Skocz do zawartości

Wahacze - problem z odkręceniem


Micoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

odkręcam właśnie wahacze i mam problem z tylną obejmą. Znajdują się tam dwie śruby 16 oraz jedna nakrętka na gwincie. Mam problem z tą nakrętką, ponieważ kręci mi się cały gwint. Gdzie go złapać żeby się nie kręcił? W środku auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> odkręcam właśnie wahacze i mam problem z tylną obejmą. Znajdują się tam dwie śruby 16 oraz jedna

> nakrętka na gwincie. Mam problem z tą nakrętką, ponieważ kręci mi się cały gwint. Gdzie go

> złapać żeby się nie kręcił? W środku auta?

musisz ją zblokować pomiędzy podłogą a sankami. Ta mała śrubka jest po to by wkurzyć człowieka, nigdy jej spowrotem nie zakładałem i żyje cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, mam dwa uniaki i w żadnym nie mam tam nakrętki, a oba miały oryginalne wahacze... jeden to nawet nie ma śrubki z jednej strony... po co to w ogóle dawali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe, mam dwa uniaki i w żadnym nie mam tam nakrętki, a oba miały oryginalne wahacze... jeden to

> nawet nie ma śrubki z jednej strony... po co to w ogóle dawali ?

w fabryce zawieszenie z belką kompletowane jest zanim przykręcone zostanie do nadwozia.

Te śrubki trzymają to w całości .

A co do sposobu odkręcenia - zwykle popuszczam wszystkie 4 śruby od tylnych wahaczy, nieco odginam belkę w dół i wsadzam tam płaską, lub oczkową 10tkę.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe, mam dwa uniaki i w żadnym nie mam tam nakrętki, a oba miały oryginalne wahacze... jeden to

> nawet nie ma śrubki z jednej strony... po co to w ogóle dawali ?

ta jasne nie ma nakrętki

a ta śruba to sobie wisi tak sobie?

Glaca-odkrecony_wahacz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ta jasne nie ma nakrętki

> a ta śruba to sobie wisi tak sobie?

ano nie ma i się tak właśnie zastanawiałem czemu ta śruba wisi tak sobie... chociaż u mnie to raczej już same kołki są... albo raczej jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> musisz ją zblokować pomiędzy podłogą a sankami. Ta mała śrubka jest po to by wkurzyć człowieka,

> nigdy jej spowrotem nie zakładałem i żyje

Kątówka załatwiła sprawe zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i jak wrażenia po zamontowaniu staba?

Stabilizator jeszcze czeka, bo nie dostałem wszystkich gum do montażu. Ale zamontowałem nowe obejmy bo wymieniałem wahacze, a przy montażu stabilizatora wystarczy mi odkręcić jedną śrubę przy obejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i jak wrażenia po zamontowaniu staba?

W końcu się ustabilizowałem. Wrażenia jak najbardziej pozytywne! Świetnie się jeździ, można powiedzieć że mam nowe auto. Polecam stabilizator wszystkim użytkownikom Uno z małymi silnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W końcu się ustabilizowałem. Wrażenia jak najbardziej pozytywne! Świetnie się jeździ, można

> powiedzieć że mam nowe auto. Polecam stabilizator wszystkim użytkownikom Uno z małymi

> silnikami.

To zamontuj sobie jeszcze rozpórkę na kielichy, dopiero poczujesz różnicę biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To zamontuj sobie jeszcze rozpórkę na kielichy, dopiero poczujesz różnicę

Na to już się chyba nie skusze. Chociaż kto wie? Ale narazie nie mam kasy, ostatnio dużo wpakowałem do Uno.

P.S. Ważne! To nie jest zwykły stabilizator tyko od Uno Turbo! zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na to już się chyba nie skusze. Chociaż kto wie? Ale narazie nie mam kasy, ostatnio dużo wpakowałem

> do Uno.

> P.S. Ważne! To nie jest zwykły stabilizator tyko od Uno Turbo!

szkoda że one były takie same jak w pozostałych wolnossących ale to taka drobnostka hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, ale to sama świadomość, że to jednak stabilizator od Turbo, a nie jakiegoś tam n/a

Dokładnie o to chodzi waytogo.gif Choćby namiastka Turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.