Skocz do zawartości

pamiętacie naklejki na tylnie szybe w latach 80-tych


tigger

Rekomendowane odpowiedzi

Najczęściej chyba na maluchach były. W dolnej części tylnej szyby, taki jakiś lew czy co jakby wgryzający się w dolną ramkę do tego chyba jakieś łapy były.

Potzrebuję "reprodukcję" takiego wzoru, ma ktoś może w archiwach? Nie musi być porażająca jakość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy 126p mojego taty miał takiego potwora na tylnej szybie - tutaj prawie niewidocznego.

> Poszukam zdjęcia, na którym lepiej widać nalepkę, ale będzie co najwyżej czarno-białe.

Pierwsze skojarzenie rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Babie_lato.jpg

Miałem takiego samego malucha, nawet taki sam kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

wątek poszedł w ciekawą stronę ;-) Dzięki wszystkim a zwłaszcza eMdzeJ - próbowałem szukać na allegro ale nie wiedziałem, że najważniejszym słowem jest "kilroy" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pamiętam naklejkę z napisem CIBIE.

Jest to firma francuska, która produkowała halogeny samochodowe. Promocja firmy oraz jej produkty związane są z rajdami oraz wyścigami samochodowymi lat '70. Obecnie jest to firma nieistniejąca. W latach '90 została przejęta przez koncern Valeo, który produkuje halogeny na starych matrycach Cibie (oraz drugiej rajdowej legendy lat '70 czyli S.E.V. Marchal ) do dnia dzisiejszego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.