Skocz do zawartości

149


pawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> a co nie tak jest ze 159?

Wiesz... nie powalają mnie jakością. Czasami jak oddaję swojego parcha do ASO Fiata, to w oczekiwaniu sobie pójdę pooglądać Alfy i Fiaty w salonie obok. Jestem raczej wybredny i często widzę drobne niedostatki wykończenia. W 159 w sumie nie zauważyłem zbytnio wpadek, ale w 147/GT częściej coś jest krzywo (klapka schowka, radio), trafi się jakaś nie ogradowana krawędź po formie, coś delikatnie trzeszczy (a czy za kilka miesięcy nie będzie mocniej trzeszczeć?). Subtelności... ale jak ktoś się ceni na poziomie Audi i Lexusa i chce być marką premium, to się powinien starać żeby nawet takich drobiazgów nie można się było przyczepić. Szkoda, bo to bardzo ładne samochody i z wypowiedzi paru właścicieli wiem że dużo trwalsze niż głoszą potoczne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest coś takiego jak wizualizacja - tu włąsniez czymś takim mamy do

> czynienia

Podstawowe błędy fotomontażu,

przyjrzyj się cieniowi podwozia w dolnej częsci kół.

To są koła z innego zdjęcia i zupełnie innego samochodu 270751858-jezyk.gif

A linia okien na tym zdjęciu przypomina trochę Bravo.

281459754-Ar149.jpg

post-78-1435249764425_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy faktycznie bedzie stylizowany w tym stylu choc powiem

> szczerze to foto wyglada calkiem prawdopodobnie

> >>KLIKKLIKJESZCZERAZ

O tyle o ile ślinię się do 159 przejeżdżającej koło mnie na ulicy, o tyle to cudactwo budzi we mnie wstręt (no, zadek jest jeszcze całkiem całkiem, ale mordka....)

Nie wiem czemu chłopaki w AR nie chcieli związać ze sobą 149 i 159 tak jak 156 i 147.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.