Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kowal21

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kowal21

  1. Siemka, ostatnimi czasy (ze względu na zjazdy na co weekendowe zjazdy na studiach) nie bywam w Ciechu - ale TAKIE ogłoszenie znalazłem, wiem, że tak bez oględzin na miejscu ciężko cokolwiek powiedzieć... ale co myślicie?
  2. Kamil, ja na Twoim miejscu wspawałbym gdzieś tutaj:
  3. > Nie widziałem do tej pory takiego ucha holowniczego w sejaku. Zawsze z gwintem 'na wierzchu' no właśnie ja tak samo, napisałem gościowi z Alledrogo, że zapodał złą fotkę a ten mi na to, że powinienem się douczyć dlatego pytam tutaj
  4. Siemka, Mam pytanko: Czy takie ucho: jest w którejś wersji Seicento/600 ??? Bo z tego co mi wiadomo to tylko te z gwintem pasują: pasują a czy takie jest w jakiejś wersji???
  5. > Hej > Jakie końcówki wybrać Delphi czy Moog? Cena obu bardzo podobna. > Niestety TRW ma cenę kosmiczną ja dałem 30 zł za komplet MOTOTECHNIKI od jakiegoś gościa z Tablicy.pl
  6. > przegób który przenosi napęd na półośke? tak, częściej uwalają się te zewnętrzne..
  7. > auto jedzie biegi zmieniają sie ok? gdy dodaje gazu to słychac taki dzwięk jakbyście jechali po > tych liniach białych na drodze z ząbkami:) taki wyrkot jade zmieniam biegi raz słychac raz > spokój, większe objawy przy dodawaniu gazu wchodzeniu na obroty, silnik na luzie pracuje równo > dodaje gazu na maxa pracuje bez zarzutu łożysko w kole to nie jest aha z pół oski z prawej > strony skrzyni widac wyciek!!!!! bardzo możliwe, że masz poprostu przegub uwalony..
  8. kowal21 odpowiedział z0mek na temat - Centomania
    > Witam > Zamontowałem 3 wskaźniki zamiast nawiewu środkowego i jeden z nich jest właśnie z Auto Gauge - VDO > look. Problem jest jedynie z nim taki, że parować zaczyna po kilku/kilkunastu minutach po > rozpoczęciu jazdy. > Też ma ktoś z Was taki problem? Można coś z tym zrobić czy sam wskaźnik jest coś 'nie bardzo'? Pewnie dlatego Ci tylko ten paruje bo gdzieś dostaje się do niego powietrze, jeżeli możesz weź go obadaj czy nie ma jakiejś dziurki a jeśli tak to ją zalep jak będzie odparowany oczywiście i zobacz co się będzie dziać... Jakąś szmatę wrzuciłeś w wentylację żeby powietrze z nadmuchu nie szło???
  9. Siemka Pacjent to: Paździerz 307SW z silnikiem 2.0 hDi o przebiegu 220 tkm. obecnie zalany takim olejem: Pytanie czy można go zalać takim: Niczym groźnym mu to nie zaszkodzi? Tłoki bokiem nie wyskoczą??
  10. kowal21 odpowiedział pionas na temat - Centomania
    > Olej jest na 100%, dolewany na czas, wymieniany. no dobra a jaki jego stan na bagnecie??
  11. > Bym musiał zdjąć deskę rozdzielczą a mi się nie chce może zapodaj jakieś to łatwiej będzie
  12. mój kumpel jakieś 3-4 miesiące temu zanabył 156 1.9 JakToDymi dla swojej żony założył hak, ostatnio był na mazurach, jest bardzo zadowolony i chwali sobie to autko Fotki wrzucam - może bardziej Cię przekonają: http://www.iv.pl/images/10900424937751368375.jpg http://www.iv.pl/images/58750048066003964312.jpg http://www.iv.pl/images/62582206285197644014.jpg http://www.iv.pl/images/79543177799731256741.jpg http://www.iv.pl/images/43952134119406448500.jpg http://www.iv.pl/images/12598454600212745740.jpg http://www.iv.pl/images/66017853924566716168.jpg http://www.iv.pl/images/44342516884539857091.jpg http://www.iv.pl/images/55291895732420613242.jpg http://www.iv.pl/images/20530866806678770905.jpg http://www.iv.pl/images/23111554027446272384.jpg http://www.iv.pl/images/55388651212758320360.jpg Oz: Trzymaj się regulaminowego rozmiaru obrazków!!
