Skocz do zawartości

Witam witam


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem już jako klubowicz palacz.gif

Wczoraj odebrałem swojego czarniutkiego pyzia 206 biglaugh.gif

3D

1.4 8V

2007rok

2 poduchy, klimatyzacja manualna, elektryczne szybki,

Szalony przebieg biglaugh.gif

001ec9.jpg

Fota pod salonem razem ze starszym braciszkiem (ojca) zlosnik.gif

002fb8.jpg

No i sam zadowolony właściciel biglaugh.gif

279235975-003.jpg

Troszke było zamieszania z tym autkiem spineyes.gif

Dzień po zarejestrowaniu dowiedziałem się, że nie przyznali mi kredytu i zrobiła sie wielka lipa... bo w sumie chyba nie mogą wydać dokumentów do rejestracji, kiedy nie ma potwierdzenia w temacie kredytu a tak zrobili palacz.gif Ale udało się wybrnąć i uzyskać kredyt w innym banku ok.gif

Podczas załatwiania papierków mowa była o białych zegarach, końcówce tłumika i czarnych dywanikach...

przyjeżdżamy z ojcem odebrać autko a zegary są czarne, końcówki tłumika nie ma a dywaniki są szare sciana.gif

Więc tłumaczę uśmiechnietemu i miłemu panu, ze inne były ustalenia cfaniaczek.gif a miły pan odpowiada, że "no taki akurat sie trafił..."

Ja normalnie tak icon_eek.gif ... powalił mnie poprostu tym textem wiec starajac sie hamować pytam czy ja kupuje mieso na bazarze czy nowy samochód z salonu i co to ma znaczyć "taki sie trafił" cfaniaczek.gif A miły pan na to, no chyba nie bedziemy teraz przekładać zegarów ... ja: no myśle, że raczej będziecie cfaniaczek.gif

Ale wszystko się udało, zegarki są takie jakie miały być, końcóweczka też, tylko dywaników mi nie dał takich jak chciałem, bo nie mieli akurat ale powiedział ze zadzwoni do mnie, jak będą ok.gif

To tak z grubsza zlosnik.gif

Witam 20.GIF

post-19042-14352484879434_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj odebrałem swojego czarniutkiego pyzia 206

Grats zeby.GIF

Tak z czystej ciekawosci... Dlaczego 206 hmm.gif Osobiscie wybealbym 207 - jakos bardziej mi sie w nim siedzialo...

206-tej jest jak kaszli... albo i wiecej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Grats

20.GIF

> Tak z czystej ciekawosci... Dlaczego 206 Osobiscie wybealbym 207 -

> jakos bardziej mi sie w nim siedzialo...

> 206-tej jest jak kaszli... albo i wiecej

hm wiec tak zlosnik.gif

1) kiedyś (coprawda dawno) 206 to było moje marzenie (z tych realnych) zlosnik.gif

2) ogólnie koncepcja była na uzywane autko do 15.000zł zlosnik.gif i szukałem 106 tak wogóle zlosnik.gif bo to była moja druga miłość po 206 (z francuzów) a przez chwile nawet wyprzedziła 206 spineyes.gif tak czy siak miało być auto używane i cena 15.000 była ceną zaporową zlosnik.gif

3) 207 fajny wózek, podoba mi sie ale nie ma tego czegoś co 206 ... bycmoze za 5 lat bede mówił co innego ale na tą chwile takie jest moje zdanie

4) Peugeoty to sa takie ładne autka ... co się psuć lubią smirk.gif wiem bo ojciec ma 307 i był czas, gdzie autko wiecej w serwisie stało niż jeździło sciana.gif i ratuje sie myślą że skoro 206 produkują już od 100000 lat spineyes.gif więc wszystko co sie może rozpsuć zostało już naprawione palacz.gif w przeciwieństwie do 207 który jest nówka sztuka wink.gif

Czas pokaże ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, to nie czasy że trzeba brać to co jest na placu ok.gif

$ lata temu szwagier odbierał nowe Volvo S40 to nawet dywaników nie dostał, szyba tylna od pasażera się nie opuszczała.

Auto za 100 kzł !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie przestało padać, to umyłem autko i pstryknąłem pare foteczek zlosnik.gif

001qe2.jpg

002xh9.jpg

003jb3.jpg

004vw9.jpg

005wa9.jpg

006bm8.jpg

007iu5.jpg

008zo5.jpg

009lx9.jpg

Wiedziałem, ze czarny kolor ciężko utrzymać w czystosci ale bez kitu ... na czarnym KAŻDĄ kropeczke widać zlosnik.gif

Dam rade biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj wreszcie przestało padać, to umyłem autko i pstryknąłem pare

> foteczek

> Wiedziałem, ze czarny kolor ciężko utrzymać w czystosci ale bez kitu

> ... na czarnym KAŻDĄ kropeczke widać

> Dam rade

Każdy tak mów na początek, że da radę czarnemu , ale po roku czy dwóch, to ręce odpadają nawet czysta woda zostawia plamy jak nie przeleci się do sucha , a deszcz to już makabra. Zobaczymy do w kiedy starczy ci samozaparcia w pucowaniu i po jakim czasie JustRalf się poddasz. rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Każdy tak mów na początek, że da radę czarnemu , ale po roku czy

> dwóch, to ręce odpadają nawet czysta woda zostawia plamy jak nie

> przeleci się do sucha , a deszcz to już makabra. Zobaczymy do w

> kiedy starczy ci samozaparcia w pucowaniu i po jakim czasie

> JustRalf się poddasz.

owszem przekonałem sie juz co to znaczy CZARNY ale mimo wszystko ... ZBYT NISKO MNIE CENISZ biglaugh.gif (ale wynika to tylko z tego, że mnie nie znasz) zlosnik.gif

Poprzednik :

008nl1.jpg

012af5.jpg

fotki dałem jako potwierdzenie tego co jest poniżej ...

dla mnie KAŻDE auto ... czy to bedzie maluch czy ferrari, KAŻDE jest moim cukiereczkiem, o każde dbam, każde pucuje a przy tym wychoze z załozenia, ze samochód to wizytówka kierowcy ok.gif i nie jest ważne JAKI to samochód, tylko jak wygląda waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm... samochod ladny, ale jak sprzedawales Matiza, to czytalem, ze

> sprzedajesz z powodow finansowych, a tu prosze - sami

> sciemniacze...

1) była inna sytuacja - skrajna i drastyczna

2) sporo sie zmieniło a pyzio jest w kredycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to przebieg podskoczył do 1200km ok.gif

Spalanie wyszło mi 8,1l

Przy super delikatne jeździe (max 3000 obr - żadko 3500)

i sporadycznie włączanej klimatyzacji więc wynik chyba niezbyt zachwycający zlosnik.gif

Odczucia zlosnik.gif

Jakkolwiek to jeździ, nie ma tragedii ale na klimie już słabiutko 893goodvibes.gif

Jedna rzecz która mnie zastanawia ... dwa razy mi się zdarzyło, jak sobie dojeżdżałem do świateł (toczyłem się) na luzie... pyzio sobie poprostu zgasł hmm.gif ki czort niewiem.gif

Poza tym, jazda jest bardzo przyjemna waytogo.gif zawieszenie mogłoby być troszkę twarsze ale jest i tak dość zwarte ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.