Zawartość dodana przez kowal21
-
wymiana świec i kabli - seicento 1100
ja kupiłem i założyłem to
-
puszka filtra powietrza z 1.1 do 1.2
nie obrażam się... może i druciarstwo ale uwierz mi to auto ma nie wyglądać jakoś wyjątkowo tylko jeździć na dolotem jakimś możliwszym kiedyś tam pomyślę... narazie odpuszczam bo niestety inne wydatki nie pozwalają na takie cuś... PS. mam jeszcze jedno pytanko: od tego całego rezonatora idzie taki cieniutki przewodzik - jest wciśnięty w jednym miejscu (owego rezonatora) a gdzie to drugie powinno być?? ePER mówi, że 13 albo 14 z obrazka poniżej:
-
puszka filtra powietrza z 1.1 do 1.2
> Wytnij dziurę w masce ;p dzięki za super poradę ale nie skorzystam > bo 1.2 jest wyższy i seryjna puszka się nie zmieści. Musisz mieć jakiś dolot (yankowy lub węglara > lub rura+ gumowe kolanka) no jednak udało się to jakoś założyć... trochę maska z prawej strony wystaje ale grunt, że się zamyka a puszka dobrze siedzi
-
puszka filtra powietrza z 1.1 do 1.2
Siemka: czy da rade założyć puszkę filtra powietrza z 1.1 do sejaka 1.2 8v? Bo nie wiem czy u mnie jakoś ten silnik wysoko siedzi czy co ale macha się nie domyka narazie zdjąłem wygłuszenie maski i przycinam tą puchę trochę ale i tak to ciężko idzie
-
wymiana świec i kabli - seicento 1100
> odkrecaj swiece delikatnie, zeby sie nie okazalo ze porcelanka popeka i elektroda wpadnie do > cylindra. to samo przy wkręcaniu - delikatnie wkręcaj: nie na siłę i tylko jak będziesz miał pewność, że świeca dobrze leży... bo jak gwint sobie spierniczysz to za fajnie wtedy nie jest
-
Długość śrub do Alu
> Jaka jest długość śrub do fabrycznych felg aluminiowych speedline? Jak zarzucałem opony na felgi u jakiegoś wulkanizatora pod Szczyrkiem to taka sytuacja wyszła, że "sprzedał" mi 8 takich śrub (po 5zł sztuka sobie liczył) w cenie jak za 4 ;P Wkur.... mnie zajebiście bo gadał, że dużo czasu mu zajmuje a klienci w kolejce - no kurde co to za podejście do klienta właśnie ma być??!! chyba się cieszyć, że klienci są a nie narzekać... No i wyszło jak wyszło: założyli 8 śrub a zapłaciłem za 4... gdyby nie było tej miłej gadki to kładłbym kasę taką co trzeba a tak to wyszło jak wyszło: dla mnie korzystnie - dla nich nie bardzo
-
Skrzynia Abarth - problem
> Poza tym w wybieraku nie ma wlewu a tędy nie da rady zaaplikować kapki oleju: ??
-
Speedline z oponami 175/50 R13 a dystansy?
> Pacjent to SC z obniżonym zawieszeniem - 40 mm. > Jeśli dawać dystanse to jakie ? mam dobrą wiadomość dla Ciebie: Mam dokładnie taki setup u siebie (ale tylko na przodzie - opony Dunlop SP Sport) i dystanse były niepotrzebne jak tyłu nie masz obciążonego i ciężarów nie wozisz to też pewnie się obejdzie bez, jak masz dociążony tył albo siądną 2 osoby na tył to może trzeć ale myśle, że dystans 5mm załatwi sprawę PS. niby opona ma niski profil ale jak do tej felgi to w sumie balon wychodzi także rozejrzyj się nad czymś szerszym minimum 6"
-
Brak bocznych kierunkowskazów / SC
u mnie się samo naprawiło wcisnąłem żarówki - styki były ok... napięcie na nich było ale żadna się nie świeciła... pojeździło się tak pojeździło aż pewnego dnia po naciśnięciu guzika od CZ widzę się świeci się - taka sytuacja
-
Proszę o pomoc.
