Skocz do zawartości

pytanie o obrotomierz


jpy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

> Hej kto wie który kabelek jest sygnałem obrotomierza w kostce

> doprowadzonej do licznika??? kupiłem sobie obrotomierz i

> chciałbym go tam podłączyć bo pod przekaźnik pompy paliwa nie

> łapie sygnału

Kiedyś był poruszany temat na forum ale chyba nikt nie zdradził czy da sie to podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś był poruszany temat na forum ale chyba nikt nie zdradził czy

> da sie to podpiąć.

Pod oryginalna kostkę nie da rady szyna CAN

Podejrzewam że trzeba oddzielny kabelek dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem w serwisie o podłączenie do body i powiedzieli ze nic się złego nie powinno i potwierdziło mi to pare osób. Pisali na forum ze podłączyć pod przekaźnik ale nie działa tylko wskazówka dryga troche i nic więcej. Musze więc spróbować podpiąć pod kompa ale nie wiem który to kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pytałem w serwisie o podłączenie do body i powiedzieli ze nic się

> złego nie powinno i potwierdziło mi to pare osób.

Wiesz ja bym był jednak ostrozny z teoriami w ASo-np wg nich tez liczniek emotion nie powinien działac w actualu a wszyscy wiemy jak sie ma to w rzeczywistości! faint.gif

Pisali na

> forum ze podłączyć pod przekaźnik ale nie działa tylko wskazówka

> dryga troche i nic więcej.

taki sposób to był dobry w montowaniu obrotka od np sportinga w seicento 900! tam nie masz Can-a!!

pokaż mi kto ma tak zamontowany obrotek w pandzie? hmm.gif

Musze więc spróbować podpiąć pod

> kompa ale nie wiem który to kabel.

wiesz - twoje auto twoja sprawa - ja znając "fachowośc" w aso napraw elektroniki nie ryzykowałbym! potem nagle ci wszyscy fachowcy jak - nie daj Boże - coś pójdzie nie tak rozłożą ręce frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> co to za przełącznik ?

albo inny wylacznik monostabilny zwierny - wtedy wpinasz sie w odpowiedni przewod i tylko podajesz naniego impuls z masy - calosc roboty zajmuje kilka minut

moze nie wyglada to tak jak fabryka ale przelacznik dajesz gdzie cchesz i kosztuje razem ze zlaczka nie wymagajaca ciecia instalacji kilka zl... 5 moze 8 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli trzeba zakupić cały zestaw przełączników przy kierownicy - to

> chyba dość drogie jest niestety

nie trzeba grinser006.gif u siebie zmontowałem to tak ze kupiłem na allegro włącznik świateł awaryjnych z jednym dodatkowym włącznikiem w tym przypadku halogeny, których fabrycznie nie było do niego pociaglem przewód i gotowe

o ile dobrze pamiętam to z pinu 4 w liczniku, jak byś potrzebował to gdzieś na twardzielu mam manuala którego kiedyś zrobiłem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie trzeba u siebie zmontowałem to tak ze kupiłem na allegro

> włącznik świateł awaryjnych z jednym dodatkowym włącznikiem w

> tym przypadku halogeny, których fabrycznie nie było do niego

> pociaglem przewód i gotowe

> o ile dobrze pamiętam to z pinu 4 w liczniku, jak byś potrzebował to

taki przełącznik chętnie bym zanabył, ale myśałem o podłączeniu halogenów zlosnik.gif

> gdzieś na twardzielu mam manuala którego kiedyś zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tutaj masz

a jeszcze pytanko czy jest szansa, że w mojej Pandzie jest instalacja pod halogeny czy trzeba jakoś kable ciągnąć pod ten pstryczek. Pytam, bo w Seju jak dokładałem halogeny i obrotomierz to instalacje były już fabrycznie położone, wystarczyło do halogenów dokupić odpowiedni panel przycisków i przekaźnik i wszystko ładnie działa. Podobnie z obrotkiem - kostka sobie czekała pod deską zlosnik.gif, ale nie wiem czy Panda to równie wypasione auto hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.