  13. Tym co chcą kupić sprowadzone autko ku przestrodze:
  14. > Raczej za tydzień lub dwa bedzie post "Hamuje pierwszy tył" poszukaj kolego szczęk ricambi > originali (Magnetti Marelli) sprawdzone zalecane > zamienniki mają to do siebie że po zamontowaniu i dotarciu zaczynają sobie za duzo pozwalać Nie będzie takich postów kolego bo narazie nie zamierzam ich wymieniać A to, że mi pierwszy hamuje tył jak przód to wiem już dawno dawno ale dzięki
  15. > Pasuje do pojazdów- kliken no to elegancko kupiłem je za "dyszla" także nie rozkminiałem czy będą pasować czy nie tylko chwytałem je jak chciwa baba z Radomia Dziena
  16. Siemka, kupiłem za śmieszną kwotę szczęki TRW ponoć do SC/CC (choć na kartonie jest, że do Seatów) foty: to podejdzie to do Sejaka ?
  17. a może poprostu swap na 1.2 8v ??
  18. > nie miałem wogóle takiej opcji, miałem kupować te kable ale ... jakoś tak zostało. aha no właśnie dlatego te pokiełbaszenie
  19. > niestety nie mam możliwości podpęcia pod kompa a jednak... a co kable Ci padły? czy wogóle mi się coś pokiełbasiło i wcześniej też nie miałeś takiej opcji??
  20. > Czy jest ktos z Centomaniakow z okolic Mragowa/Kętrzyna (Warmia-Mazury) kto ma mozliwosc > podlaczenia SC pod kompa? jedynie na myśl przychodzi mi LuQ ale może jest ktoś trochę bliżej
  21. kowal21 odpowiedział lata155 na temat - Centomania
    > Witam. problem wygląda w ten sposob ze zalewa paliwem cala przepustnice i dopiero kiedy skonczy sie > paliwo i zostanie resztka to zalapie na kilka sekund. jak temu zaradzic zeby wstrzymac mu te > paliwo... możesz dorobić wyłącznik pompy albo... poprostu wyjąć kostkę zasilającą pompę
  22. > Witam wszystkich, > Czy fakt, że poziom płynu chłodniczego opada przy gorącym silniku jest prawidłowy? no nie za bardzo... minimalnie może opaść ale żebyś to zauważał to już nie bardzo Po odkręceniu > korka zbiorniczka wyrównawczego poziom się podnosi. > Dlaczego tak się dzieje? pewnie układ jest w jakiejś części zapowietrzony - odpowietrz porządnie
  23. > To sobie kup. > Potem musisz tylko dociąć dostarczony grot na wzór swojego i tyle. > Na allegro swego czasu były też te obudowy, ale teraz nie widzę. Albo mi szukajka allegrowa > szwankuje. zakupiłem TEN Jak przyjdzie trzeba będzie tylko przełożyć bebechy i dociąć grot Dzięki, Pozdrawiam
  24. > Nie, nie podejdzie. Bo to obudowa do kluczyka aut po lifcie. > P.s. Tych zdjęć nie dało się wrzucić jeszcze większych? I z jeszcze wolniejszego serwera? aha - a mógłbyś coś podrzucić co by podeszło na scyzoryk??? No fakt zdjęcia można było pomniejszyć... a że za bardzo się nie chce... zaupladować się szybko zaupladowały... z odczytaniem już znacznie gorzej.. no nic nie poradze

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.