Skocz do zawartości

Amortyzatory SRL- opinia


Mistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

Hm.......... tego nikt nie wie....

SLR na rynku jest bardzo krótko.... Jeśli juz szukasz tanich to może coś już sparwdzonego??? Może Kager, maXger, Hart????

Jeśli chodzi o powyższe marki, to wśród prywatnych wiodą pewien prym...

Unikaj 4Max (już IC wycofuje się z niego) i Kraft...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kager stuka już w pudełku

> Znajomy mechanik już dawno przestał montować części Kagera.

Kaaaaażdy stuka w pudełku... KYB, Bilstein, Monroe, maxgear, hart, AD... Ile mechaników, tyle zdań... A wiesz jaka ilość rocznie tego się sprzedaje??? I nie stukają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kaaaaażdy stuka w pudełku... KYB, Bilstein, Monroe, maxgear, hart,

To taka metafora była.

> AD... Ile mechaników, tyle zdań... A wiesz jaka ilość rocznie

> tego się sprzedaje??? I nie stukają...

Ile się sprzedaje nie mam zielonego pojęcia. Ale wiem ile wytrzymują części Kagera i zdaje sobie sprawę dla czego są takie tanie. Ja znam dwóch mechaników i parę osób, które już nic od Kagera nie zamontują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do jakiego auta te amortyzatory i w jakiej cenie ?

Kangoo z 99 roku. A amorki są po 115zł/sztuka. Jest to cała kolumna bez sprężyny. Z powodu ceny mam dylemat, bo wszędzie cena za kolumnę z amorkiem to 200- 250zł/sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

> To taka metafora była.

> Ile się sprzedaje nie mam zielonego pojęcia. Ale wiem ile wytrzymują części Kagera i zdaje sobie

> sprawę dla czego są takie tanie. Ja znam dwóch mechaników i parę osób, które już nic od Kagera

> nie zamontują.

Ja znam dziesiątki mechaników, którzy nie zamontują Valeo, Sachs, EVR, Monroe, Bilstein, Febi, itd....

Znam tez wielu, którzy do BMW nie montują orginału BMW bo nie chca miec kłopotów z klientami.....

Ale o czym to świadczy???

O niczym wiecej, niż zdanie Twojego znajomego o Kagerze...

Prawda jest taka, że nasz rynek idzie w kierunku takich bendów... I bedzie to postępować.... Są coraz lepiej dostępne, jest ich coraz więcej, i sa coraz lepszej jakości...

Dzisiaj np. przeguby na rynku wtórnym to już prawie 80% jest brendem....(gównie brendy IC, Hart, Maxgear) Zaczyna się robić to samo z pompami wspomagania.... (brendy Ic i Maxgear). A tarcze i klocki hamulcowe, w których ilości prywatnych marek chyba nikt nie potrafi wymienic...???

Jest jeszcze asortyment, gdzie prywatnym markom cieżko jest wkroczyć.... np. koła dwumasowe, czy swiece zapłonowe... ale to tez kwestia czasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakupilem komplet do Matiza, dzis "sie zaklada", bede mogl cos powiedziec jutro (jak sie przejade troszeczke). Przyznam, ze skusila mnie glownie cena (220zl za przod+tyl), a ze Matiz to nie auto "wyczynowe", sadze ze bedzie ok.

edit: Zalozyli jest ok, jako ze Matiz nie jest zadnym szalem drogowym to moge powiedziec, ze zaczal sie prowadzic w miare normalnie, nic nie buja, nic nie puka nic nie stuka. Ja jestem zadowolony smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

> Hej, jak w temacie. Czy znacie jakieś opinie o marce SRL, robiącej amortyzatory samochodowe? Od

> razu dodam, że samochód rocznie przejedzie ok.10kkm i jest jako samochód do jazdy na zakupy do

> centrum handlowego.

Kolego powiem ci że akurat mam tej firmy(marki) amortyzatory w astrze f , kupiłem z względu na cenę zlosnik.gif, zamontowane były w 09.2012r. i mają się dobrze a dziury czasami tylko widzę zlosnik.gif, przejechane mają ok 11tyś km, więc sam zdecyduj ok.gif jeśli auta nie przeładowujesz i nie ciągniesz ciężkich przyczep myślę że warto zaryzykować waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hm.......... tego nikt nie wie....

> SLR na rynku jest bardzo krótko.... Jeśli juz szukasz tanich to może coś już sparwdzonego??? Może

> Kager, maXger, Hart????

> Jeśli chodzi o powyższe marki, to wśród prywatnych wiodą pewien prym...

> Unikaj 4Max (już IC wycofuje się z niego) i Kraft...

A dlaczego unikać Krafta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.