Skocz do zawartości

Antynapad-jak to prawnie jest?


bob_best

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze byly antynapady w postaci dodatkowego pilota - czyli nie przypinamy go do kluczykow tylko trzymamy w kieszeni etc. W razie wysiadki naciskamy przycisk i auto zaraz robi stop... I taki pantent jest najlepszy bo nie trzeba co chiwle wciskac przyciskow zeby nam nie odcielo paliwa... Nieraz otwierma drzwi kierowcy i jesli mial bym za kazdym razem wciskac taki przycisk irytowalo by mnie to. Natomiast wersja z dod. pilotem - jestem jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze tak - opcja pilot wyzwalany reczne + kontrola obecnosci w postaci tezgoz pilota. Jesli pilot jest w aucie - jest ok. Nie ma - auto gasnie z braku w zasiegu tegoz pilota. Mamy mozliwosc wylaczenia manualnie lub automatycznie w chwili oddalenia sie auta o pilota. I takie rozwiazanie daje duze prawdopodob. ze nic sie nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z syreną alarmu. Może być załozona czy nie?Coś takiego wyczytałem "Ustawienia funkcji niniejszego produktu zaprogramowane są w taki sposób, aby system ochrony odpowiadał wymogom przepisu nr 97 Europejskiej Komisji Ekonomicznej ONZ. Dlatego też funkcja powiadomienia dźwiękowego poprzez syrenę, włączenia / wyłączenia ochrony i funkcja ochrony przed porwaniem może być wybrana tylko w krajach, w których nie obowiązuje przepis nr 97 Europejskiej Komisji Ekonomicznej ONZ. W krajach uznających ten przepis, za pomocą przekaźnika ze stykami normalnie otwartymi, sterowanymi przez wyjście sygnalizacji stanu systemu, można blokować tylko rozrusznik silnika. W przeciwnym przypadku homologacja stanie się nieważna. Dotyczy to Polski i Niemiec."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.