-
Nokian WR D3/4 - konkurencja
Spoko. Powielam z doświadczenia.
-
Żarówki H7 - co wybrać
Kiedyś kupiłem w Mrówce żarówki H7 Galaxy coś tam. Wrażenie bardzo fajne. Mają jaśniejszą poświatę i daje więcej światła. W jednym aucie wytrzymały 1 rok, w drugim gdzie mam dzienne 2 i nadal świecą. Najważniejsze są za śmieszne pieniądze, dla mnie ogólnie super żarówki, a przerabiałem dużo droższe Philips, Osram Tungsram.....
-
Nokian WR D3/4 - konkurencja
Przy Nokian oby nie Made in Russia i powinny służyć. Podobno głównie z tymi Ruskimi były problemy.
-
Kamerka w aucie fabryczna
To pewnie stoper włączają. [emoji41]
-
Kamerka w aucie fabryczna
Trzeba pamiętać, że w wielu krajach jest zakaz kamerek.
-
Sposób na parujące szyby
Może banalne ale szyby umyte dokładnie od środka?
-
Poldi zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Malowanie lampy lakierem UV, co poszło nie tak?
Kiedyś widziałem jak pewnie "fachowiec" w warsztacie u Stasia robił to jemu też wyszły cuda wianki ale po jakimś czasie niby samo wróciło do normy.
-
Polerka przedniej szyby?
Wolę nie wiedzieć na czym tak sobie rękę wyćwiczył. 😎
-
Bmw sie kończy :( x7
I tak ochydna kieronica od lat z pominięciem M pakietu....🤮🤮🤮
-
Bezinwazyjne malowanie chromów
Może plastidip?
-
Jak myć auto na myjni samoobsługowej
W to już uwierzę prędzej.
-
Jak myć auto na myjni samoobsługowej
Srebrny, a nazwy nie pamiętam ale poszukam później opakowania.
-
Jak myć auto na myjni samoobsługowej
Widzę sami specjaliści. Jak trochę poczytacie jak działa każdy wosk to wtedy nie będzie durnych komentarzy. Dziwne, że jak nakładam wosk to mikro rysy znikają ale to pewnie ślepy jestem, bo mądre głowy z AK widzą lepiej. 😂😂😂 Ps. Mowa o mikro, a nie obcierkach, chyba, że mamy kogoś ułomnego i nie odróżnia dwóch rzeczy.
-
Jak myć auto na myjni samoobsługowej
Małe rysy....
-
Jak myć auto na myjni samoobsługowej
Serio aż tak jesteś drobiazgowy? Ja korzystam co 2 tygodnie i nic. Zresztą dwa razy w roku leci twardy wosk, także nawet gdyby coś to eliminują się same.