Skocz do zawartości

[WAWA] Comiesięczne spotkanie na Cargo.


Gość SYSTEM

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z ogólnoforumową tradycją, przypominam uprzejmie wszystkim starym i nowym warszawskim i okolicznym kącikowiczkom i kącikowiczom o comiesięcznym spotkaniu, na parkingu przy pętli autobusowej przy warszawskim Terminalu Cargo lotniska Okęcie - ul. Wirażowa...

Niedziela, 28. XI 2004, od godziny 11.00....

Wszystkich zapraszam jak zwykle gorąco i serdecznie.... smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgodnie z ogólnoforumową tradycją, przypominam uprzejmie wszystkim

> starym i nowym warszawskim i okolicznym kącikowiczkom i

> kącikowiczom o comiesięcznym spotkaniu, na parkingu przy pętli

> autobusowej przy warszawskim Terminalu Cargo lotniska Okęcie -

> ul. Wirażowa...

> Niedziela, 28. XI 2004, od godziny 11.00....

> Wszystkich zapraszam jak zwykle gorąco i serdecznie....

ja bede smile.gifsmile.gifbiglaugh.gif moze juz ze zrobionym zderzaczkiem ale znając mnie to niesety jeszcze z dwukolorowyn beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie... nono.giffrown.gif to ja teraz bede miał jedyny ktopka który wyglada troche dziwnie ani nie umyty ani nie polakeirowany zderzak, on wyglada jak by po jakiej katastrofie był, bo reszta umorusana a maska i zderzak czysciutki jak by co nniedawno został nawoskowany smile.gifpupa.gifofftopic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka to sie zmartwiłem, nie wiem czy przyjade swoim kropasem na cargo, jezeli uda mi sie naprawic, a raczej wymienić łożysko to bedze... a jak nie to wpadne ale innym autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.