Zawartość dodana przez kowal21
-
Czy felgi z E21 podejdą do e30 ?
Siemka, Mam pytanie: czy felgi z rekina (e21): podejdą do ??? Wiem, że to może wydawać się trochę głupie przekładać z fabrycznych (14") kół na mniejsze - ale krótko i na temat: PODEJDZIE ?
- swap z 1.1mpi na 1.2mpi
-
Kabel diagnostyczny do N16
mam pytanko: czy ten kabel a właściwie przejściówka będzie pasowała do Almery N16 1.5 2003 ? Ten moduł bluetooth również? Proszę o odpowiedź
-
Nissan Almera N16
A ja mam pytanko: czy ten kabel a właściwie przejściówka będzie pasowała do Almery N16 1.5 2003 ? Ten moduł bluetooth również? Proszę o odpowiedź
-
Ile wytrzyma silnik 900 i 1,1
> Witam, > mam do was pytanie ile przebiegu wytrzymują silniki 900 i 1,1 bez remontu?? > Czy warto kupować auto co ma z 150-180tys? > Jakie macie zdanie na ten temat. Co silnik to inna sprawa... Jak kolega wyżej bardziej Cię zachęcam z wyborem do 1.1 i bardziej SPI niż MPI - jak MPI no to już 1,2 Tylko to już wiadomo po SWAPie Najlepiej przy oględzinach: - posłuchaj jak silnik się zachowuje na normalnych obrotach (biegu jałowym) przy 9-setkach lubią odzywać się popychacze hydrauliczne w 1.1 nie ma już takiego patentu - jest poprostu wałek rozrządu z krzywkami, - jeśli byłaby możliwość to sprawdź kompresję na cylindrach, - odkręć korek od wlewu oleju i płynu chłodniczego jeśli, któryś będzie miał taką charakterystyczną maź ala musztarda: no to nie świadczy zbyt dobrze - prawdopodobnie UPG przepalone - także nie ma co się bawić na starcie z czymś takim... Zobacz czy nie ma właśnie żadnych wycieków przy silniku - skrzyni... Zrób jazdę próbną no i jak wszystko gra to brać Powodzenia
-
Rosnąca temperatura silnika
Przede wszystkim to sprawdź czy masz prawidłowo odpowietrzony układ... możliwe, że coś z termostatem się dzieje dziwnego
-
antena SC
> 1) zrobić nowy otwór w dachu Może zamontuj sobie >>> taką antenę <<< Widziałem kiedyś seja 1.2 16v z Bełchatowa a takim rekinem... nawet spoko to wyglądało...
-
Pomoc techniczna Renault
> drogo, po 55zl mam jamexa No i ogarnięte od Muzyka Miły Odbiór osobisty Jutro ze starszym pewnie będziemy zakładać na Auto Dam później znać co i jak Thx Muzyk
-
Pomoc techniczna Renault
Siemka, Dzisiaj ojciec odkręcił nadkola i zauważył, że niestety jedna sprężyna jest Tak na szybko sprawdziłem co tam na alledrogo oferują i natrafiłem na >>> coś takiego <<< Nada się to?? Dodam jedynie, że pacjent to Renault Clio 1.4 '99r. Generalnie to >>> TEN <<<
-
Wydech do 1.1 do rajdówki
a ja mam pytanko: Ile +/- wynosi ten odcinek co jest niżej <- zaznaczony -> ??
-
CC SWAP na 1.0 FIRE
> Panie, ale łapy beda takie jak do 1.1/1.2 imo no tak oczywiście - nie inaczej
-
CC SWAP na 1.0 FIRE
tak naprawdę cały ambaras polega na tym żeby zawiesić silnik ze skrzynią w komorze - także musisz poprostu zanabyć odpowiednie łapy Jak już skręcisz silnik ze skrzynią w budzie to dalej już tylko kwestia podłączenia wszystkiego Ci zostaje Powodzenia życzę PS. Może zrób foto-manual dla potomnych?? Chociaż taki mod zdarza się bardzo bardzo rzadko no ale jak widać zdarza się See You
-
kzak volvo c70 2.4 t
ostatnio przeglądając aledrogo natrafiłem na TAKIE_CUDEŃKO Mi się bardzo podoba PS. cena niestety nie taka jak ta z postu wyżej Pozdrawiam
-
Nietypowie zachowanie silnika 1.2 8v Potrzebna pilna pomoc.
Sprawdź rozrząd czy Ci się nie przestawił..
-
206 - warte obejrzenia ??
Jednak wybór padł na inną Francę Otóż > TĄ < Rodzice ogarnęli za 5k, ponoć coś tam się z klimą dzieję.. gdzieś się może rozszczelniać.. Ale dobra tam grunt żeby silnik dobrze, równo pracował PS. ma ktoś może opony letnie do takiej Clijówki ?? Bo ponoć na zimie teraz stoi... Pozdrawiam
-
Jeździł ktoś na sprzęgle firmy AD ??
Elo ! Jeździ/jeździł ktoś na sprzęgle firmy AD ?? Takie jak np. >te< Spotkałem się z różnymi: LUK, Valeo, Hart, SRL, Sachs ale o AD przyznaje się nie słyszałem nic Może ktoś zakładał u siebie?? Pozdrawiam
-
206 - warte obejrzenia ??
Siemka Kącikowicze W mojej rodzinie potrzebny jest "dupowóz" do podwożenia do pracy po mieście (+/- dziennie robiłby ok. 10 km ) i tak z ojcem gadałem, że trza by się za jakąś 206 porozglądać znalazłem na OLX cuś >>>takiego<<< Warto to oglądać PS. jak ktoś wie to proszę napisać PW jak jest z awaryjnością tego silnika 1.1 w tym ?? rypie się ?? części są łatwo dostępne ?? Pozdrawiam i proszę o rady
-
Brak miejsca na stemple diagnosty w dowodzie
> Diagnosta da świstek wazny bodajże 30 dni - w tym czasie zmienisz dowód. OK czyli wymiana dowodu czeka - spoko
-
Brak miejsca na stemple diagnosty w dowodzie
> Najpierw zrób przegląd, a potem będziesz się martwił o papiery no ta tylko, że ja właśnie chcę zrobić ten przegląd i pytam czego mogę się spodziewać u diagnosty ...
-
Brak miejsca na stemple diagnosty w dowodzie
Witam, to jak to jest obecnie ?? Bo do dzisiaj mam ważny przegląd - wszystkie miejsce na pięczątki wykorzystane... Jedni mi gadają: musisz wyrabiać nowy dowód, Drudzy gadają: wypiszą Ci świstek i z tym świstkiem będziesz mógł jeździć No to kto ma rację ?? Wolałbym, żeby Ci drudze mieli rację hehe
-
Jaki OLEJ :D
> To jest ten co wygląda jak gówno? > Bo jak tak to też go miałem i był git Heh No jest taki "gówniany":
-
Jaki OLEJ :D
> Witam Panowie jaki polecacie olej do silnika 1.2 8v ? Na porobionym kompie ? Siemka, Osobiście Polecam ten: Jeżdżę na tym, silnik taki jak napisałeś z PI - problemów brak
- Germański Colt 2.0 na bioetanol
-
A jednak coś tu się dzieje...
A jednak coś tu się dzieje - Rodzinne strony, okolice Ciechanowa: Nasierowo
- Ocena uszkodzeń