> Witam wszystkich. > Mam problem z moim CCS 1.1 SPI i nie do końca wiem gdzie leży przyczyna i od czego zacząć naprawę. > Mianowicie kiedy auto zrobi się ciepłe wskaźnik temperatury w aucie zacznie się podnosić auto > zaczyna tracić moc. Później temperatura rośnie do około 100 stopni włącza się wiatrak i > temperatura dalej nie rośnie ale auto nadal nie chce jechać. > Macie jakieś pomysły? > Pozdrawiam i dziękuję z góry za porady. gazix masz??? Przeczyść przepustnicę+silniczek krokowy, Filtr powietrza sprawdź, no i oczywiście układ chłodzący prawidłowo odpowietrzony???
-
swap na 1.2 16V a listwa wtryskowa
> no tak - to logiczne.....zapomnialem dodac ze chodzi o Fiata Uno w moim przypadku , gdzie > najprawdopodobniej nie bylo wersji kosza bez powrotu a ta powrót ma: klik! ?? I ja mam pytanko na podobę w sumie (już nie będę nowego tematu zakładał) Czy króciec Paliwowy (od wejścia) przy listwie do silnika z PI 1.2 8v (73km) pasowałby taki z silnika ale z PII 1.2 8v (60km) ? W sensie czy króciec do wejścia z PII pasuje do PI czy róźnią się? Nie ukrywam, że sprawa dość pilna także bardzo proszę o w miarę szybką odpowiedź
-
Śruby pływające
> i jeszcze nikt koła nie zgubił sam mam pływaki no własnie... pewien Warszawski tramwaj na pływakach nie jeździł... i o!
-
Pokrywa zaworów 1.1/1.2 8v takie same?
a ja mam takie pytanko: czy ta uszczelka: KLIKEN MACHEN! pasuje do tych starych pokryw np w 1.1 /1.2 czy nie bardzo?
-
Silniczek krokowy
> Ok a co do środków to czym go wyczyścić? BENZYNA EKSTRAKCYJNA załatwi sprawę Ewentualnie są też takie specyfiki do czyszczenia przepustnic - także to też się nada
-
Silniczek krokowy
jak już rozbierzesz wtrysk to nie będziesz miał problemów z wyjęciem silniczka... chyba na 2 śruby jest przykręcany.. powodzenia
-
CC899 pomocy !
a zawory prawidłowo wyregulowane?? Możliwe, że to one dają taki koncert
-
dekielki - pasują ?
Siemanko, Orientuje się ktoś czy te dekielki: CLICK! podchodzą p&p do sportasiowych felg: ??
-
coś huczy od ok 30km/h
a może któryś przegub powiedział ??
-
Jaką chłodnice ??? do 1.2
> jak dobrz pamiętam to Czuczu w cc zakładał od skody felici dokładnie.. rzeźba jest ze stelarzem żeby to zamontować
-
Duze spalanie 899 Gaznik 20/100km
A jaki masz układ dolotowy?? Seria?? Filtr w miarę świeży?? Czy stożek??
-
Opona 175/50 R13 MARKGUM PRIMO
powinno wejść na seryjnym alu od CCS/SC Sporting i bez dystansu nie powinno nic obcierać itp. ale 100% pewny nie jestem
-
Skrzynia SC 900 czy da się zrobić?
sluchaj kolegi wyzej dobrze prawi > a co wogóle może być przyczyną tego że zgrzyta i wyje? A przyczyna tego jest pewnie uszkodzone kolo zebate 5-go biegu ale jak nie zwalisz i nie rozbierzesz skrzyni to sie nie przekonasz jak chcesz swapa robic w lato to daruj to sobie bo najzwyczajniej w swiecie nie opyla sie tego robic
-
Dziwny przypadek z akumulatorem
> I co z tym zrobiles? zmieniłem silnik i instalację
-
Dziwny przypadek z akumulatorem
> a co ma LPG do tego ? a no tyle, że przeważnie w starych instalacjach jak się zgasi silnik na gazie to potem może ciężko odpalać i trzeba trochę pokręcić... nie raz strzeli w kolektor - tyle ma
-
Dziwny przypadek z akumulatorem
a LPG brak ??