Skocz do zawartości

rozbierają mi pół auta...


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem co ugrasz, bo z mojego doswiadczenia - NIC.

Samochod zastepczy jest tylko uklonem w strone klienta, ale nie jest obowiązkiem. Miesiac postoju to jedynie miesiac dluzej gwarancja na samochod, bo jak obliczyc spadek wartosci samochodu, w ktorym nic nie wymieniono, a rzeczoznawcy to taka grupa ktora lubi sie madzryc w swoich opiniach, a potem mowia ze sie mylili. Mi tez wyliczyli spadek wartosci na 2500-3000, a skonczylo sie na 1400 zl przy naprawie samochodu za 8500 zl.

Jedyne szanse jakie widze to uscisk dloni prezesa i moze jakis rabacik z strony dealera.

Oczywiscie moge sie mylic wiec bede z niecierpliwoscia czekal na efekty twoich rozmow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P.S. Napisz jeszcze jaka była dokładnie technologia tej naprawy.

nowoczesne zakłady blacharskie stosują lutospawanie. taki spaw jest bardzo mocny i co najważniejsze, nie dochodzi w miejscu spawania do korozji. jeśli zabezpieczą tą blachę porządnie to nic tam się nie powinno dziać do końca życia tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

> Jedyne szanse jakie widze to uscisk dloni prezesa i moze jakis

> rabacik z strony dealera.

jestem realistą-i mniej więcej właśnie tego bym oczekiwał- jakieś następny przegląd z big rabatem itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a btw aktualnie jeżdże zastępczą astra III HB 1,6L zdaje się enjoy z paroma bajerami, w moim odczuciu astra vs lucek

-auto zdecydowanei bardziej ciche (to wpływ LPG u mnie zauważyłem, że na Pb jest ciszej, choc i tak glosniej niz w Astrze)

- inna charakterystyka silnika troche mniej mi odpowiada (do miasta i na trójmiejska obwodnicę czyli przyjemnie i swobodnie do max ok 140-160km/h - wole lucka, na trase autostradowa wybralbym astre)

- gorszy promien skretu - bo pewnie wieksze felgi

- mniej miejsa w srodku, przede wszystkim weziej i brak schowkow, polek=mniej rodzinnie

- auto wyzsze=wygodniej sie wsiada, ale przy 190cm nie ma szans tak dobrac ustwien kierownicy i fotela zeby bylo wygodnie i widziec zegary od polowy w gore (w lucku mam ten sam problem ale gubie tylko gorna czesc z oczu)

- auto chyba ciut twardsze

- po prawie tysiacu km spalanie 8,9 (prawie zero klimy)-kilkaset km trasy

wiecej grzechow nie pamietam...

aha jeszcze jedno lewarek w Astrze chodzi przyjemniej (no może z wyjątkiem wstecznego)

podsumowujac

ze wzgledu na cene nie wybralbym astry,

gdyby cena astry byla taka jak lucka... dalej nie wybralbym astry ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofam co do galki - obie chodza tak samo wsteczny nawet latwiej wrzucic w lucku- po prostu lucek ma dluzszy skok

auto odebrane- wypucowanenawoskowane itp itd jakbym nowy kupil...ALE (zawsze qwa musi byc jakies ale):

-brak zasilania popielniczka, gniazdo zapalniczki

-jakies dwa luzne konektory w komorze silnika z lewej (sic!)

-jakies zaslepki luzem wrzucone w miejsce na napoje

-do tego dam sobie glowe uciac ze na dachu jest jakas swieza rysa az do podkladu (ze tez mi nie przyszlo do glowy obfocic auta przed oddaniem)

od razu podjechalem kierownika serwisu do auta:.... eciepecie-"po dachu nikt nie skakal", zostawic auto-mowie ze teraz to ja do roboty jade jak zastepcze ma to moge zostawic-no to umowilismy sie na srode (tak i mi pasowalo)

-do tego jeszcze 3 rzeczy pozniej znalazlem:

-regulacja fotela kierowcy jest jakos zwalona-niemozna ustwic fotela na plasko tylko jak slizgawke i calosc jest nizej ) czuje ze mam jakas rure w nerkach

-lewe drzwi ewidentnie slychac ze wala jak sie je zamyka w ktoryms moemncie przez gume w blache-cos obciera-wydaje mi sie ze nawet znalazlem gdzie-do regulacji....ale moze to miec zwiazek z tym, ze

-cos dlubali przy tym slupku i "chyba jednak ktos po dachu skakal"-bo caly kawalek karoseri nad drzwiami (na calej dlugosci) (ale jeszcze nie ta polac glowna dachu) jak sie na niego spojrzy pod swiatlo jest pofalowany- z drugiej strony auta jest idealnie gladko-miszczowie chyba probowali cos naciagac albo sciskac w zwiazku z tym slupkiem co to go bnajpierw podejrzewali i sie okazalo ze zawiasy drzwi w sumie sie lekko przesunely w efekcie

Auto chodzi jak zloto-calosc przesamrowana leciutko wszytko ale obsluga ASO.... co z tego ze milo i z usmiechem jak jakosc roboty wola o pomste do nieba

zaczne pisac jak freelancer nigdy wiecej GM(ale tylko po przygodach z ASiOrami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3 misieace!!?? to mnie pocieszyles

Z przerwami, ale ponad 2 miesiace ciagle i potem jakies 2 razy po 2 tygodnie. Jak ktos nie umi malowac, to potrzebuje czasu na poprawki.

