Skocz do zawartości

Silnik 1.7 ASTRA II


NOWOPA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szacowne grono znawców tematu.

Jutro jadę oglądać Astrę II z 1999r z silnikiem Diesla 1,7 i właśnie odnośnie tego silnika mam pytanie, wiem że jest Opla i Isuzu. W jaki sposób można je odróżnić? Czy można prosić o jakieś zdjęcia 20.GIF

Wyczytałem jeszcze że godny polecenia jest ten silnik ISUZU, czy faktycznie tak jest i jakie są dostępne moce, bo tu spotkałem się z 70, 75, 80 KM

Dzięki za wszelkie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam szacowne grono znawców tematu.

> Jutro jadę oglądać Astrę II z 1999r z silnikiem Diesla 1,7 i właśnie

> odnośnie tego silnika mam pytanie, wiem że jest Opla i Isuzu. W

> jaki sposób można je odróżnić? Czy można prosić o jakieś zdjęcia

> Wyczytałem jeszcze że godny polecenia jest ten silnik ISUZU, czy

> faktycznie tak jest i jakie są dostępne moce, bo tu spotkałem

> się z 70, 75, 80 KM

najlepiej rozrózniać te silniki po pokrywie nad zaworami. oplowski silnik ma płytką ok. 2cm pokrywe plastikową, a isuzu ma 5-6cm wysokość tej pokrywy. tak jak napisałes napisami tez, ale jak by co.

nie przykładał bym sie tak bardzo do silnika, bardziej wazny chyba jest stan samochodu(zawieszenie). ja kupując swoja ogladałem z 30 astr (nie przesadzam). wiekszosc to powapadkowe klekoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ty masz jakies foty tego auta co jedziesz ogladac?? moze jest

> wystawiony na allegro??to bym z checią obejrzał...

Nie jest jeszcze wystawiony, propozycję przedstawił mi stary znajomy, notabene właściciel Auto Komisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja kupując swoja ogladałem z

> 30 astr (nie przesadzam). wiekszosc to powapadkowe klekoty.

hm... zastanawiam sie jak stwierdziłeś że to powypadkowe, pytam bo sam szukam asterki II i na co zwrócić szczególną uwagę??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hm... zastanawiam sie jak stwierdziłeś że to powypadkowe, pytam bo

> sam szukam asterki II i na co zwrócić szczególną uwagę??

> pozdrawiam

przede wszystkim odcien, barwa itd. poszczególnych elementów

bardzo rzadko zdarza sie zeby lakier był idealnie dobrany, jak sie dkładnie przyjrzysz (oczywiscie w rzeczywistoci bo na zdjeciach aby zobaczyc roznice to musi byc bardzo widoczna) to napewno zobaczysz roznice jezeli było cos lakierowane-nie wspomne juz o niechlujstwie lakiernika i jakis małych zaciekach...

Kolejna sprawa to dokładnosc montazu i spasowanie np. przednia krawedz blołnika z maska itd. wink.gif

To tak na pierwszy rzut oka... biglaugh.gif

EDIT: a jezeli cos ci sie nie spodoba to zawsze mozna (o ile sie posiada) podeprzec swoje przypuszczenia miernikiem grubosci powloki lakierniczej - jezeli wlasciciel sie tylko na to zgodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> EDIT: a jezeli cos ci sie nie spodoba to zawsze mozna (o ile sie

> posiada) podeprzec swoje przypuszczenia miernikiem grubosci

> powloki lakierniczej - jezeli wlasciciel sie tylko na to

> zgodzi..

w tester się zaopatrzyłem już jakiś czas temu, no ale dzięki za info, już mam taką listę spisaną co sprawdzić, hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.