tego silnika 1.1 w tym ?? rypie się ?? części są łatwo dostępne ?? Pozdrawiam i proszę o rady
  18. > Diagnosta da świstek wazny bodajże 30 dni - w tym czasie zmienisz dowód. OK czyli wymiana dowodu czeka - spoko
  19. > Najpierw zrób przegląd, a potem będziesz się martwił o papiery no ta tylko, że ja właśnie chcę zrobić ten przegląd i pytam czego mogę się spodziewać u diagnosty ...
  20. Witam, to jak to jest obecnie ?? Bo do dzisiaj mam ważny przegląd - wszystkie miejsce na pięczątki wykorzystane... Jedni mi gadają: musisz wyrabiać nowy dowód, Drudzy gadają: wypiszą Ci świstek i z tym świstkiem będziesz mógł jeździć No to kto ma rację ?? Wolałbym, żeby Ci drudze mieli rację hehe
  21. kowal21 odpowiedział kamil1321 na temat - Centomania
    > To jest ten co wygląda jak gówno? > Bo jak tak to też go miałem i był git Heh No jest taki "gówniany":
  22. kowal21 odpowiedział kamil1321 na temat - Centomania
    > Witam Panowie jaki polecacie olej do silnika 1.2 8v ? Na porobionym kompie ? Siemka, Osobiście Polecam ten: Jeżdżę na tym, silnik taki jak napisałeś z PI - problemów brak
  23. niezłą robi robotę:
  24. A jednak coś tu się dzieje - Rodzinne strony, okolice Ciechanowa: Nasierowo
  25. kowal21 odpowiedział eustachy na temat - Centomania
    wzywałeś??

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.