Jeszcze jedno Lacetti na nierownosciach typu garby lepiej jedzie niz astra hb. Z wiekszym komfortem podchodzi do tych dziur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z przerwami, ale ponad 2 miesiace ciagle i potem jakies 2 razy po 2

> tygodnie. Jak ktos nie umi malowac, to potrzebuje czasu na

> poprawki.

> Jeszcze jedno Lacetti na nierownosciach typu garby lepiej jedzie niz

> astra hb. Z wiekszym komfortem podchodzi do tych dziur

Słuchajcie ja tego nie rozumiem- u mnie ASO to Saab/Opel/Suzuki/Chevrolet - czemu tylko ludzie z Chevich narzekają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jedna wielka klika

Jak to jest, że na moją prośbę o interwencję nie ma żadnego odzewu ze strony AŚ - a sprzedawca w salonie po poprawkach na które specjalnie dodatkowo musiałem przycjechać po trwającej blisko 1.5 miesiąca naprawie gwarancyjnej pyta się mnie, "czy AŚ mi już odpisał czy z tą usterką można bezpieczenie jeździć-bo przecież do nich pisałem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Wszystko jedna wielka klika

> Jak to jest, że na moją prośbę o interwencję nie ma żadnego odzewu ze

> strony AŚ - a sprzedawca w salonie po poprawkach na które

> specjalnie dodatkowo musiałem przycjechać po trwającej blisko

> 1.5 miesiąca naprawie gwarancyjnej pyta się mnie, "czy AŚ mi już

> odpisał czy z tą usterką można bezpieczenie jeździć-bo przecież

> do nich pisałem"?

AŚ opublikował w bieżącym numerze ten problem. Ale już jako sprawę rozwiązaną.

(Ps. Witam z kącika Matizowców).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto chodzi jak zloto-calosc przesamrowana leciutko wszytko ale

> obsluga ASO.... co z tego ze milo i z usmiechem jak jakosc

> roboty wola o pomste do nieba

> zaczne pisac jak freelancer nigdy wiecej GM(ale tylko po przygodach z

> ASiOrami)

Witam w klubie zeby.GIF Żona rwIcIka też ma takie zdanie zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ceeda? Albo I20?

Chce Yarisa albo Clio, ale nowe zbyt drogie.

Aveo bym kupił nowe - poniżej 40kzł z klimą byłby, ale nie chce.

Więc z Niemiec od "dziadka" właśnie jedzie Yaris z klekotem pod maską z 2004 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chce Yarisa albo Clio, ale nowe zbyt drogie.

> Aveo bym kupił nowe - poniżej 40kzł z klimą byłby, ale nie chce.

> Więc z Niemiec od "dziadka" właśnie jedzie Yaris z klekotem pod maską

> z 2004 r.

To jeszcze jedynka? Z dieselem neizle lata mialem taka sluzbowa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jeszcze jedynka? Z dieselem neizle lata mialem taka sluzbowa

1 ... bo wg cennika do ubepzieczenia to nawet będzie RM'03

Ciaśniutkie autko, ale to żonie będzie pasować. Silnika trochę boi się, ale pocieszyłem ją, że biegów prawie nie będzie musiała zmieniać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1 ... bo wg cennika do ubepzieczenia to nawet będzie RM'03

> Ciaśniutkie autko, ale to żonie będzie pasować. Silnika trochę boi

> się, ale pocieszyłem ją, że biegów prawie nie będzie musiała

> zmieniać

Ma dobre przyspieszenie i przy wyprzedzaniu poezja, tylko strasznie dlugo sie nagrzewal hmm.gif Moj mial klime ale bez elktryki szyb i centralnego hehe.gif Na ladnych alu bedzie wygladal ladnie brawo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> AŚ opublikował w bieżącym numerze ten problem. Ale już jako sprawę

> rozwiązaną.

> (Ps. Witam z kącika Matizowców).

bieżącym tzn którym?

z 13 lipca?

skan prosze

..............

poszedlem, kupilem zobaczylem -ladnie to wyglada w gazecie ale z czym czlowik zostaje i co dalej to juz niestety nikt sie nie dowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I bardzo dobrze. Zniechęcony klient idzie gdzie indziej

> BTW u mnie sąsiad taksówkarz kupił Aveo... i pozbył się go po roku. Z

> powodu permanentnego psucia się.

ja też chyba beę musiał reklamę jakąś a'la pzu nagrać dwa lucki poleciłem.... ale aktualnie jednego aveo już odradziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chce Yarisa albo Clio, ale nowe zbyt drogie.

> Aveo bym kupił nowe - poniżej 40kzł z klimą byłby, ale nie chce.

> Więc z Niemiec od "dziadka" właśnie jedzie Yaris z klekotem pod maską

> z 2004 r.

a ten twoj dziadek nie mial jakiejs cliowki ostatniej? podeslij na priva jak to zalatwiasz i z kim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.