Skocz do zawartości

Dzień dobroci dla Grande 307


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany wątkiem kolegi 20.GIF weekend u teściów spędziłem w znacznej części przy autku biglaugh.gif

Podstawowe narzędzia pracy biglaugh.gif

001oa.jpg

Taki byłem ambitny, że poza myciem szyb postanowiłem domyć uszczelki biglaugh.gif Szorowałem tak długo aż przestały brudzić rotfl.gif

Głównym planem tego weekendu była zmiana kół z zimowych na letnie cfaniaczek.gif W zeszłym roku (jeszcze w czarnym 206) nie moglem się doczekać i koła zmieniłem pod koniec lutego rotfl.gif W tym roku byłem bardziej powściągliwy rotfl.gif i zabrałem się za temat pod koniec kwietnia icon_eek.gifhehe.gif a tak serio... ciągle czasu brak icon_rolleyes.gif

No i dość miałem tego widoku... pad.gif

002puc.jpg

Nowe oponki już zamówione i założone na felgi biglaugh.gif szwagier się tym zajął waytogo.gif

Stanęło na tym, że alu zostawiłem sobie z 206 waytogo.gif

003sz.jpg

Oczywiście już na miejscu, czyli u szwagra w zakładzie a 184km od domu okazało się co? TO, co się okazuje PRZY KAŻDEJ ZMIANIE KÓŁ hehe.gif Że śruby zostały w Warszawie hehe.gifhehe.gifhehe.gif załamka pad.gif

Tak więc jedyne co mi zostało, to sobie przyłożyć rotfl.gif

004tti.jpg

A koła wróciły w bagażniku do Wawy no.gifzlosnik.gif

005ny.jpg

Ulubione zimne piwko 001.gifzlosnik.gif Tęskniłem za takim słonecznym i ciepłym weekendem ok.gif

006dz.jpg

Podczas sprzątania... natknąłem się na coś, co mnie doprowadziło do angryfire.gif

Długo było spokoju angryfire.gif Czyli powtórka z rozrywki? boje_sie.gif Znowu nagrzewnica poszła się...? icon_rolleyes.gif

008wda.jpg

Jak człowiek nagle ma czas i zaczyna oglądać auto to nic dobrego z tego nie wynika rotfl.gif Dopiero co tył auta to była nówka sztuka z ASO cfaniaczek.gif a tutaj już koniec dziewictwa sick.gif

009dfg.jpg

Na dachu z kolei znalazłem odpryski... ale jakieś takie głębokie icon_eek.gif Dla porównania metka od ścierki zlosnik.gif

010bm.jpg

Przed weekendem przybył na lusterku wstecznym zapachowy złośnik biglaugh.gif

011ppv.jpg

012mw.jpg

Jak już przy temacie złośników hmm.gif Mój złośnik Carbon 3M love.gifwink.gif

013nrf.jpg

014pn.jpg

Oraz wersja mini..... gdzie? zlosnik.gif

015sm.jpg

zlosnik.gif

016ju.jpg

Do carbonowego kompletu zlosnik.gif

017is.jpg

Wkradł się niefrancowaty motyw zlosnik.gif

Pojechaliśmy do teściów pugiem bo mieliśmy przywieźć sobie rowery biglaugh.gif (oczywiście nic z tego bo przez moją bezmyślność musieliśmy zabrać w bagażniku koła)

Przy okazji zabraliśmy siedzenia od BISa, bo na miejscu w jednej firmie zostały one wyprane za free zlosnik.gif Zdziwiłem się jak okazało się, że boki są CZARNE a nie SZARE rotfl.gif

018bxc.jpg

Po raz kolejny przekonałem się, jak bardzo pakowny jest ten samochód serduszka.gif Po złożeniu siedzeń zmieściły się na wysokość fotele z malucha rotfl.gif

Bratanek seledynowej testował biglaugh.gif

019cz.jpg

w sobotę wieczorem po zakończeniu prac przy autku przyszedł czas na piwko regionalne boozing.gif

