Skocz do zawartości

KARYKATURY :) ktoś chętny? wznawiam zamówienia ;) [U]


hipi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wznawiam zamówienia na karykaturki wink.gif narazie tylko 2-3 przyjmę bo czasu też mało smile.gif Wszelkich zainteresowanych zapraszam smile.gif

Odbywa sie to tak:

Robię szkic na formacie A3, wysyłam skan, czekam na odp czy się podoba co ew, zmienić itp potem nakładam kolor, ramki itp. znowu wysyłam do wglądu ,ustalamy cenę, później jadę z tym na ksero gdzie dostaje wyraźniejszych kolorów, jest trwalsze i na dobrym gatunkowo papierze A3, później wysyłam dobrze zabezpieczone i już tylko do antyramy i na ścianę zlosnik.gif

cena to przeważnie 40 zł , chociaż jest to często ustalane indywidualnie w zaleznosci od zamowienia i wymagan, nigdy nie zeszlo ponizej 30-35 zl , a najdrozsza jaka robiłem to za 90 , ale to to już w ogóle było kosmos zamówienie alien.gif

Na samym początku za karykatury brałem 30 zł, teraz wzrosła jakość wykonania to i cena też... cool.gif

AA no i dotychczasowych zadowolonych (i tych nie zadowolonych chociaż o nich to nie wiem 270751858-jezyk.gif )klientów prosiłbym baaaaaardzo o wstawianie zdjęć czy coś...swoich karykatur oraz opinii ,bo mi z dysku wszystko poginęło frown.gif jutro dodam pare zdjęć tych co mam:)

jak co to priv zeby.GIF pozdraaaawiam! 20.GIF

Parę fotek co znalazłem...:

Tym rysunkiem wygrałem konkurs w klubie malucha zlosnik.gifhehhe

281538870-maluch031.jpg

to moje stare mondeo wink.gif jedna z moich pierwszych prac

obraz003vk5.jpg

w640.png

Tutaj punto jednego z naszych kącikowiczów smile.gif też pierwsze prace

obraz001fa9.jpg

w640.png

Podobnie jw. smile.gif

obraz002hl6.jpg

w640.png

Tutaj też autko kącikowicza smile.gif

p1010251qf1.jpg

w640.png

tutaj fabka rs smile.gif

img007we5.jpg

w640.png

puściły wodze marzeń zlosnik.gif...

img009be8.jpg

w640.png

kolejne autko autokącikowicze smile.gif

img010nq9.jpg

w640.png

hehe jak coś jeszcze znajde to wrzucę smile.gif

Rezerwację mają :

- _jedrek_

-kreska85 (dwie sztuki)

post-33626-1435249799138_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jestem chętny fote wysle na maila

Ok ok.gif tym zamówieniem na razie zamykam przyjmowanie admin.gif : 270751858-jezyk.gif jak skończę dotychczasowe to otworzę na nowo smile.gif jak ktoś jeszcze jest zainteresowany to zapraszam do śledzenia wątku , bo pojawią się nowe karykaturki i na pewno będzie okazja nabycia swojej cool.gifsmile.gif

dotychczasowe zamówienia:

- _jedrek_

-kreska85 (dwie sztuki)

-ApAcHoS

Pozdrawiam! 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Polówka i Maluch sa niesamowite

> bomba Panie Mistrz z Ciebie !!!

Ty poczekaj na swoją ! cool.gif

Cieszę się ,że się podoba zlosnik.gifIThankYou.gif! i dziękuję za miłe słowa wszystkim zlosnik.gif

Oraz informuję,że za niedługo (tj jakieś 2-3 tygodnie) rozszerzam ofertę o koszulki i prawdopodobnie podkładki pod mysz ze swoimi karykaturami ! smile.gif001.gif hehe każdy kto zamawiał u mnie karykaturkę może domówić koszulkę z nią, a Ci co mają zamiar zamówić to w pakiecie z koszulką lub też bez - jak kto woli wink.gif szczegóły już niedługo. POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam namiastkę kolorowanki która miała powstać ale niestety nie dogadałem sie w końcu z wydawnictwem frown.gif ale maszyny budowalne są! 893goodvibes.gif jakby ktoś chciał w większej rozdzielczości dla dzieciaków do pokolorowania to niech do mnie wali na priv mam jeszcze jakieś karykaturki bez koloru nadające sie na kolorowanke smile.gif

281651256-karykatura_samochodu_-_maszyny_budowlane.JPG

post-33626-14352498526348_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jesteś kozak w tej dziedzinie

> a byłbys w stanie wmonować karykaturę człowieka +samochodu??

Kurcze z tym jest ciężko frown.gif tzn powiem tak: nigdy nie rysowałem karykatur ludzi, nie podobało mi się to na tyle bym chciał to rysować 270751858-jezyk.gif jakbyś jednak chciał to mogę Ci polecić mojego przyjaciela który jest świetnym karykaturzystą znanym na całą Polskę i moglibyśmy razem coś tam wykminić na większym formacie cool.gif z tym że... od razu mówię że będzie to kosztować dużo bo On się ceni... crazy.gif

z drugiej strony... zawsze mógłbym spróbować smile.gif ale żadnej gwarancji wtedy nie daje 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok byłbyś w stanie podesłać jakieś próbki tego znajomka?? A że koszty ,ok rozumiem mam znajomych "artystów" sam się zajmowałem kiedyś inną sztuką i wiem że praca na poziomie jest robiona za $$ na tym samym szczeblu, ale przyznam szczerze że chciał bym też wiedzieć o jakiej kwocie mówimy a na pewno doszli byśmy do porozumienia ok.gif bo ja bym się pisał na taki układ 20.GIF

EDIT

Nawet szczerze mówiąc to nie musiała by być idealna karykatura tej osoby byle było widać kilka szczegółów po których się ją rozpozna ok.gif więc myślę że nawet sam byś mógł się tego podjąć jak coś to mogę Ci foto podesłać i byś przemyślał na spokojnie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok byłbyś w stanie podesłać jakieś próbki tego znajomka?? A że koszty

> ,ok rozumiem mam znajomych "artystów" sam się zajmowałem kiedyś

> inną sztuką i wiem że praca na poziomie jest robiona za $$ na

> tym samym szczeblu, ale przyznam szczerze że chciał bym też

> wiedzieć o jakiej kwocie mówimy a na pewno doszli byśmy do

> porozumienia bo ja bym się pisał na taki układ

> EDIT

> Nawet szczerze mówiąc to nie musiała by być idealna karykatura tej

> osoby byle było widać kilka szczegółów po których się ją

> rozpozna więc myślę że nawet sam byś mógł się tego podjąć jak

> coś to mogę Ci foto podesłać i byś przemyślał na spokojnie

Wyślij ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kuźwa Tymek, mistrzu jesteś! Nie wiedziałem że wogole czymś takim się

> zajmujesz Szok szok szok! Pełen respekcik bracie!

dokladnie , talencik ma wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak bedzie jeszcze szansa to jestem zainteresowany

Szansa jest, hipi ma napięty terminarz, ale mnie gdzieś wcisnął. Przekazałem mu moją wizję i o dziwo podjął się zadania devil.gif

Mam nadzieję, że niedługo zacznie pracować nad karykaturą dla mnie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.