Skocz do zawartości

Wspominki


Rekomendowane odpowiedzi

> proszzzz to jeszcze z czasów Stilo

Kufa musze chyba przestać pić, bo coś mi ze wzrokiem szwankuję, albo moja przegladarka.

Wchodze na kacik NB, a to nie kacik NB mi sie otworzył tylko jakiś gejowski hmm.gif

Tez tak macie? boje_sie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kufa musze chyba przestać pić, bo coś mi ze wzrokiem szwankuję, albo

> moja przegladarka.

> Wchodze na kacik NB, a to nie kacik NB mi sie otworzył tylko jakiś

> gejowski

> Tez tak macie?

dlaczego odpowiedziałeś mnie ? cfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Onegdaj w GT pisali o tym srebrnym paprochu i jego wypasie (gdzieś

> tam pojawił się jeszcze czerwony paproch-Muerte i czarny

> paproch-???)

Nie wiedziałem, że jeszcze ktoś to pamięta zeby.GIFzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.