020ti.jpg

Dzień później, czyli dzisiaj pakowanie puga pad.gifzlosnik.gif

021qpy.jpg

i powrót do Wawy zlosnik.gif Przy okazji po drodze przyłapane auto kącikowe zakrecony.gif

stiloy.jpg

Podsumowując, fajny słoneczny weekend waytogo.gif

Już dawno sobie tyle nie posiedziałem przy autku biglaugh.gif

Mam nadzieję, że takich weekendów będzie więcej bo na tle poprzednich aut 307 jest chyba najbardziej zaniedbanym icon_rolleyes.gif mimo, ze po raz kolejny przekonałem się, że to auto spełniające w 100% moje obecne wymagania waytogo.gif

Pozdrawiam francowatą brać, to pisałem ja - JustRalf waytogo.gif20.GIFzlosnik.gif

022qi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odnośnie śrub to powiem, że jesteś gapa

wiem zlosnik.gif nie od dzisiaj rotfl.gif

> zaś z tym dachem to trzeba by coś podziałać bo dosyć

> głębokie te "dziurki".

No i co ja poradze biglaugh.gif

> No i muszę uchylić czoła za kolejny świetny pomysł ze złośnikiem

> zacnie się prezentuje

mini?

> No to alleluja

ja już kończe allelujowanie, bo rano do roboty sick.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zainspirowany wątkiem kolegi weekend u teściów spędziłem w znacznej części przy autku

tez lubie przy autku posiedziec...

> Taki byłem ambitny, że poza myciem szyb postanowiłem domyć uszczelki Szorowałem tak długo aż

> przestały brudzić

uuuu...to byles baaardzo ambitny...

...nigdy nie czyscilem uszczelek... spineyes.gif

> Głównym planem tego weekendu była zmiana kół z zimowych na letnie W zeszłym roku (jeszcze w

> czarnym 206) nie moglem się doczekać i koła zmieniłem pod koniec lutego W tym roku byłem

> bardziej powściągliwy i zabrałem się za temat pod koniec kwietnia a tak serio... ciągle

> czasu brak

a ja wogole nie zmieniam foch.gif

moze dlatego ze pierwszy raz jezdzilem cala zime na letnich.. sick.gif

> No i dość miałem tego widoku...

> Nowe oponki już zamówione i założone na felgi szwagier się tym zajął

dobry szwagier nie jest zly..

ja mam samych niedobrych...

> Stanęło na tym, że alu zostawiłem sobie z 206

dobry ruch..bo fajne som... waytogo.gif

> Oczywiście już na miejscu, czyli u szwagra w zakładzie a 184km od domu okazało się co? TO, co się

> okazuje PRZY KAŻDEJ ZMIANIE KÓŁ Że śruby zostały w Warszawie załamka

musisz sobie teraz wymyslic jakas kare kara.gif

> Ulubione zimne piwko

jakies takie metne...fuj sick.gif

> Podczas sprzątania... natknąłem się na coś, co mnie doprowadziło do

> Długo było spokoju Czyli powtórka z rozrywki? Znowu nagrzewnica poszła się...?

niefajnie...rozbieranie calego wnetrza...

> Jak człowiek nagle ma czas i zaczyna oglądać auto to nic dobrego z tego nie wynika Dopiero co tył

> auta to była nówka sztuka z ASO a tutaj już koniec dziewictwa

a Ania wie ze rozdziewiczasz Francuzki? cfaniaczek.gif

> Na dachu z kolei znalazłem odpryski... ale jakieś takie głębokie Dla porównania metka od ścierki

niefajne...

> Przed weekendem przybył na lusterku wstecznym zapachowy złośnik

chyba bede musial sie tez w takie zaopatrzyc..

> Przy okazji zabraliśmy siedzenia od BISa, bo na miejscu w jednej firmie zostały one wyprane za free

gdziee robia za free?

> Zdziwiłem się jak okazało się, że boki są CZARNE a nie SZARE

ale to dobrze czy zle?

> Po raz kolejny przekonałem się, jak bardzo pakowny jest ten samochód Po złożeniu siedzeń

> zmieściły się na wysokość fotele z malucha

> Bratanek seledynowej testował

u mnie wejdzie wiecej.. 001.gif

> w sobotę wieczorem po zakończeniu prac przy autku przyszedł czas na piwko regionalne

a ty znowu wynalazki...

