Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kowal21

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kowal21

  1. yyy ja nie uznaje czegoś takiego jak "docieranie pierścieni" w 9secie wymieniłem pierścionki... silnik złożyłem, zalałem świeży olej, nowy płyn chłodniczy.. odpaliłem, odpowietrzyłem.. 20 km do 2500rpm a potem pizga bo co się miało ułożyć to się ułożyło
  2. > oby tylko śruba przetrwała bo nie widzę jej w sprzedaży z tą > wkładką. zawsze możesz podjechać do jakiegoś sklepu z artykułami metalowymi i tam coś się dobierze 1 szt. na wagę drogo Cię nie wyjdzie dasz radę
  3. tutaj masz Abarthowskie wkładki ze scyzorykiem wraz z pilotem za 100zł i kartą CODE KLIK!
  4. > Niby po co? Przecież pisał, że rozrusznik kręci niby ta ale jak mi też KRĘCIŁ a nie chciał odpalić to po potraktowaniu go zagadał
  5. > u mnie w CCSie jak nie było 5 i R to się okazało że wypadła zawleczka od linka w środku koszyka no i mam nadzieję, że u mnie teraz jest to samo tzn. wiem, że na 100% tej zawleczki tam nie ma a wie ktoś czy jest jakiś magiczny sposób na założenie jej jak koszyk siedzi normalnie (jest przykręcony) ? obsmarować go trochę olejem? śrubokręt jakiś długaśny popchnie to?
  6. kowal21 odpowiedział Piotrek93 na temat - Centomania
    > Ok, dzięki za rozjaśnienie odpuszczasz temat ?? czy jednak podejmujesz się "wyzwania"?
  7. sprawdzaj co koledzy wyżej + zobacz czy masa dobrze siedzi.. ewentualnie odkręć i szczotą drucianą tam przeleć bo lubi zaśniedzieć a jak nie to co wcześniej koledzy pisali to może coś z cewkami nie halo? sprawdź czy iskra na świecy jest i czy kable WN dobrze nałożone możesz też pizgnąć dość mocno jak ten admin pieczęcią w rozrusznik
  8. kowal21 odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Wsadzaj z seja vana Jakby co to mam taką na sprzedanie po przebiegu podobno 155t.km. 2003r. teraz jest w Katowicach - jakby co zapraszam na PW
  9. no to ładne przejścia miałeś... a "borygo" kiedy wymieniałeś?? wentylator oczywiście na chodzie?? Przy ilu stopniach Ci się załącza??

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.