Skocz do zawartości

Alarm do Astry I


tomw81

Rekomendowane odpowiedzi

> WItam z sąsiedniego kącika

> Mam pytanko jaki alarm polecacie do asterki 5 drzwiowej z fabrycznym

> centralnym bez pilota w cenie tak do 150 zł z czujnikami ruchu

> Dziękuje za pomoc

> Pozdrawiam

W tej cenie to nieczego nie polecamy bo to będzie szajs sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> WItam z sąsiedniego kącika

> Mam pytanko jaki alarm polecacie do asterki 5 drzwiowej z fabrycznym

> centralnym bez pilota w cenie tak do 150 zł z czujnikami ruchu

> Dziękuje za pomoc

> Pozdrawiam

A po co alarm.

W dzisiejszych czasach i tak nikt nie zareaguje na wyjaca syrenke , czy migajace kirunki.

Czy nie lepiej i taniej poprostu dolorzyc sterowanie z pilota do centralnego.

Dodatkowo moze jakies odciecie zaplonu , chociaz jak ktos sie uprze na auto to nawet jak je lancuchem do plotu przypniesz to i tak zginie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> WItam z sąsiedniego kącika

> Mam pytanko jaki alarm polecacie do asterki 5 drzwiowej z fabrycznym

> centralnym bez pilota w cenie tak do 150 zł z czujnikami ruchu

Przejrzyj allegro. Cokolwiek kupisz, zwróć uwagę na dobrą dokumentację. Sąsiad kupił badziew, który miał część instrukcji po polsku, a część po angielsku (a w zasadzie angielskawemu - Chińczyk się nie popisał) i potem miesiąc rozszyfrowywał co i do czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autoalarm nawet w cenie powyżej PLN 1.000 to dla zawodowego złodzieja 30 sekund do minuty

jeśli zależy Tobie na zabezpieczeniu to zamontuj blokadę dźwigni biegów - koszt 200 -300 PLN ale stanowi realne utrudnienie dla złodzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> A co koledzy sądzą o alarmach STIG, Legenford i ich jakości?

Ja mam Legendforda od 3,5 roku, nie mogę powiedzieć złego słowa. Żadnych problemów. Jedyna rzecz to mikrowłącznik w pilocie się "wymikrowyłącznikował" i musiałem wymienić na nowy - 5 gr mnie to kosztowało i 4 krople cyny wink.gif Ciekawostka: bateria mimo, że ma już 3,5 roku działa w dalszym ciągu i spokojnie centralka "słyszy" pilota z odległości 30 metrów w otwartym terenie.

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam alarm WRC Boxer i sobie chwalę.

Mogę powiedzieć tyle, że jak zakładałem alarm to chodziło mi o jakiś z homologacją coby AC ubezpieczyć i żeby im pasował. Alarm brałem przez kolegę który pracuje w serwisie KIA i ściągnął mi go przez salon. Polecał go i montował w samochodach KIA Co teraz montują to nie wiem ale z 3 lata temu montowali to. A bateria też pewnie w nim jest ale nie miałem okazji sprawdzić bo przez 3 lata nie zauważyłem zmniejszenia zasięgu. biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> WItam z sąsiedniego kącika

> Mam pytanko jaki alarm polecacie do asterki 5 drzwiowej z fabrycznym

> centralnym bez pilota w cenie tak do 150 zł z czujnikami ruchu

> Dziękuje za pomoc

> Pozdrawiam

A u mnie dwa miesiące temu szajsowaty alarm zdał egzamin. Na nasze asterki nie zawsze porywają się "zawodowcy". Na gówniarza starczyło coś za 300 złotych wraz z montażem. Dzięki temu popłynąłem tylko koszty zakupu małej szybki w tylnych drzwiach. Pomijam, że kosztowała więcej niż ta duża, ale i tak się opłaciło.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim astrolocie mam, jak tu napisaliście badziew za 175 zł bo chciałem mieć pilot w kluczyku, + 10zł grot i 5zł dorobienie grota czyli razem 190zł. Alarm sam montowałem i już cieszę sie jego bezawaryjną praca od ponad roku. Mam czujki ruchu (ultradźwiękowe) , wstrząsowego nie montowałem. Alarm jak na dzień dzisiejszy nie był potrzebny i mam nadzieję, że nie będzie, ale tak od czasu do czasu sprawdzam sobie jego skuteczność no i działa. Więc jako straszak na małolatów jest idealny, a jak wiadomo profesjonalista jakby sie uwziął na moje auto to i najlepsze zabezpieczenie go nie powstrzymało.

Dodatkowo kupując alarm sprawdziłbym czy posiada system anty napadowy, oddzielny obwód centralnego np. do bagażnika lub do wlewu paliwa i możliwość podpięcia dodatkowych czujników. I to moim zdaniem wszystko co trzeba mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z moim przedmówcą, ostatnio zakupiłem alarm Inferno (od Starmacha). Nie instalowałem czujnika uderzeniowego, a tylko czujniki ultradźwiękowe. Jest to alarm produkcji polskiej, atestowany, do wyboru ładne piloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.