> Pozdrawiam francowatą brać, to pisałem ja - JustRalf

fajna fotka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Głównym planem tego weekendu była zmiana kół z zimowych na letnie W zeszłym roku (jeszcze w

> czarnym 206) nie moglem się doczekać i koła zmieniłem pod koniec lutego W tym roku byłem

> bardziej powściągliwy i zabrałem się za temat pod koniec kwietnia a tak serio... ciągle

Dzisiaj zmieniłem koła...

No trzeba przyznać, że szału nie ma palacz.gif O ile te felgi w 206 uważałem za genialne serduszka.gif Tak w 307 są... za małe, za drobne i po prostu zwykłe icon_rolleyes.gifzlosnik.gif

307pe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj zmieniłem koła...

> No trzeba przyznać, że szału nie ma O ile te felgi w 206 uważałem za genialne Tak w 307 są...

> za małe, za drobne i po prostu zwykłe

jak dla mnie jest ok zlosnik.gif

gratulacje grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety szału nie ma a jak zobaczyłem kiedyś 308 taką jak moja na alu 15 to się przez 5 minut

> turlałem ze śmiechu

nooo zlosnik.gif Ja dzisiaj na głos polemizowałem, czy wizualnie ładny peugeotowski kołpak 15' by nie był bardziej estetyczny, niż te alu rotfl.gif A to przecież 16' zlosnik.gif

Alu 15' w 307 i TYMBARDZIEJ 308 to masakra taka, że choć czarnych felg nie lubię, to wolałbym i BEZ kołpaków (ale na stali) jeździć biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...nigdy nie czyscilem uszczelek...

ja do tamtej pory też nie hehe.gif

> dobry szwagier nie jest zly..

waytogo.gif

> jakies takie metne...fuj

pychotki zlosnik.gif

> niefajnie...rozbieranie calego wnetrza...

póki co jeżdżę dalej zlosnik.gif

> a Ania wie ze rozdziewiczasz Francuzki?

hehe.gif

> gdziee robia za free?

Panie, Łask ogólnie dziwny jest rotfl.gifzlosnik.gif

> ale to dobrze czy zle?

no dobrze bo przed praniem były grafitowe i brudziły ubranie 270751858-jezyk.gif

> u mnie wejdzie wiecej..

ale Ty masz kombi zlosnik.gif

> a ty znowu wynalazki...

ale jakie.... nie dość, że dobre to do tego 8% alko, więc ekonomicznie rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj zmieniłem koła...

> No trzeba przyznać, że szału nie ma O ile te felgi w 206 uważałem za genialne Tak w 307 są...

> za małe, za drobne i po prostu zwykłe

-- taki kapelusz-geriatryk palacz.gif

grinser006.gif

Są ok, wizualnie pasują, nie zapominaj że buda nie jest sportowa i władowanie OZ polaris 18'tek trochę by nie leżało z linią wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj zmieniłem koła...

> No trzeba przyznać, że szału nie ma O ile te felgi w 206 uważałem za genialne Tak w 307 są...

> za małe, za drobne i po prostu zwykłe

Nie marudź, załóż większego "balona" i kulaj sie dalej kanapą grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -- taki kapelusz-geriatryk

> Są ok, wizualnie pasują, nie zapominaj że buda nie jest sportowa i władowanie OZ polaris 18'tek

> trochę by nie leżało z linią

Nie koniecznie zlosnik.gif

Wczoraj widziałem też srebrnego ale 3D cfaniaczek.gif na 17stkach od 206 RC waytogo.gif SUPER wyglądał, choć lekko się już prosił o glebę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie koniecznie

> Wczoraj widziałem też srebrnego ale 3D na 17stkach od 206 RC SUPER wyglądał, choć lekko się już

> prosił o glebę

Zaczyna się...

Ale jeszcze poczekam cierpliwie zanim powiem "A nie mówiłem" ??

Jakby co to mogę spróbować Ci pomóc niedrogo zanabyć ładne 17" z ATS-a grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zaczyna się...

> Ale jeszcze poczekam cierpliwie zanim powiem "A nie mówiłem" ??

> Jakby co to mogę spróbować Ci pomóc niedrogo zanabyć ładne 17" z ATS-a

nic sie nie zaczyna zlosnik.gif

Felgi zostaną takie, jakie są zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.